V kabině se pohyboval cizí člověk

21.2.

V kabině se pohyboval cizí člověk
     Bylo úterý někdy odpoledne, když se řidič kamionu v souvislosti s počasím rozhodl raději nepokračovat dále ve své jízdě.  Rozhodl se pokračovat až následující den.  Kamion tedy zaparkoval nedaleko silnice I/35. Bylo to na odstavném parkovišti poblíž jedné z benzínových čerpacích stanic u Svitav.

        Po náročném dni tedy ulehl, ale ještě před tím řádně uzamknul kabinu. Kolem druhé hodiny ráno jej náhle probudil chlad s světlo v kabině. Prý to co spatřil,  nebyl sen. V kabině se mu pohybovala neznámá štíhlá postava,  která patrně prohledávala řidičovy osobní věci.  Řidič zareagoval velmi rychle a chtěl vetřelce chytit. Podařilo se mu jen strhnout mu z hlavy čepici. Cizí muž se vysmekl, nasedl do vozidla a ujel neznámo kam.  Později se ukázalo, že neodešel s prázdnou. Řidiči po nečekané návštěvě zmizela peněženka s osobními doklady, platebními kartami a finanční hotovostí. Hmotná škoda je předběžně odhadnuta na víc jak 12 tisíc korun.
      
     Podobných případů jsme na Svitavsku v loňském roce zaznamenali několik. Letos to je ovšem první případ vloupání do kabiny odpočívajícího řidiče. 

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.6.

Plameny poničily celý byt

Plameny během několika minut stačily poškodit dva pokoje a jejich vnitřní vybavení.

Krimi celý článek
20.12.

Vyhrožoval rodičům a terorizoval je

Mladík byl tedy zadržen a umístěn do policejní cely. Opět byl obviněn ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování.

Krimi celý článek
14.11.

Srazil chlapce, ujel, aby se po chvíli vrátil

Ve středu 12. listopadu zřejmě přehlédl v obci Prachovice řidič osobního vozidla chlapce, který přecházel vozovku

Krimi celý článek
21.3.

Mladík napadl strážníka. Úder směřoval do obličeje.

Za agresivní chování byl mladík městskými strážníky na místě zadržen.

Krimi celý článek
9.1.

Podnikatel provozoval v Jevíčku nelegální autovrakoviště. Dostal pokutu 110 tisíc korun

„Inspektoři ČIŽP při kontrole provedené v roce 2016 zjistili, že se na vodohospodářsky nezabezpečených plochách nacházelo celkem 69 autovraků. Některé obsahovaly motory a převodovky včetně provozních náplní. Navíc na místě docházelo i k demontáži jednotlivých dílů z těchto vraků. Nelegální autovrakoviště bylo podle našich zjištění provozováno minimálně od roku 2010, což jsme ověřili z leteckých map lokality,“ uvedl Lukáš Trávníček, ředitel Oblastního inspektorátu ČIŽP v Hradci Králové.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting