Ukradené auto má majitel zpět

14.2.

Ukradené auto má majitel zpět

ORLICKOÚSTECKO – Zloděj ho užíval dva dny.  
Řidič automobilu po šoku, který na něho čekal po zakoupení snídaně, ho už jistě nikdy před prodejnou nastartované nenechá.
Osmadvacetiletý muž měl ve středu 6. února 2019 krátce před sedmou hodinou ranní využít příležitosti nezajištěného osobního automobilu značky Škoda Favorit a před jednou z prodejen v Žamberku auto odcizit. O rok mladší řidič, který si v tu dobu kupoval v obchodě snídani, už do práce favoritem neodjel. Ihned po oznámení krádeže jsme po vozidle vyhlásili celostátní pátrání, které bylo o dva dny později úspěšné. Nenechavec měl s autem najezdit asi 300 kilometrů, věci uložené v interiéru vyhodit a přestříkat jeho přední část na jinou barvu. Škoda, kterou tímto údajně způsobil je vyčíslena na téměř 2 tisíce korun.
Muži jsme ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinů neoprávněné užívání cizí věci a krádež. Pokud soud podezřelému vinu prokáže, hrozí mu až 3 roky odnětí svobody, jelikož byl v posledních třech letech za stejnou trestnou činnost odsouzen.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

31.12.

Mířil jim přesně na hlavu

Na pokus o rozhovor podezřelý zareagoval tak, že opět vytáhl z pouzdra zbraň a přiložil ji mládenci mezi oči.

Krimi celý článek
17.9.

Na silnici v Lohenicích spadl strom, havarovala tu hned dvě vozidla

Strom zde totiž spadl přes celou komunikaci a krátce po jeho pádu do stromu narazilo osobní vozidlo a následně do něj ještě zezadu druhý automobil.

Krimi celý článek
25.2.

Přepadení benzínové čerpací stanice

Pachatel je přibližně 185 cm vysoký, střední postavy, světlé pleti, ve věku okolo třiceti let. Hovořil česky bez přízvuku.

Krimi celý článek
20.2.

Zkrácené přípravné řízení – co to znamená?

Smyslem zkráceného přípravného řízení je v co nejkratší době potrestat pachatele méně závažných trestných činů

Krimi celý článek
6.4.

Pátráme po mladé dívce

Dívka je hubené postavy 152 cm vysoká, má černé středně dlouhé vlasy a hnědé oči.

Krimi celý článek
1.8.

Hasiči vyjížděli v souvislosti s deštěm k jedenácti událostem

Chrudimští hasiči odstraňovali spadlý strom přes komunikaci v Libkově a v Seči. Na Orlickoústecku hasiči v souvislosti s deštěm zasahovali u tří událostí. V Jablonném nad Orlicí hasiči odstraňovali spadlý strom přes cestu a čerpadla se nezastavila ani v Červené Vodě.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting