Tři ženy přišly o peněženky

21.12.

Tři ženy přišly o peněženky

Včera jsme přijali tři různá oznámení týkající se krádeží peněženek. Prevencí nejen ze strany Policie České republiky je spousta, na kapsáře upozorňují i „rozhlasové spoty“ v nejednom obchodním domě, letáky v autobusech…, ale i tak včera na území Pardubic mají starosti navíc 3 lidé. Nejspíš poprvé se do pozice okradené dostala nezletilá dívka, která nakupovala vánoční dárky pro rodiče a kamarádky v centru města. Slečna tak přišla o svou peněženku s 600 korunami.

Další dva oznámené případy se odehrály v městské dopravě. Odpolední „tlačenice“v trolejbusu využil další neznámý lapka, který mezi zastávkami U Tesca a u autobusového nádraží v ulici Palackého jedné z cestujících odcizil z kabelky, zavěšené přes rameno, peněžnku s finanční hotovostí a osobními věcmi. Tato žena tak přišla o 2.790,- korun. Stejné oznámení přišlo o několik minut později od další cestující. I ta „doplatila“ na okamžik nepozornosti a šikovné ruce zloděje. I ona přišla o peněženku s finančním obnosem okolo 900,-korun a o osobní doklady.

Opět připomínáme, buďte opatrní a hlídejte si své věci. Peněženky ukládejte raději do vnitřích náprsních kapes, kabelky mějte pod dohledem. Pouhé zavěšení na rameni se zlodějům přímo nabízí.

Pokud si někdo všimne podezřelé osoby v obchodech, na ulicích, v dopravě, která obhlíží další „kořist“, nebuďte k tomu lhostejní a oznamte vaše podezření ostraze, nebo přímo na linku 158. Vaše všímavost a aktivita může před krádeží zachránit spoustu dalších lidí.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.2.

Druhé vykázání z bytu na Pardubicku

Pardubičtí policisté ve středu odpoledne vydali rozhodnutí o vykázání z domu na 10 dnů čtyřiatřicetiletého muže z Přeloučska.

Krimi celý článek
12.11.

Smrt čekala na přejezdu u lomu

V úterý 10. listopadu po jedenácté hodině došlo na železničním přejezdu u obce Leštinka ke střetu nákladního vlaku s vozem.

Krimi celý článek
1.2.

Při návštěvě byl okraden

Po probuzení muž zjistil, že peníze nemá a po podezřelé je vyžadoval v domnění, že je vzala ona. Podezřelá však zapírala a zapírala.

Krimi celý článek
24.2.

Finta, krádež, nebo omyl?

Jestli dívka parfém měla či neměla, to je teď otázkou.

Krimi celý článek
12.12.

Zoufalá žena vyskočila z hořícího domu

Dramatické chvíle zažili ve čtvrtek 11. prosince obyvatelé jedné z bytovek na sídlišti u Zámečku v Rudolticích

Krimi celý článek
13.2.

Pomožte při pátrání po zmizelém muži

V pondělí 11. února oznámila na policii 46letá žena, že již několik hodin pohřešuje svého manžela.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting