Třináctá dopravní tragédie v okrese Chrudim

31.7.

Třináctá dopravní tragédie v okrese Chrudim

Třináctá dopravní tragédie v okrese Chrudim

V neděli 29. července tohoto roku krátce před půl druhou hodinou odpolední vjel v pravotočivé zatáčce 24-letý řidič vozidla Opel Corsa, jedoucí ve směru od Seče do obce Komárov, do protisměru, kde narazil do levého boku a levého zadního kola protijedoucího nákladního automobilu Avia. Při nárazu byl plech karoserie osobního vozu značně zdemolován, nešťastně navíc zejména v místech, kde sedělo čtyřleté děvčátko. Dívenka sice byla připoutaná na zadní sedačce bezpečnostními pásy, ale při nárazu utrpěla natolik závažné poranění hlavy, že na místě zemřela. Tělo mrtvého dítěte bylo převezeno na zdravotní pitvu do Fakultní nemocnice v Pardubicích. Nešťastný řidič Corsy vyvázl z nehody bez větší fyzické újmy, utrpěl pouze zlomeninu ruky a šok, v nemocnici mu byl následně proveden odběr krve. Osobní vozidlo bylo odtahovou službou převezeno na Okresní ředitelství policie v Chrudimi. Okolnosti dopravní nehody jsou v šetření policistů služby kriminální policie a vyšetřování. V letošním roce je dívka jíž třináctou obětí silničního provozu na okrese Chrudim. V loňském roce zemřelo na silnicích Chrudimska sedm osob.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.7.

Hasiči stále dohašují ohniska po obrovském požáru

U těchto požárů zasahovalo celkem 14 hasičských jednotek.

Krimi celý článek
24.7.

Pohřešovaný se našel

Z důvodu špatných světelných podmínek a nepřehlednosti vodního dna byla akce ve večerních hodinách přerušena.

Krimi celý článek
8.7.

V jeden den spáchal několik trestních skutků

Dopustil se zločinu loupeže, přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Policisté ho na základě rozhodnutí soudu převezli do vazební věznice a za loupežné přepadení mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Krimi celý článek
25.2.

Přepadení benzínové čerpací stanice

Pachatel je přibližně 185 cm vysoký, střední postavy, světlé pleti, ve věku okolo třiceti let. Hovořil česky bez přízvuku.

Krimi celý článek
30.9.

Srážku dvou vozidel nepřežili tři lidé

V osobním automobilu Alfa Romeo na místě zemřel dvaatřicetiletý řidič (cizinec) a jeho dva spolujezdci.

Krimi celý článek
18.6.

Krádež peněz v bance

Svým jednáním zřejmě vyděsil přítomnou zaměstnankyni, která měla z pokladny utéct a volat o pomoc.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting