Prstýnek na naběhlém prstu rozřízli hasiči

9.11.

Prstýnek na naběhlém prstu rozřízli hasiči

Prstýnek na naběhlém prstu rozřízli hasiči

K poměrně kurióznímu případu byli v neděli dopoledne přivoláni hasiči v Pardubicích. Přímo z ruky zde totiž odstraňovali mladé ženě prstýnek ze silně naběhlého prstu. Mladá dáma musela s prstem, na kterém měla prstýnek z chirurgické oceli, vyhledat v neděli dopoledne lékařskou pomoc v Krajské nemocnici Pardubice. Zdravotníci neváhali a požádali proto o pomoc hasiče. Ti k záchraně naběhlého palce použili svěrák a do něj prst upevnili. Prstýnek z chirurgické oceli pomalu a velmi šetrně pomocí ruční pilky, a bez dalšího zranění, ženě sundali. Stáhnout prstýnek ze značně opuchlého prstu se záchranářům podařilo za zhruba 45 minut. Zbytky prstýnku pak předali jeho majitelce, která byla ještě následně ošetřena v nemocnici.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

25.8.

Příprava vraždy v věznici

Koncem minulého týdne ukončili krajští kriminalisté vyšetřování případu zvlášť závažného zločinu přípravy vraždy spáchaného ve spolupachatelství a podali ke krajskému státnímu zastupitelství návrh na podání obžaloby.

Krimi celý článek
7.7.

Svázaná žena u Nemošic

Operační důstojník po vyhodnocení prvotních informací „postavil na nohy“ jak okresní, tak krajskou výjezdovou skupinu kriminalistů.

Krimi celý článek
20.9.

Další padělání peněz v kraji

Na začátku jsme evidovali tři oznámení, v nichž neznámý pachatel zaplatil za mobilní telefon falešnými bankovkami. Jeden případ se stal v Pardubicích, druhý v Chrudimi. Třetí, podobný skutek, se měl odehrát taktéž v Pardubicích, ale tam k předání peněz nedošlo, neboť pachatel utekl i s telefonem, který šel údajně oproti cizímu občanskému průkazu „coby zástavě“, ukázat své mamince.

Krimi celý článek
14.7.

Stala se obětí podvodníka

Transakce proběhla již v průběhu března letošního roku.

Krimi celý článek
22.8.

Požár ve Štefánikově ulici

Požár se podařilo uhasit sousedům, kteří přivolali hasiče. Ti ihned po příjezdu byt zkontrolovali a požár zcela zlikvidovali v 19.05 hodin.

Krimi celý článek
31.10.

Pozor, vydělávají na důvěřivosti starších občanů!

Jako zástavu, mu jedna z žen dala svoji kabelku, v níž měly být údajně důležité dokumenty a cennosti.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting