V obchodě posnídal utopence

30.4.

V obchodě posnídal utopence

Do jednoho z pardubických obchodních domů vyrazil v neděli ráno 23letý muž. Při vybírání potravin se mu zřejmě zalíbilo balení utopenců. Ty ale nedal do svého nákupního košíku, ale rovnou si sklenici rozdělal a celý obsah snědl. Protože asi nechtěl, aby na jeho počínání někdo přišel, vrátil prázdný obal zpět do regálu a pokračoval po obchodě směrem k pokladnám. Chtěl mezi nimi projít bez povšimnutí, aniž by zboží zaplatil. Při odchodu z obchodního domu mu ale zastoupil cestu pracovník ostrahy.
 
Mladý muž měl svým jednáním způsobit škodu 60 korun. Proto na místo přivolali hlídku městské policie, aby drobnou krádež vyřešili. Strážníci ho vyzvali k provedení dechové zkoušky. Muž nadýchal 1,76 promile alkoholu v dechu. Následnou lustrací osoby zjistili, že mladík byl již za obdobný čin v posledních třech letech odsouzen okresním soudem. Právě proto putoval přímo na policejní služebnu, kde mu policisté sdělili podezření z přečinu krádeže. Ve své výpovědi uvedl, že při nakupování měl hlad a na utopence dostal velkou chuť. Snad si po nedělní zkušenosti s policií na pojídání potravin přímo na prodejně tu chuť nechá zajít.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

4.1.

Ženě hrozí vysoká pokuta za sebeúnos

V úterý 2. ledna tohoto roku přijali policisté oznámení dvaapadesátileté ženy.

Krimi celý článek
28.1.

Pomozte při objasňování případu

Neznámý pachatel jeho vůz odcizil v nočních hodinách z 24 na 25 ledna. Jednalo se o vůz Škoda Octavia; 1,9 TDI; RZ: 4E8 3948; šedé metalické barvy; s tažným zařízením; plechovými disky se zimními pneumatikami značky Barum Polaris II. Navíc se ve vozidle nacházely tyto věci: zelená karta o pojištění, 4 kusy plastových poklic, startovací kabely, hever a auto-navigace značky Garmin.

Krimi celý článek
18.8.

Při projížďce po poli vyhasl lidský život

Při havárii jednoho z "pasažérů" konstrukce přimáčkla k zemi tak, že mu nebylo možné pomoci. Šestadvacetiletý řidič utrpěl zranění, jimiž na místě podlehl. Jeho o 8 let starší spolujezdec vyvázl se zraněním.

Krimi celý článek
21.9.

Mladík toužil po voňavkách

Mladík měl mít u sebe dvě voňavky v celkové hodnotě 500 korun.

Krimi celý článek
24.11.

Vraždila brutální penzistka

V případě prokázání viny ji hrozí trest odnětí svobody v trvání patnácti až dvaceti let nebo výjimečný trest.

Krimi celý článek
23.11.

Neopětovaná láska vedla muže k pokusu sebevraždy.

Žamberští policisté přistihli mladého muže u sochy za zábradlím, který jim opakovaně uváděl, že jeho dobrovolné ukončení života je kvůli rozchodu s dívkou.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting