Srazil cyklistku a zbaběle ujel

25.7.

Srazil cyklistku a zbaběle ujel

Srazil cyklistku a zbaběle ujel

V pondělí 23. července čtvrt hodiny po deváté hodině večerní došlo v Přelouči na silnici ve směru na obec Jankovice k dopravní nehodě. Dvaatřicetiletý přeloučský řidič osobního automobilu Škoda Felicia, jedoucí po ulici Havlíčkova, po předchozím požití alkoholu, nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a vlastnostem vozidla a narazil do před ním u pravého okraje komunikace jedoucí cyklistky. Po střetu, ke kterému mezi cyklistkou a vozidlem došlo, řidič z místa dopravní nehody ujel do místa svého bydliště. Zde byl zanedlouho zjištěn hlídkou Městské policie Přelouč. Strážníci u řidiče provedli dechovou zkoušku, která byla s pozitivním výsledkem 1,56 promile alkoholu v dechu. Při střetu utrpěla cyklistka zranění, se kterým musela být převezena na ošetření do Krajské nemocnice v Pardubicích. Řidič automobilu byl převezen na odběr krve ke zkoušce na alkohol. U cyklistky byl alkohol na místě vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě zjištěna ani uplatněna. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na vozidle a jízdním kole, která byla vyčíslena částkou 11 tisíc korun. Jiná hmotná škoda zjištěna nebyla. Vozidlo i jízdní kolo byly zajištěny policií. Řidiči automobilu byl na místě odebrán řidičský průkaz.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

1.2.

Snědší občané okradli stařenku

Povedený trojlístek starší ženu připravil o její celoživotní úspory. Škoda byla vyčíslena částkou přes sto tisíc korun.

Krimi celý článek
14.2.

Úřední osoba zneužila svoji pravomoc

ORLICKOÚSTECKO – Od soudu může odejít až s tříletým trestem odnětí svobody nebo zákazem činnosti.

Krimi celý článek
13.8.

Nezvedat rodičům telefon může způsobit obavu nejen u rodičů, ale i u složek IZS.

Na jeho adresu už téměř mířili policisté z dubinského obvodu, ale po chvíli je operační středisko mohlo z výjezdu odvolat.

Krimi celý článek
19.12.

Na návštěvu šel přes vykopnuté dveře

V tento okamžik celou věc evidují kolegové z Dubiny jako podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody a zároveň přestupek proti občanskému soužití.

Krimi celý článek
14.11.

Druhý přijel „zachránit“ prvního

Oba případy postupují policisté ke správnímu řízení, ve kterém hrozí oběma řidičům pokuta ve výši 2.500 – 20.000 korun a zákaz řízení na 6 – 12 měsícům.

Krimi celý článek
19.1.

Páry benzínu způsobily explozi

Podle slov velitele zásahu při příjezdu hasičů hořela střecha, nábytek a dřevěná podlaha.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting