Řidič se sražené dívce omluvil a z místa odjel

26.5.

Řidič se sražené dívce omluvil a z místa odjel

Dne 21. května 2015 v 7:30 hodin mělo dojít v Pardubicích na křižovatce ulic Štrossova, U Kostelíčka a Dašická k dopravní nehodě, kdy dosud nezjištěný řidič neznámého vozidla jedoucí ve směru do centra města se střetl s chodkyní jdoucí po vyznačeném přechodu pro chodce ve směru od Vinotéky U Kostelíčka. Nezletilá dívka upadla na komunikaci, řidič zastavil, vystoupil z vozidla a po omluvě z místa odjel. „Otřesená“ dívka odešla domů, kde vše oznámila své matce, která ji zajistila lékařské ošetření.

Nyní Policie hledá svědky, kteří by nás přivedli ke konkrétnímu řidiči, nebo přímo vyzývá neznámého muže, který byl účastníkem nehody, aby se sám přihlásil. Jakékoliv postřehy sdělte pardubickým dopravním policistům na čísle 974 566 254, nebo můžete využít mobilní telefon pardubické tiskové mluvčí s číslem 724 02 55 70. Za jakékoliv informace předem děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

21.12.

Vykrádal vozidla v blízkosti škol a školek

V ranním kvaltu tak rodiče občas zapomněli osobní věci v taškách a kabelkách svých automobilů.

Krimi celý článek
20.1.

Nafingovali dopravní nehodu. Neuspěli

Pardubičtí kriminalisté se zabývají případem, v němž měli dva muži a jedna žena ze Šumperka způsobit fingovanou dopravní nehodu.

Krimi celý článek
20.8.

U Zaječic shořel traktor i s balíkovacím zařízením

Dne 19. srpna 2008, v 16:56 hodin zasahovali chrudimští profesionální hasiči a dále dobrovolní hasiči z Chrasti a Zaječic

Krimi celý článek
7.9.

Odcizený veterán motocykl BMW Škody za 137.000 korun.

K tomu všemu zmizelo ještě několik dalších dílů od veteránů určených také k renovaci. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na 137.000 korun.

Krimi celý článek
29.10.

Surovci z Ústí skončili v policejních celách

V pátek 12. října tohoto roku jsme čtenáře informovali o několika brutálních přepadeních na území města Ústí nad Orlicí.

Krimi celý článek
19.8.

Na pouti pivko a pak za volant

První měření ukázalo 2,31 a opakované pak 2,50 promile.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting