V obchodě posnídal utopence

30.4.

V obchodě posnídal utopence

Do jednoho z pardubických obchodních domů vyrazil v neděli ráno 23letý muž. Při vybírání potravin se mu zřejmě zalíbilo balení utopenců. Ty ale nedal do svého nákupního košíku, ale rovnou si sklenici rozdělal a celý obsah snědl. Protože asi nechtěl, aby na jeho počínání někdo přišel, vrátil prázdný obal zpět do regálu a pokračoval po obchodě směrem k pokladnám. Chtěl mezi nimi projít bez povšimnutí, aniž by zboží zaplatil. Při odchodu z obchodního domu mu ale zastoupil cestu pracovník ostrahy.
 
Mladý muž měl svým jednáním způsobit škodu 60 korun. Proto na místo přivolali hlídku městské policie, aby drobnou krádež vyřešili. Strážníci ho vyzvali k provedení dechové zkoušky. Muž nadýchal 1,76 promile alkoholu v dechu. Následnou lustrací osoby zjistili, že mladík byl již za obdobný čin v posledních třech letech odsouzen okresním soudem. Právě proto putoval přímo na policejní služebnu, kde mu policisté sdělili podezření z přečinu krádeže. Ve své výpovědi uvedl, že při nakupování měl hlad a na utopence dostal velkou chuť. Snad si po nedělní zkušenosti s policií na pojídání potravin přímo na prodejně tu chuť nechá zajít.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

31.12.

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Zlodějíčkově pozornosti však neunikla ani pětilitrová sklenice s naloženými utopenci .

Krimi celý článek
21.10.

Příčinou vzniku požáru nákladního vozidla byla nedbalost

Příčinou vzniku požáru byla nedbalost při mytí motoru hořlavou kapalinou.

Krimi celý článek
4.1.

Basketbalisté přišli o míče

Poškozené sportovní sdružení tak čítá škodu, která je předběžně vyčíslena na 16.000 korun.

Krimi celý článek
3.11.

Bylo to doslova za minutu dvanáct

Se žádostí o pomoc při pátrání po příbuzném se na Svitavsku v sobotu 30. října odpoledne obrátili na policii jeho nejbližší.

Krimi celý článek
15.8.

39letý Ústeckoorličan dojezdil

Z policejních evidencí pak vyplynula ještě nová, daleko překvapivější informace, že po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

Krimi celý článek
21.9.

Mladík toužil po voňavkách

Mladík měl mít u sebe dvě voňavky v celkové hodnotě 500 korun.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting