Seznamka ho stála více jak půl miliónu

18.2.

Seznamka ho stála více jak půl miliónu

Seznámit se na seznamce měl v úmyslu 35letý muž, psací a telefonická komunikace s potenciální partnerkou se zdála být slibná, žena mu slibovala lásku na celý život, muž si kvůli ní vzal úvěr na více než půl milionu korun, peníze ji poslal, ale od té chvíle se mu neozvala. 
Tento případ není ojedinělý, někdo si může myslet, že takto „nalétnou“ jen ženy, ale jak je vidět, i pánové někdy příliš důvěřují a poté jim zbydou oči pro pláč.
Žena vystupovala pod náhodným „Nickem“, když opustili prostředí seznamky a začali si telefonovat, přestavila se tradičním českým jménem s tím, že žije v zahraničí, rozvádí se a chce se dostat zpět do rodné země. Na cestu potřebovala auto, na které neměla peníze, proto požádala 14denního přítele o půjčku. Slíbila, že v Čechách začne podnikat a vše mu řádně splatí. Důvěřivý muž její prosby vyslyšel, šel do banky, kde požádal o několikasettisícový úvěr. Peníze dostal a poslal své „přítelkyni“. Od té chvíle se těšil na její návrat ze zahraničí, ta mu však neposlala ani jednu textovou zprávu. Paní s ním přestala komunikovat a na dluh nejspíš „zapomněla“.  
Pokud kriminalisté zjistí údaje o pachatelce a vinu jí soud prokáže, hrozí jí až 8letý trest vězení.
Seznámit se na internetovém prostředí není nemožné, ale buďte obezřetní. Nikdy nevíte, s kým komunikujete. Jak je vidět z tohoto případu, muž hledal ženu svého života, plánoval život ve dvou, ale místo aby se zavázal „manželce“, upsal se na 15 let bankovní společnosti, které musí splácet finanční částku, kterou on sám nijak nevyužil.
Zdroj: policie.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

3.2.

Ukrýval se před policisty v manželské posteli

Štěstí ale přálo moravskotřebovským policistům. Právě oni zjistili, kde se muž skrývá. Měl spojence, resp. spojenkyni.

Krimi celý článek
27.12.

Uvězněn na diskotéce

Problém však měl ten, že budova byla v tu chvíli uzamčená a uvnitř nikdo.

Krimi celý článek
12.7.

Stále hledáme důležitého svědka nehody

Řidič osobního vozidla Peugeot projíždějící lesním úsekem na Veliny zde nedokázal zabránit střetu s chodcem ležícím na komunikaci . Muž zraněním podlehl.

Krimi celý článek
30.12.

Okrádali seniory po celé republice

Právě krádeže v Litomyšli a Hradci Králové mají prokazatelně na svědomí tyto tři zadržené osoby.

Krimi celý článek
7.8.

Lapkové na svojšickém Antifestu

Neznámý pachatel vnikl do uzamčeného osobního automobilu Renault Megane, který byl zaparkovaný v zábavním areálu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting