Snědé ženy okradly staré manžele

20.3.

Snědé ženy okradly staré manžele

V úterý 18. března okolo půl druhé odpoledne si v jedné malé obci na Přeloučsku všiml 82letý muž, který se zrovna vracel z venku domů, že z jejich stavení právě vycházejí tři ženy. Jedna z nich jej dokonce i oslovila a vyptávala se, zda nemá na prodej králičí kožky. Protože se ale na žádném obchodě nedomluvili, rozloučili se a ženy odešly. Netrvalo dlouho, aby se ukázalo, jaký byl skutečný důvod jejich návštěvy. Manželé ke svému úžasu i zoufalství zjistili, že ze zásuvek jim byly odcizeny peníze v hotovosti včetně důchodu, celkem 90 tisíc korun. Ženy byly snědé pleti, dvě z nich ve věku kolem 50 let, silnější postavy, oblečeny do černých dlouhých sukní. Třetí žena byla štíhlá, oblečena v riflích. Šetřením policisté zjistili, že na ně v automobilu - jednalo se pravděpodobně o vozidlo Škoda Octavia tmavé barvy (modré nebo zelené) - měl čekat muž rovněž snědé pleti s tmavými vlasy staženými do culíku. Policisté žádají všechny občany, aby při zjištění podezřelých osob či vozidel v jejich okolí, a to převážně v obcích, kde žijí starší občané, okamžitě informovali polici na linku 158. Dále pak, aby svá obydlí zajistili - zamykali, i když je opouští třeba jen na chvilku.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.10.

Série požárů v Polabinách pokračovala i v noci na první řijnový den

Hasiči po příjezdu na místo provedli kontrolu termokamerou a odvětrali zakouřené prostory. Podle slov vyšetřovatele hasičů byl požár založen úmyslně. Škoda byla předběžně vyčíslena na 85 tisíc korun.

Krimi celý článek
11.7.

Dva dealeři jsou ve vazební věznici.

Vynikající práce svitavských policistů

Krimi celý článek
20.7.

Tři ukradená vozidla

V ulici Hradištní bylo v dopoledních hodinách odcizeno osobní vozidlo Škoda Roomster,

Krimi celý článek
8.7.

Kvůli svojí lásce hodlal odstřelit dům

Přivolán byl rovněž psovod se služebním psem vycvičeným na hledání výbušnin.

Krimi celý článek
3.1.

Viděl někdo dopravní nehodu?

29. prosince v čase 11:05 – 11:15 hodin u obchodního domu Kaufland v ulici S. K. Neumanna v Pardubicích.

Krimi celý článek
24.2.

Při krádeži ho přistihla ostraha

Jelikož byl podezřelý muž v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán za podobný delikt, hrozí mu za tento přečin krádeže až tři roky strávené ve vězení.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting