Snědé ženy okradly staré manžele

20.3.

Snědé ženy okradly staré manžele

V úterý 18. března okolo půl druhé odpoledne si v jedné malé obci na Přeloučsku všiml 82letý muž, který se zrovna vracel z venku domů, že z jejich stavení právě vycházejí tři ženy. Jedna z nich jej dokonce i oslovila a vyptávala se, zda nemá na prodej králičí kožky. Protože se ale na žádném obchodě nedomluvili, rozloučili se a ženy odešly. Netrvalo dlouho, aby se ukázalo, jaký byl skutečný důvod jejich návštěvy. Manželé ke svému úžasu i zoufalství zjistili, že ze zásuvek jim byly odcizeny peníze v hotovosti včetně důchodu, celkem 90 tisíc korun. Ženy byly snědé pleti, dvě z nich ve věku kolem 50 let, silnější postavy, oblečeny do černých dlouhých sukní. Třetí žena byla štíhlá, oblečena v riflích. Šetřením policisté zjistili, že na ně v automobilu - jednalo se pravděpodobně o vozidlo Škoda Octavia tmavé barvy (modré nebo zelené) - měl čekat muž rovněž snědé pleti s tmavými vlasy staženými do culíku. Policisté žádají všechny občany, aby při zjištění podezřelých osob či vozidel v jejich okolí, a to převážně v obcích, kde žijí starší občané, okamžitě informovali polici na linku 158. Dále pak, aby svá obydlí zajistili - zamykali, i když je opouští třeba jen na chvilku.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

5.2.

Policisté podruhé během týdne zachránili lidský život

Na Obvodní oddělení policie v Lanškrouně se obrátila s žádostí o pomoc přítelkyně jistého osmatřicetiletého muže.

Krimi celý článek
21.7.

Ženu bil před dítětem

Policisté na místě provedli u muže dechovou zkoušku, která byla pozitivní a to téměř 2 promile alkoholu v dechu. Na místě přítomné poučili a pro uklidnění situace se žena s miminkem rozhodla odejít na noc k příbuzným.

Krimi celý článek
2.6.

Akce Kolo

Zatýkání probíhalo na Pardubicku, v Rokycanech a v Praze.

Krimi celý článek
28.3.

Padělatelé bankovek obviněni

Obsluha si padělku nepovšimla a později jej vyplatila jako výhru z hracího automatu. Zde se však koloběh bankovky uzavřel.

Krimi celý článek
29.10.

Surovci z Ústí skončili v policejních celách

V pátek 12. října tohoto roku jsme čtenáře informovali o několika brutálních přepadeních na území města Ústí nad Orlicí.

Krimi celý článek
28.12.

Zadržení drogových dealerů

Obvinění měli zhruba od července roku 2013 do doby zadržení na různých místech v Pardubickém kraji vyrábět psychotropní látku tím, že skrytým způsobem pěstovali ve velkém rozsahu rostliny konopí.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting