Řídila opilá a bez řidičského oprávnění

19.2.

Řídila opilá a bez řidičského oprávnění

Policisté z pohotovostního a eskortního oddělení přistihli při jízdě řidičku pod vlivem alkoholu, ještě k tomu bez řidičského oprávnění. 

Její jízdu zaznamenala hlídka dnes v jednu hodinu ráno v Jiráskově ulici v Pardubicích. Dechová zkouška, které se 25letá žena na výzvu policistů podrobila, byla pozitivní 1,33 promile alkoholu v dechu. Při opakované dechové zkoušce byly naměřené hodnoty o 0,03 promile nižší. Řidička nejen že „nadýchala“, ale ještě k tomu nemohla policistům předložit řidičské oprávnění, neboť žádné nevlastní. Ve vozidle jela se svou kamarádkou, která seděla na místě spolujezdce. K pozitivnímu výsledku se odmítla vyjádřit, ale nakonec uvedla, že po 17. hodině odpoledne vypila pouze 1 decilitr vína.

Samozřejmě, že další jízda ji umožněna nebyla. Vůz musela odstavit a vyzvednout ho přišel jeho majitel. I on musel policistům sdělit, jak se ke klíčům dostala, zda jí vozidlo půjčil, nebo si ho vzala bez jeho vědomí. O rok mladší muž uvedl, že mladá žena si původně šla do vozidla pouze pro nějaké věci,. Že by měla v úmyslu odjet, to prý netušil.

K podání vysvětlení byla předvolána na dobu, až vystřízliví. To už s ní podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky budou řešit policisté z obvodního oddělení v ulici Na Spravedlnosti.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.4.

Napadal dívky, nyní mu za výtržnictví hrozí trestní stíhání

V úterý nad ránem řádil v Lanškrouně 22letý mladík.

Krimi celý článek
27.1.

Odhalena pěstírna konopí

V rámci domovních prohlídek se podařilo zajistit více než 1.600 kusů rostlin konopí různé velikosti, vybavení pěstírny a další věci sloužící k páchání drogové trestné činnosti. Dále také počítačovou techniku a několik vozidel, které podezřelé osoby s největší pravděpodobností užívaly k páchání trestné činnosti

Krimi celý článek
18.12.

Ivoš opět nezlamal

Bezmála tři kilometry vedl policejní pes Ivoš svého pána. Stopa jej vedla až na vlakové nádraží, kde kolegu upozornil na postávající dvojici.

Krimi celý článek
30.6.

Pachatel krádeží se sebeudal

Při výslechu zadržený přiznal policejnímu komisaři dubnové vloupání do dílny.

Krimi celý článek
19.10.

Pomozte najít 17letého chlapce

Chlapec má štíhlou postavu, je asi 180 centimetrů vysoký, má krátké hnědé vlasy, hnědé oči

Krimi celý článek
23.6.

Choltické nádraží lehlo popelem

Hasiči dostali navíc informaci, že se uvnitř objektu patrně nachází osoba.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting