V kabině se pohyboval cizí člověk

21.2.

V kabině se pohyboval cizí člověk
     Bylo úterý někdy odpoledne, když se řidič kamionu v souvislosti s počasím rozhodl raději nepokračovat dále ve své jízdě.  Rozhodl se pokračovat až následující den.  Kamion tedy zaparkoval nedaleko silnice I/35. Bylo to na odstavném parkovišti poblíž jedné z benzínových čerpacích stanic u Svitav.

        Po náročném dni tedy ulehl, ale ještě před tím řádně uzamknul kabinu. Kolem druhé hodiny ráno jej náhle probudil chlad s světlo v kabině. Prý to co spatřil,  nebyl sen. V kabině se mu pohybovala neznámá štíhlá postava,  která patrně prohledávala řidičovy osobní věci.  Řidič zareagoval velmi rychle a chtěl vetřelce chytit. Podařilo se mu jen strhnout mu z hlavy čepici. Cizí muž se vysmekl, nasedl do vozidla a ujel neznámo kam.  Později se ukázalo, že neodešel s prázdnou. Řidiči po nečekané návštěvě zmizela peněženka s osobními doklady, platebními kartami a finanční hotovostí. Hmotná škoda je předběžně odhadnuta na víc jak 12 tisíc korun.
      
     Podobných případů jsme na Svitavsku v loňském roce zaznamenali několik. Letos to je ovšem první případ vloupání do kabiny odpočívajícího řidiče. 

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.1.

Převedla na svůj účet cizí peníze.

. Zaměstnavatelka zjistila, že bylo z jejich účtu převedeno téměř půl milionu korun a zmizelo více jak dvacet čtyři tisíc korun v hotovosti z pokladny. Jako účetní měla přístup jak k provozní hotovosti, tak účtům. V období od poloviny listopadu loňského roku měla postupně odcizit hotovost a v pondělí 11. ledna měla třikrát převést finance organizace na svůj bankovní účet.

Krimi celý článek
16.8.

Alkohol za volant nepatří

Při běžné silniční prohlídce byl muž kontrolován hlídkou městské policie.

Krimi celý článek
7.4.

Dodávka, v níž byl zaklíněn řidič, hrozila převrácením

Dne 6. dubna v 10:05 hodin byli pardubičtí hasiči přivoláni k nehodě, která se stala v Nemošicích.

Krimi celý článek
28.7.

Chrudimští hasiči zasahovali v Hroubovicích

Hasiči vyčkali, až policisté zadokumentují všechny stopy potřebné k vyšetření události, a poté vyprostili z vozidla bezvládné tělo. Silnice II/158 byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Odstraňování následků nehody ze strany hasičů bylo ukončeno v 0.24 hodin.

Krimi celý článek
24.11.

Vraždila brutální penzistka

V případě prokázání viny ji hrozí trest odnětí svobody v trvání patnácti až dvaceti let nebo výjimečný trest.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting