Svitavští hasiči likvidovali únik pohonných hmot

11.8.

Svitavští hasiči likvidovali únik pohonných hmot

Několik minut před úterní 17. hodinou vyjeli profesionální hasiči ze stanice Svitavy likvidovat následky dopravní nehody v obci Mikuleč. Z dosud nezjištěných příčin tady nákladní automobil vyjel z vozovky a svoji cestu ukončil v příkopu. Při kolizi nebyl nikdo zraněn, došlo však k proražení nádrže vozidla, z které začaly okamžitě unikat pohonné hmoty. Jejich nespecifikované množství vyteklo do kanalizace. Po příjezdu na místo nehody svitavští hasiči ihned zamezili úniku nafty jednak z nádrže – jejím zatmelením, dále potom pomocí sorbentu a tmelu vytvořili ucpávku propustku místní kanalizace. Poté jednotka přečerpala zbylé PHM z nádrže do přivolaného přívěsu typu „Ropák“, ve spolupráci s pracovníky Správy a údržby silnic uklidila znečištěnou vozovku a po ukončení zásahu se vrátila na svou základnu. Příčina nehody a výše vzniklé škody jsou v šetření Policie ČR.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.10.

Postrach posiloven a plováren: máma s dcerou

Doslova mravenčí práce přinesla pardubickým kriminalistům opět své plody. Podařilo se jim totiž úspěšně objasnit sérii vloupání

Krimi celý článek
21.7.

Neznámí pachatelé zdevastovali zahradu

Nejenže vytrhali solární lampy, ale při úprku rovněž probodli nadzemní část nafukovacího bazénu.

Krimi celý článek
15.8.

39letý Ústeckoorličan dojezdil

Z policejních evidencí pak vyplynula ještě nová, daleko překvapivější informace, že po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

Krimi celý článek
6.9.

Chlapec požár nepřežil

Když se záchranářům podařilo běsnící plameny zdolat, naskytla se jim hrůzná podívaná.

Krimi celý článek
19.8.

Na pouti pivko a pak za volant

První měření ukázalo 2,31 a opakované pak 2,50 promile.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting