Seniorka obětí krádeže

22.6.

Seniorka obětí krádeže

Seniorka obětí krádeže

Na svoji neopatrnost a důvěřivost doplatila majitelka domu ve Vápence v Trutnově. Neznámý pachatel neoprávněně vnikl před pátou hodinou odpoledne v pondělí 20. 6. 2011 do její nemovitosti otevřeným zadním vchodem. Drzého muže stará paní přistihla v kuchyni, kde požádal o vodu. Seniorka mu vyhověla a odešla do vedlejšího pokoje. Zloděj využil chvíle nepozornosti stařenky a z kuchyňské linky odcizil finanční hotovost ve výši 10 tisíc korun. V další místnosti si vzal starší pánskou červeno-černou bundu. Z objektu pak odešel. Svým protiprávním jednáním způsobil škodu za 11 tisíc korun. Za přečiny krádež a porušování domovní svobody hrozí „nenechavci“ až dvouletý pobyt za mřížemi. Po pachateli intenzivně pátrají trutnovští policisté s kolegy ze služby kriminální policie a vyšetřování. K popisu muže seniorka uvedla, že mohl být ve věku 25 – 30 let, štíhlé postavy, výšky 175 – 180 cm, tmavě hnědých vlasů. Na sobě měl kšiltovku a šusťákovou soupravu, zřejmě šedé barvy.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.3.

Dvojnásobný „úlovek“ pardubických policistů

20-letá žena z Neratovic měla odcizit celkem devíti osobám různé odložené věci v pardubické nemocnici.

Krimi celý článek
7.7.

Nedělní oběd zdarma

Než stačila oznamovatelka cokoli učinit, návštěva i s hrncem a proviantem za 2 tisíc korun zmizela.

Krimi celý článek

Ve vězení si může pobýt až 10 let.

Před pár dny nejprve vyvrcholila zadržením 35letého muže z Teplicka, na jehož zadržení se podílela i Zásahová jednotka Královéhradeckého kraje. Proběhlo i několik domovních prohlídek ať již bytových, či nebytových prostor s kladnými výsledky.

Krimi celý článek
11.11.

Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

Proč je auto odemčené a co se vlastně doopravdy stalo, nebylo tehdy jeho majiteli vůbec jasné.

Krimi celý článek
1.2.

Při návštěvě byl okraden

Po probuzení muž zjistil, že peníze nemá a po podezřelé je vyžadoval v domnění, že je vzala ona. Podezřelá však zapírala a zapírala.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting