Ukradené auto má majitel zpět

14.2.

Ukradené auto má majitel zpět

ORLICKOÚSTECKO – Zloděj ho užíval dva dny.  
Řidič automobilu po šoku, který na něho čekal po zakoupení snídaně, ho už jistě nikdy před prodejnou nastartované nenechá.
Osmadvacetiletý muž měl ve středu 6. února 2019 krátce před sedmou hodinou ranní využít příležitosti nezajištěného osobního automobilu značky Škoda Favorit a před jednou z prodejen v Žamberku auto odcizit. O rok mladší řidič, který si v tu dobu kupoval v obchodě snídani, už do práce favoritem neodjel. Ihned po oznámení krádeže jsme po vozidle vyhlásili celostátní pátrání, které bylo o dva dny později úspěšné. Nenechavec měl s autem najezdit asi 300 kilometrů, věci uložené v interiéru vyhodit a přestříkat jeho přední část na jinou barvu. Škoda, kterou tímto údajně způsobil je vyčíslena na téměř 2 tisíce korun.
Muži jsme ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinů neoprávněné užívání cizí věci a krádež. Pokud soud podezřelému vinu prokáže, hrozí mu až 3 roky odnětí svobody, jelikož byl v posledních třech letech za stejnou trestnou činnost odsouzen.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

18.7.

Neexistující závada stála ženu kabelku

Včera okradli řidičku osobního vozidla dva muži, kteří ji v chrudimské ulici Tovární upozornili na technickou závadu jejího vlastního vozidla. Donutili ji gestikulací vystoupit z auta a jít pohledem zkontrolovat zadní část auta.

Krimi celý článek
5.10.

Studna ukrývala munici přes 70 let

Majitel studny v jedné z obcí na Lanškrounsku se nestačil divit, jaký nebezpečný poklad ukrývá jeho studna.

Krimi celý článek
8.8.

Obviněn z krádeže na krajském úřadu

Zajímavé na celém případu je i to, že 18letý muž nebyl zaměstnancem ostrahy dlouho. Ve své práci se rozkoukal pouhý týden a v budově úřadu odsloužil pouze 4 noční směny. Včera si ve zkráceném přípravném řízení převzal z rukou kriminalistů podezření z trestného činu krádeže v prvním a třetím odstavci.

Krimi celý článek
27.7.

Ztratil se opravdu v Oplatilu?

Ve stejném místě ovšem mladí lidé nalezli láhev alkoholu, která jednoznačně patřila právě pohřešovanému.

Krimi celý článek
14.12.

Plameny zničily sklad podlahovin a garáže

Hasiči požár dostali pod kontrolu v 7.07 hodin a zcela ho zlikvidovali v 8.44 hodin. Hasiči zabránili rozšíření plamenů na okolní objekty. Vyšetřovatel hasičů nyní zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Na místo byl přivolán i odborník z oboru elektro z Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč. Škoda byla předběžně vyčíslena na 1 700 000 korun

Krimi celý článek
9.11.

Dvě políčka, dva pěstitelé

Dalším operativním šetřením chrudimských kriminalistů vyšlo najevo, že druhé místo se vzrostlými rostlinami vzdálené zhruba 50 metrů od původního má mít ve své gesci druhý 28letý muž.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting