Ukradené auto má majitel zpět

14.2.

Ukradené auto má majitel zpět

ORLICKOÚSTECKO – Zloděj ho užíval dva dny.  
Řidič automobilu po šoku, který na něho čekal po zakoupení snídaně, ho už jistě nikdy před prodejnou nastartované nenechá.
Osmadvacetiletý muž měl ve středu 6. února 2019 krátce před sedmou hodinou ranní využít příležitosti nezajištěného osobního automobilu značky Škoda Favorit a před jednou z prodejen v Žamberku auto odcizit. O rok mladší řidič, který si v tu dobu kupoval v obchodě snídani, už do práce favoritem neodjel. Ihned po oznámení krádeže jsme po vozidle vyhlásili celostátní pátrání, které bylo o dva dny později úspěšné. Nenechavec měl s autem najezdit asi 300 kilometrů, věci uložené v interiéru vyhodit a přestříkat jeho přední část na jinou barvu. Škoda, kterou tímto údajně způsobil je vyčíslena na téměř 2 tisíce korun.
Muži jsme ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinů neoprávněné užívání cizí věci a krádež. Pokud soud podezřelému vinu prokáže, hrozí mu až 3 roky odnětí svobody, jelikož byl v posledních třech letech za stejnou trestnou činnost odsouzen.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

30.9.

Srážku dvou vozidel nepřežili tři lidé

V osobním automobilu Alfa Romeo na místě zemřel dvaatřicetiletý řidič (cizinec) a jeho dva spolujezdci.

Krimi celý článek
5.3.

Pokusil se zabít svoji matku

Ve středu 29. února měla napilno nejen krajská a svitavská kriminálka.

Krimi celý článek
28.2.

Pytláctví, nebo krádež?

Řidič se nejspíš nesmířil s poškozeným vozidlem, jehož opravu mu pojišťovna plně neuhradí, právě proto si možná odvezl alespoň část masa sraženého srnčího do svého mrazáku.

Krimi celý článek
3.11.

Lednička asi nebyla ženě souzena

Podrobným zkoumáním bylo nakonec zjištěno, že oheň způsobil odhozený nedopalek cigarety z projíždějícího vozidla.

Krimi celý článek
23.9.

Vloupal se do vysavače

V horní hranici pachateli hrozí až dvouleté vězení.

Krimi celý článek
1.8.

Hasiči vyjížděli v souvislosti s deštěm k jedenácti událostem

Chrudimští hasiči odstraňovali spadlý strom přes komunikaci v Libkově a v Seči. Na Orlickoústecku hasiči v souvislosti s deštěm zasahovali u tří událostí. V Jablonném nad Orlicí hasiči odstraňovali spadlý strom přes cestu a čerpadla se nezastavila ani v Červené Vodě.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting