Střelba v Bělči nad Orlicí - dodatek

23.6.

Střelba v Bělči nad Orlicí - dodatek

Střelba v Bělči nad Orlicí - dodatek

Revolverem postřelený muž skončil se zraněním v nemocnici. 23. června 2009 - doplnění informací k případu ze dne 21. června 2009. Vzhledem k tomu, že si střílející muž pro sebe opatřil a přechovával střelnou zbraň, skupině obyvatelů vyhrožoval usmrcením nebo ublížením na zdraví a jinému se pokusil způsobit těžkou újmu na zdraví bylo mu v pondělí 22. června 2009 policejním komisařem sděleno obvinění z trestného činu nedovolené ozbrojování, trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a jednotlivci i z pokusu trestného činu ublížení na zdraví. Vyšetřování podezřelého probíhá na svobodě. Pokud se muž dostane před soud, může ve vězení strávit až osm let. V chatové oblasti v Bělči nad Orlicí došlo v neděli 21. června 2009 v dopoledních hodinách k verbální hádce mezi dvěma muži a ženou. Následně devětačtyřicetiletý muž z Hradce Králové vytáhl nelegálně drženou střelnou zbraň (revolver), kterou postřelil šestapadesátiletého muže do horní části těla. Zraněný muž je v současné době v péči hradeckých lékařů. Střelbou poškodil i levý bok stojícího vozidla Trafic. Majiteli způsobil škodu do pěti tisíc korun. Dechová zkouška u střílejícího muže ukázala 1,3 promile alkoholu. V současné době je umístěn v cele předběžného zadržení. Přesná právní kvalifikace bude stanovena po řádném zadokumentování celého případu. Policisté na případu intenzivně pracují.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

4.8.

Ujíždět policejním hlídkám se nevyplácí

Bezprostředně poté z vozidla účastníci nehody i se psem utekli.

Krimi celý článek
22.1.

Převedla na svůj účet cizí peníze.

. Zaměstnavatelka zjistila, že bylo z jejich účtu převedeno téměř půl milionu korun a zmizelo více jak dvacet čtyři tisíc korun v hotovosti z pokladny. Jako účetní měla přístup jak k provozní hotovosti, tak účtům. V období od poloviny listopadu loňského roku měla postupně odcizit hotovost a v pondělí 11. ledna měla třikrát převést finance organizace na svůj bankovní účet.

Krimi celý článek
27.12.

Pokus vraždy v Hlinsku

V případě prokázání viny hrozí až 18 let odnětí svobody.

Krimi celý článek
4.2.

S odcizenou kartou běhal po nákupech

Přesněji učinil 7 nákupů, při nichž udělal pár zásadních chyb, které ale z taktického hlediska nebudeme nikterak popisovat a tudíž na sebe upozornil.

Krimi celý článek
9.4.

Letící kolo kamionu zapálilo Favorita

Osobní vozidlo Škoda Felicie, ve němž jel řidič a spolujezdec, bylo zasaženo do motorového prostoru pneumatikou.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting