Střelba v Bělči nad Orlicí - dodatek

23.6.

Střelba v Bělči nad Orlicí - dodatek

Střelba v Bělči nad Orlicí - dodatek

Revolverem postřelený muž skončil se zraněním v nemocnici. 23. června 2009 - doplnění informací k případu ze dne 21. června 2009. Vzhledem k tomu, že si střílející muž pro sebe opatřil a přechovával střelnou zbraň, skupině obyvatelů vyhrožoval usmrcením nebo ublížením na zdraví a jinému se pokusil způsobit těžkou újmu na zdraví bylo mu v pondělí 22. června 2009 policejním komisařem sděleno obvinění z trestného činu nedovolené ozbrojování, trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a jednotlivci i z pokusu trestného činu ublížení na zdraví. Vyšetřování podezřelého probíhá na svobodě. Pokud se muž dostane před soud, může ve vězení strávit až osm let. V chatové oblasti v Bělči nad Orlicí došlo v neděli 21. června 2009 v dopoledních hodinách k verbální hádce mezi dvěma muži a ženou. Následně devětačtyřicetiletý muž z Hradce Králové vytáhl nelegálně drženou střelnou zbraň (revolver), kterou postřelil šestapadesátiletého muže do horní části těla. Zraněný muž je v současné době v péči hradeckých lékařů. Střelbou poškodil i levý bok stojícího vozidla Trafic. Majiteli způsobil škodu do pěti tisíc korun. Dechová zkouška u střílejícího muže ukázala 1,3 promile alkoholu. V současné době je umístěn v cele předběžného zadržení. Přesná právní kvalifikace bude stanovena po řádném zadokumentování celého případu. Policisté na případu intenzivně pracují.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

29.7.

Celostátně hledaný muž skončil v poutech

Po vyhodnocení všech nashromážděných poznatků byl ve středu 24. 7. 2013 po dvacáté hodině podezřelý muž zatčen přímo v bytě.

Krimi celý článek
28.3.

Padělatelé bankovek obviněni

Obsluha si padělku nepovšimla a později jej vyplatila jako výhru z hracího automatu. Zde se však koloběh bankovky uzavřel.

Krimi celý článek
12.6.

Pokus o útěk se nezdařil

S vozidlem najel na travnatou plochu u jednoho z činžovních domů a jak řidič, tak spolujezdec z vozidla utekli.

Krimi celý článek
27.7.

Věci v nezajištěných vozech jsou snadnou kořistí!

Hned ve třech případech měli ve středu 25. července smůlu řidiči, kteří si řádně nezajistili svá vozidla.

Krimi celý článek
15.1.

Pomozte nám pátrat po ztracených dětech

Naposledy jsme jejich stopy zachytili včera v ranních hodinách v Českém Těšíně.

Krimi celý článek
25.1.

Přišla o iPhone

Naposledy ho údajně měla před devátou hodinou v Atriu Pardubice u „stánku“ Bubblelog, od té chvíle netuší, kde by mohl být a jakým způsobem v jaké době se stala obětí krádeže.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting