S kradeným zbožím chtěla utéct

9.11.

S kradeným zbožím chtěla utéct

Uplynulou neděli 6. 11. řešili policisté z chrudimského obvodu případ krádeže sportovního zboží v jedné ze zdejších prodejen. A výsledek? Ještě téhož dne sdělili třiadvacetileté dívce podezření z přečinu krádeže.
Mladá žena se do obchodu v podvečerních hodinách vydala s úmyslem, že „nakoupí“ bez peněz. V obchodě si z regálu se sportovním oblečením vzala tři kusy značkových tepláků a tyto strčila do své kabelky. Následně šla přes pokladní zónu. Zde samozřejmě začaly pískat bezpečnostní stojany. Dívka ihned vyšla ven a začala utíkat. Daleko však nedoběhla. Pracovník obchodu ji dohonil a společně se vrátili na místo činu. Pak už vše řešili kolegové. Celková škoda byla vyčíslena na téměř 2.500 korun.
Vzhledem k tomu, že se podezřelá dopustila uvedeného jednání i přesto, že byla v posledních třech letech za stejný přečin potrestána, hrozí jí nyní až tříleté odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.8.

Seniorka uvěřila lžím po telefonu.

Hledáme muže světlé pleti ve věku mezi 30 – 40 lety. Mohl být vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy. Měl kulatý, hladce oholený obličej. Měl světlé tříčtvrteční kalhoty, tmavé tričko s krátkým rukávem a límečkem. Rukávy i límeček měly světlé lemování. Na prsou i boku mělo tričko nezjištěné nápisy. Na hlavě měl hledaný kšiltovku tmavé barvy.

Krimi celý článek
24.6.

Záchranáři sedali v Náchodě před radnici

Policisty z náchodského obvodu vyslal operační důstojník linky tísňového volání na náměstí T.G. Masaryka.

Krimi celý článek
11.3.

Chlapík s kloboukem na hlavě

Ačkoliv mužova oznámení byla zjevně nesouvislá a zmatená, policisté i přesto vyrazili do ulic.

Krimi celý článek
20.10.

Další padělání peněz v kraji

Na začátku jsme evidovali tři oznámení, v nichž neznámý pachatel zaplatil za mobilní telefon falešnými bankovkami. Jeden případ se stal v Pardubicích, druhý v Chrudimi. Třetí, podobný skutek, se měl odehrát taktéž v Pardubicích, ale tam k předání peněz nedošlo, neboť pachatel utekl i s telefonem, který šel údajně oproti cizímu občanskému průkazu „coby zástavě“, ukázat své mamince.

Krimi celý článek
16.12.

Za klobásy do vězení

Muži zákona šetřením zjistili, že skutku se dopustil i přesto, že byl v říjnu letošního roku pravomocně odsouzen.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting