U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

29.12.

U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

Špatně uhašené svíčky na adventním věnci způsobily na Štědrý den požár bytu v panelovém domě na pardubickém sídlišti v Polabinách. Hasiči byli k požáru v ulici Partyzánů přivoláni přesně v 16.18 hodin. Po jejich příjezdu na místo byl již oheň uhašen samotnými obyvateli bytu, kteří ještě doutnající adventní věnec zalili vodou z kbelíku. Rodina, jak se následně ukázalo, po sfouknutí svíček na věnci opustila byt. Z adventního věnce se požár rozšířil na nedalekou skříň a plastové židle. Při hoření plastů vzniká jedovatý černý štiplavý kouř, který i v tomto případě poničil téměř veškeré vybavení bytu. Škoda tak byla předběžně vyčíslena na jeden milion korun. Podle slov vyšetřovatele hasičů dochází při špatném uhašení plamene na knotu svíčky k opětovnému zahoření svíčky, čímž může dojít ke vzniku požáru. Hasiči proto upozorňují, že svíčky je nutné umísťovat v dostatečné vzdálenosti od hořlavých materiálů, rozhodně je nedávat k oknům do průvanu, blízko záclon, nenechávat je v těsné blízkosti sedaček či jiných textilií, ale ani na poličce nebo skříni, neboť oheň se rychle přenese na nábytek a zařízení bytu. Zapálené svíčky se rozhodně nesmí nechávat během jejich hoření bez dozoru. Svíčky proto zhasínáme vždy, když opouštíme domov nebo jdeme spát.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.7.

Dvě tragické nehody za pondělní odpoledne

Dvě osoby nakonec na místě nehody zahynuly.

Krimi celý článek
8.2.

Zásah musel být velmi rychlý

Policisté včera večer 7. února 2019 zasahovali v jedné z obcí na Letohradsku proti opilému muži, který se chtěl sebepoškodit.

Krimi celý článek
14.6.

Ve Chvojenci se střetla čtyři vozidla

Dále hasiči zajistili vozidla proti požáru odpojením akumulátoru.

Krimi celý článek
29.2.

V modelingu miliony nevydělali

Po uplynutí výkonu trestu, je jim kladeno za vinu další jednání, kterého se měli dopustit společně. Opět tu bylo nutné uhradit např. 90tisíc za financování přípravy focení plavek, 153tisíc za sjednání dalších zakázek, 38tisíc za přípravu serveru pro navázání nových kontaktů a modelek…

Krimi celý článek
3.3.

Obtěžoval a ukájel se při tom

Z šetření později vyplynulo, že takto se měl zaměřit a obscénně se chovat v celkem třech případech.

Krimi celý článek
26.8.

Žádáme svědky nehody o pomoc

Řidič Audi z místa dopravní nehody ujel. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting