Slečnu to v táboře prostě nebavilo

4.7.

Slečnu to v táboře prostě nebavilo

Slečnu to v táboře prostě nebavilo

Perné chvilky si ve středu krátce po páté hodině odpoledne zažili nejen vedoucí dětského tábora poblíž obce Hamry, ale zejména rodiče a posléze i svitavští policisté. Proč? Dvanáctiletou dívenku totiž přestal bavit pobyt na letním táboře, a proto se rozhodla pro odchod domů. To by sice nebyl až takový kardinální problém, kdyby ovšem mladá slečna nepocházela z jihomoravské Kuřimi. Naštěstí ale znuděná dívka stačila ještě před svým odchodem zanechat dva dopisy, jež byly určeny vedoucím tábora a rodičům. Ti pak okamžitě zalarmovali policii, která po dívence zahájila pátrací akci. Do ní se zapojila téměř desítka policistů ze Svitavského obvodního oddělení a Poličky, o pátrání byli informováni rovněž jejich kolegové z Blanenska. Díky všímavým lidem se podařilo svitavským policistům získat informace, které pomohly ve velmi krátkém čase pohřešovanou dívku nalézt. Ta byla živá nalezena kolem osmnácté hodiny v obci Nyklovice, zhruba šest kilometrů od tábora, navíc bez jakékoli újmy na zdraví. Pozoruhodné na příběhu je, že dvanáctiletá dívka celou cestu absolvovala pěšky. Bohužel však nedomýšlela možné následky, které ji na cestě domů mohly potkat. Dopadená znuděná mladá cestovatelka byla následně v doprovodu policistů převezena zpět do dětského tábora, kde si ji převzali šťastní rodiče.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

5.3.

Pardubický zloděj kradl v Chrudimi

Za čtyři měsíce se poberta vloupal devětkrát do různých objektů, přičemž do některých se vracel dokonce třikrát i čtyřikrát.

Krimi celý článek
21.11.

Pátrání po 82letém seniorovi

V tuto chvíli pátrá Policie ČR po 82letém muži, který se nevrátil domů ze zahrádkářské schůze, která proběhla dnes v Brandýse nad Orlicí.

Krimi celý článek
22.5.

Poškrábaný osobní automobil

Proč někdo takto nesmyslně jedná, to rozumný člověk nepochopí...

Krimi celý článek
10.7.

Vloupání do chaty - Zloděj neváhal odcizit varnou desku i troubu.

V sobotu přijali policisté Obvodního oddělení Třemošnice oznámení o vloupání do rekreační chaty na Seči. Dosud neznámého pachatele neodradily ani dva visací zámky a petlice.

Krimi celý článek
17.6.

Plameny poničily celý byt

Plameny během několika minut stačily poškodit dva pokoje a jejich vnitřní vybavení.

Krimi celý článek
4.11.

Policie pátrá po deseti čunících.

Průměrná váha jednoho pašíka se pohybovala okolo sta kilogramů.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting