Slečnu to v táboře prostě nebavilo

4.7.

Slečnu to v táboře prostě nebavilo

Slečnu to v táboře prostě nebavilo

Perné chvilky si ve středu krátce po páté hodině odpoledne zažili nejen vedoucí dětského tábora poblíž obce Hamry, ale zejména rodiče a posléze i svitavští policisté. Proč? Dvanáctiletou dívenku totiž přestal bavit pobyt na letním táboře, a proto se rozhodla pro odchod domů. To by sice nebyl až takový kardinální problém, kdyby ovšem mladá slečna nepocházela z jihomoravské Kuřimi. Naštěstí ale znuděná dívka stačila ještě před svým odchodem zanechat dva dopisy, jež byly určeny vedoucím tábora a rodičům. Ti pak okamžitě zalarmovali policii, která po dívence zahájila pátrací akci. Do ní se zapojila téměř desítka policistů ze Svitavského obvodního oddělení a Poličky, o pátrání byli informováni rovněž jejich kolegové z Blanenska. Díky všímavým lidem se podařilo svitavským policistům získat informace, které pomohly ve velmi krátkém čase pohřešovanou dívku nalézt. Ta byla živá nalezena kolem osmnácté hodiny v obci Nyklovice, zhruba šest kilometrů od tábora, navíc bez jakékoli újmy na zdraví. Pozoruhodné na příběhu je, že dvanáctiletá dívka celou cestu absolvovala pěšky. Bohužel však nedomýšlela možné následky, které ji na cestě domů mohly potkat. Dopadená znuděná mladá cestovatelka byla následně v doprovodu policistů převezena zpět do dětského tábora, kde si ji převzali šťastní rodiče.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.10.

Série požárů v Polabinách pokračovala i v noci na první řijnový den

Hasiči po příjezdu na místo provedli kontrolu termokamerou a odvětrali zakouřené prostory. Podle slov vyšetřovatele hasičů byl požár založen úmyslně. Škoda byla předběžně vyčíslena na 85 tisíc korun.

Krimi celý článek
28.3.

Padělatelé bankovek obviněni

Obsluha si padělku nepovšimla a později jej vyplatila jako výhru z hracího automatu. Zde se však koloběh bankovky uzavřel.

Krimi celý článek
7.7.

Nebezpečí odčerpání peněz z bankovních účtů!

Policie ČR tedy důrazně varuje občany před otevíráním příloh neznámých emailů, protože takové emaily lze z bezpečnostního hlediska počítačového systému označit jako vysoce rizikové. Pokud se uživatelé setkali s výše popsaným emailem, nebo ve svém elektronickém bankovnictví zaznamenali nějaké nezvyklosti, měli by maximálně zvýšit opatrnost a bezprostředně si zajistit aktualizaci antivirové kontroly počítačového systému i mobilního telefonu.

Krimi celý článek
3.12.

Výbuch připravil mladíka o ruku

Při výbuchu byl vážně zraněn 16letý chlapec, jenž utrpěl devastující poranění.

Krimi celý článek
26.6.

Pachatel odcizil přední kapoty

Zlost museli mít zcela jistě majitelé dvou osobních automobilů Škoda Fabia.

Krimi celý článek
9.7.

Při prodeji borůvek přišel o výdělek

Dva neznámí pachatelé napadli 23letého muže, který prodával borůvky.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting