Tragédie na silnici I/35

1.8.

Tragédie na silnici  I/35

Včera 31. července před sedmou hodinou ráno se na silnici I/35 zhruba dva kilometry za Litomyšlí ve směru na Moravskou Třebovou stala tragická nehoda.


       Vyšetřování tragické události a odstraňování jejich následků trvalo 5 hodin. Po tento čas byla silnice v obou směrech uzavřena. Policie společně se strážníky Městské policie z Litomyšle odkláněla dopravu. Ve směru od Svitav byla stanovena objízdná trasa přes obec Janov a Strakov, od Litomyšle vedla objízdná trasa přes obec Čistá a Brlenka.


      Řidič osobního motorového vozidla jedoucí ve směru od Litomyšle měl předjíždět kamion. Bohužel se ale v protisměru střetl s projíždějící cisternou. Odlétající součástky z vozidel měly současně s tím poškodit v koloně jedoucí osobní vozidlo. Řidič z osobního vozidla po střetu s cisternou utrpěl poranění, která byla neslučitelná se životem. Ostatní účastníci nehody zraněni nebyli.

        Okolnosti této tragické nehody jsou předmětem dalšího šetření. Případ si na místě převzal komisař SKPV Svitavy. Pro upřesnění příčin úmrtí řidiče byla nařízena pitva. Havarovaný vůz policie zajistila. Hmotné škody jsou předběžně odhadnuty na víc jak 560 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.5.

Řidiči pod vlivem drog

Policisté je všechny zastavili ve městě.

Krimi celý článek
23.11.

Drze loupil za bílého dne

"Máme ho!" se ozvalo vítězně z radiostanice policistů oddělení hlídkové služby.

Krimi celý článek
22.8.

Požár ve Štefánikově ulici

Požár se podařilo uhasit sousedům, kteří přivolali hasiče. Ti ihned po příjezdu byt zkontrolovali a požár zcela zlikvidovali v 19.05 hodin.

Krimi celý článek
10.4.

Řidič přišel o GPS navigaci

Policisté Obvodního oddělení Týniště nad Orlicí šetří případ vloupání do motorového vozidla.

Krimi celý článek
14.7.

Stala se obětí podvodníka

Transakce proběhla již v průběhu března letošního roku.

Krimi celý článek
19.6.

Svatební hosté se stali svědky sporu, jehož následky museli řešit policisté z Holic.

Útočníkem nebyl dle ostatních svědků incidentu muž, ale žena. Její chování na místě veřejně přístupném pohoršilo další svatební hosty, při napadení vznikla i „drobná“ zranění, proto byli přivoláni policisté.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting