Útočil na spolubydlící i na policistu

19.8.

Útočil na spolubydlící i na policistu


 Dvaačtyřicetiletý muž z Pardubic včera nejspíš přestal ovládat své chování natolik, že jeho spolubydlící se před ním museli schovat a následně přivolat pomoc policistů. Zasahující hlídku agresivní muž napadl, lékaři mu museli podat zklidňujícími medikamenty. Přesně to se odehrálo v Brožíkově ulici v Polabinách. 

Jak vše údajně začalo? Na začátku měla být „strkanice“ mezi spolubydlícími. Ti dostali strach a utekli na balkon. Tam je agresivní muž zavřel a začal ničit interiér bytu. Když přijela na místo hlídka, odmítl odemknout dveře a pustit policisty dovnitř. Mimo to policisty vyzýval k tomu, aby začali střílet. Nic takového se samozřejmě nestalo, ke střelbě žádný důvod nebyl, prvotní snahou bylo dostat se do bytu a běsnícího muže zastavit. V okamžiku, kdy se muži zákona domluvili s osobou, která měla druhé klíče, dveře se otevřely. Z bytu vyběhl muž, který pěstí zaútočil na policistu. Hlídka využila donucovací prostředky a použila slzotvorný prostředek, svedla muže na zem a přiložila mu služební pouta. Přivolaní lékaři znehybněnému pacientovi museli aplikovat zklidňující prostředek a převezli ho na psychiatrické oddělení do nemocnice, kde byl z rozhodnutí lékaře hospitalizován. V nemocnici neskončil pouze muž, u něhož se projevila popisovaná agrese, ale i jeden z policistů, jehož ošetření si vyžádalo chirurgický steh v obličeji.

Z balkonu byli „propuštěni“ jeho spolubydlící, kteří budou nejspíš předvolaní ke svědecké výpovědi. Případ je předán pardubickým kriminalistům pro podezření z trestného činu násilí proti úřední osobě.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.1.

V Pardubickém kraji využia policie nový zákon

V neděli 7. ledna 2007 ve večerních hodinách vykázala na Králicku Policie ČR muže.

Krimi celý článek
29.3.

Fyzicky a psychicky týral svou družku

Žena toto bohužel musela snášet i v době těhotenství. Svého druha dokonce několikrát na krátkou dobu opustila, ale vždy se k němu vrátila.

Krimi celý článek
5.3.

Pardubický zloděj kradl v Chrudimi

Za čtyři měsíce se poberta vloupal devětkrát do různých objektů, přičemž do některých se vracel dokonce třikrát i čtyřikrát.

Krimi celý článek
4.5.

Pardubičtí policisté hledají 58letého muže.

V případě, že byste měli jakékoliv informace k pohřešovanému volejte linku 158.

Krimi celý článek
5.3.

Muže z Varšavské ulice pálilo v krku

V Bytě bylo provedeno měření koncentrací, na místo přijeli policisté pardubické hlídkové služby a hasiči.

Krimi celý článek
13.3.

Srazil chodkyni a ujel

Po čtyřech hodinách intenzivního pátrání, byl vlastním šetřením a za pomoci svědectví občanů osmadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Opel Corsa vypátrán. Dechová zkouška na alkohol byla u šoféra pozitivní s naměřenou hodnotou 1,49 promile alkoholu v dechu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting