Třináctá dopravní tragédie v okrese Chrudim

31.7.

Třináctá dopravní tragédie v okrese Chrudim

Třináctá dopravní tragédie v okrese Chrudim

V neděli 29. července tohoto roku krátce před půl druhou hodinou odpolední vjel v pravotočivé zatáčce 24-letý řidič vozidla Opel Corsa, jedoucí ve směru od Seče do obce Komárov, do protisměru, kde narazil do levého boku a levého zadního kola protijedoucího nákladního automobilu Avia. Při nárazu byl plech karoserie osobního vozu značně zdemolován, nešťastně navíc zejména v místech, kde sedělo čtyřleté děvčátko. Dívenka sice byla připoutaná na zadní sedačce bezpečnostními pásy, ale při nárazu utrpěla natolik závažné poranění hlavy, že na místě zemřela. Tělo mrtvého dítěte bylo převezeno na zdravotní pitvu do Fakultní nemocnice v Pardubicích. Nešťastný řidič Corsy vyvázl z nehody bez větší fyzické újmy, utrpěl pouze zlomeninu ruky a šok, v nemocnici mu byl následně proveden odběr krve. Osobní vozidlo bylo odtahovou službou převezeno na Okresní ředitelství policie v Chrudimi. Okolnosti dopravní nehody jsou v šetření policistů služby kriminální policie a vyšetřování. V letošním roce je dívka jíž třináctou obětí silničního provozu na okrese Chrudim. V loňském roce zemřelo na silnicích Chrudimska sedm osob.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

19.5.

Tragická nehoda na Pardubicku

Dnes ráno došlo ke smrtelné nehodě mezi obcemi Zminný a Pardubice.

Krimi celý článek
19.7.

Řidiče práskla jeho exmanželka

Koncem minulého týdne prošetřovali policisté v Chrasti nehodu, při které došlo ke srážce automobilu s motorkou

Krimi celý článek
10.5.

Sváteční den ve znamení dvou vyhaslých životů

Ve zdejším centrálním městském parku byla do hustého křoví záhadně zapletena neznámá osoba.

Krimi celý článek
6.6.

Pád římsy v Lanškrouně

Lidé z okolí slyšeli hluk padající suti. Suť se skutečně nacházela před domem a uvnitř objektu zhruba 1-1,5 metrů do výšky. Objekt byl nezabezpečen. Hasiči na místě provedli průzkum pomocí termokamery. Na místo byl také ihned povolán kynolog se psem na vyhledávání zavalených osob z Ústí nad Orlicí a další tři kynologové z Prahy.

Krimi celý článek
20.6.

Po grilování zmizely mobily i peníze

Podezření padlo na osoby, které na společné grilování přišly.

Krimi celý článek
1.8.

Zeď se opravdu před nikým neuhne.

Policisté u mladíka provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 2,58 promile. Přistoupili i k testu na návykové látky, který vyšel taktéž pozitivní. Další skutečnosti jsou předmětem dokazování.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting