Tragédie u Medlešic

13.9.

Tragédie u Medlešic

Tragédie u Medlešic

Ve středu 12. září 2007 asi v půl sedmé ráno došlo na silnici I. třídy číslo 37 mezi Chrudimí a Pardubicemi k tragické dopravní nehodě. Zhruba 200 metrů za křižovatkou u obce Medlešice, ve směru od Chrudimi, se zde na kluzké vozovce čelně srazily dva dodávkové automobily. 50-letý řidič vozidla Fiat Ducato se plně nevěnoval řízení vozidla a v táhlé pravotočivé zatáčce, ve směru jízdy od Pardubic, nepřizpůsobil rychlost jízdy stavebnímu a dopravně technickému stavu komunikace. Počal předjíždět dosud nezjištěný nákladní automobil v době, kdy v protisměru, ze směru od Chrudimě, přijížděl dodávkový vůz Mitsubishi. Došlo k čelnímu střetu obou vozidel, při kterém 32-letý řidič vozidla Mitsubishi utrpěl těžká zranění, kterým na místě nehody podlehl. Těžce zraněni byli i řidič vozidla Fiat a jeho 23-letý spolujezdec, kteří byli neprodleně převezeni byli do Krajské nemocnice v Pardubicích. Po srážce došlo k úniku provozních kapalin na vozovku, které hasiči zasypali sorbentem a provedli u vozidel rovněž protipožární opatření. Hmotná škoda je odhadována na 160 tisíc korun. Dopravní nehodu vyšetřuje služba kriminální policie a vyšetřování v Chrudimi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

4.11.

V roubence řádili zloději. Dva muži a jedna žena

Ve večerních hodinách, v pondělí 2. listopadu přijal na lince 158 operační důstojník oznámení o vloupání do roubené chalupy,

Krimi celý článek
25.8.

Motocyklista utrpěl lehké zranění

Střetu s autem ale zabránil.

Krimi celý článek
27.1.

Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

Jednotka profesionálních hasičů cestou při návratu na stanici ´narazila´ ještě na další kolizi na silnici I/37 u odbočky na obec Kunčí. Jednalo se o sraženého cyklistu osobním vozidlem. Cyklista utrpěl těžká zranění.

Krimi celý článek
19.12.

Na návštěvu šel přes vykopnuté dveře

V tento okamžik celou věc evidují kolegové z Dubiny jako podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody a zároveň přestupek proti občanskému soužití.

Krimi celý článek
21.9.

Mladík toužil po voňavkách

Mladík měl mít u sebe dvě voňavky v celkové hodnotě 500 korun.

Krimi celý článek
25.6.

Černá pasažérka je podezřelá z útoku na veřejného činitele!

V pondělí 23.6.2008 těsně po poledni zkontrolovala policejní hlídka před nádražím Českých drah v Pardubicích 37letou místní ženu

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting