Pyrotechnici, policie i hasiči zasahovali při nálezu kovových lahví.

28.3.

 Pyrotechnici, policie i hasiči zasahovali při nálezu kovových lahví.

 Pyrotechnici, policie i hasiči zasahovali při nálezu kovových lahví.  
 
     V katastru obce Radiměř v bývalém opukovém lomu nalezl oznamovatel za pomoci detektoru  kovů  několik kovových  lahví s neznámým obsahem. Tyto nechal ležet na místě a nález oznámil policii až po několika dnech.

místo nálezu
      Ještě před tím, než přivolal policii, ze zvědavosti kladívkem odstranil zátku jedné z kovových lahví, v níž spatřil neznámou bílou látku. Údajně již s nálezem více nemanipuloval a obrátil se na policii.

Po příjezdu na inkriminované místo policisté skutečně pod zhruba tři metry vysokou kamennou stěnou nalezli v zemi pod kameny a hlínou uvedené láhve. Jejich obsah zajímal nejen hasiče, ale i pyrotechniky z Olomouce.
 
Co bylo nalezeno?
V zabalených kovových lahvích byla nalezena munice. Přesněji 197 kusů malorážové munice. Část zajistili pyrotechnici z Olomouce a část bude uložena na Obvodním oddělení PČR ve Svitavách do doby, než se k nálezu přihlásí majitel.  Pokud se v zákonné lhůtě o nález nikdo nepřihlásí, bude  zničen. 

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.2.

Měl chuť na sladké?

Uvnitř nejprve překonal visací zámek zajišťující křídlo zadních vrat návěsu a poté vnikl do přívěsu.

Krimi celý článek
27.12.

Zájem byl o boxy upevněné na Volvech

Možná stejný pachatel se předchozí den nebál krást ani v místě, kde sídlí policejní ředitelství. V ulici Na Spravedlnosti v Pardubicích přišel majitel Volva XC60 o černý střešní box THULE - Excellente v hodnotě 25tisíc korun.

Krimi celý článek
23.7.

Nevybuchlou munici přinesla v tažce

Seniorka měla obrovské štěstí, že při neodborné manipulaci s nebezpečným předmětem nedošlo k explozi.

Krimi celý článek
16.7.

Vybíral a platil, nyní čelí podvodu

Kartou platil v obchodech, v několika případech vybíral i z bankomatu. Během pár dní tak vyčerpal částku, kterou posléze nedokázal v měsíčních splátkách vrátit. I přes opakované výzvy se společnost svých peněz nedočkala.

Krimi celý článek
16.7.

Cyklisté popíjeli

Další hříšník havaroval v Kamenci u Poličky. I on se před jízdou posilnil alkoholem a vydal se po silnici přes vesnici. Měl upadnout na vozovku a při pádu se zranit.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting