Srazil cyklistu a ujel

7.8.

Srazil cyklistu a ujel

Chrudimští policisté šetří dopravní nehodu, která se stala 3. srpna krátce před osmou hodinou večerní na silnici II/358 mezi obcemi Přibylov a Podlažice.
V té době jel 31letý muž na jízdním kole směrem na Podlažice a zezadu ho mělo předjíždět dosud neznámé vozidlo červené barvy. Při předjíždění automobil údajně zpětným zrcátkem narazil do levé ruky cyklisty, který následně sjel do příkopu a havaroval. Muž utrpěl lehké zranění, se kterým byl sanitou záchranné služby převezen do chrudimské nemocnice, kde ošetřující lékař rozhodl o jeho hospitalizaci. Policisté zraněného vyzvali k provedení dechové zkoušky, která potvrdila přítomnost alkoholu v dechu a to 1,94 promile. Alkohol u řidiče neznámého vozidla nelze potvrdit ani vyloučit, protože z místa dopravní nehody ujel.
Policisté žádají svědky dopravní nehody, kteří by mohli poskytnout bližší informace k neznámému vozidlu a jeho řidiči, nebo spatřili muže na jízdním kole v uvedeném čase a místě, aby se přihlásili na telefonním čísle 974 572 263 Dopravního inspektorátu v Chrudimi, e-mailové adrese cr.di@pcr.cz nebo zavolali na bezplatnou tísňovou linku 158.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

19.1.

Páry benzínu způsobily explozi

Podle slov velitele zásahu při příjezdu hasičů hořela střecha, nábytek a dřevěná podlaha.

Krimi celý článek
28.7.

Na Svitavsku obviněn drogový dealer

Drogový dealer obviněn a hrozí mu pětileté vězení.

Krimi celý článek
14.5.

Viděli jste muže s dlažební kostkou v ruce?

Hledáme svědky incidentu. Mladý útočník byl z výše popsaného jednání obviněn pro přečin výtržnictví, za který mu v případě prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Krimi celý článek
19.8.

Řidič se utopil, vodák je nezvěstný

V úterý 17. srpna před čtvrtou hodinou odpoledne objevili tělo muže, které bylo zaklíněné v naplaveninách větví.

Krimi celý článek
30.12.

Psí spřežení najelo do Opelu

Kuriozní dopravní nehoda, ve které se první pes spřežení srazil s přední částí automobilu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting