Tragédie u Medlešic

13.9.

Tragédie u Medlešic

Tragédie u Medlešic

Ve středu 12. září 2007 asi v půl sedmé ráno došlo na silnici I. třídy číslo 37 mezi Chrudimí a Pardubicemi k tragické dopravní nehodě. Zhruba 200 metrů za křižovatkou u obce Medlešice, ve směru od Chrudimi, se zde na kluzké vozovce čelně srazily dva dodávkové automobily. 50-letý řidič vozidla Fiat Ducato se plně nevěnoval řízení vozidla a v táhlé pravotočivé zatáčce, ve směru jízdy od Pardubic, nepřizpůsobil rychlost jízdy stavebnímu a dopravně technickému stavu komunikace. Počal předjíždět dosud nezjištěný nákladní automobil v době, kdy v protisměru, ze směru od Chrudimě, přijížděl dodávkový vůz Mitsubishi. Došlo k čelnímu střetu obou vozidel, při kterém 32-letý řidič vozidla Mitsubishi utrpěl těžká zranění, kterým na místě nehody podlehl. Těžce zraněni byli i řidič vozidla Fiat a jeho 23-letý spolujezdec, kteří byli neprodleně převezeni byli do Krajské nemocnice v Pardubicích. Po srážce došlo k úniku provozních kapalin na vozovku, které hasiči zasypali sorbentem a provedli u vozidel rovněž protipožární opatření. Hmotná škoda je odhadována na 160 tisíc korun. Dopravní nehodu vyšetřuje služba kriminální policie a vyšetřování v Chrudimi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.7.

Případ pohřešované dívky ze Slovenska

Dvě minuty před desátou hodinou večer byla pátrací akce ukončena.

Krimi celý článek
21.2.

Výrobce a dealer drog ve vazbě

Tento měsíc na dveře jednoho z rodinných domů v obci nedaleko Ústí nad Orlicí „zaklepala“ Zásahová jednotka z Hradce Králové. Její nečekaná návštěva byla na základě zjištění orlickoústeckých specialistů na drogovou problematiku, kteří měli nájemce nemovitosti v hledáčku.

Krimi celý článek
12.6.

Pokus o útěk se nezdařil

S vozidlem najel na travnatou plochu u jednoho z činžovních domů a jak řidič, tak spolujezdec z vozidla utekli.

Krimi celý článek
15.12.

Šílený řidič ohrožoval Chvaleticko

Kdyby policista neuskočil, skončil by s největší pravděpodobností pod koly bezohledného řidiče.

Krimi celý článek
18.3.

Spadl i s autem do vod Tiché Orlice

V neděli krátce před pátou hodinou ranní došlo v Chocni k vážné nehodě osobního automobilu.

Krimi celý článek
30.11.

Pátrání po osobách

K bližšímu popisu můžeme uvést, že pohřešovaný muž měl mít na sobě riflové kraťasy v délce nad kolena tmavě modré barvy, šedobílé triko, perforované světle šedé boty zn. "Oasic", černobílou mikinu a tmavě modrou tašku přes rameno zn. "Puma".

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting