V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulník

25.2.

V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulníkV sobotu 23. února zasahovali hasiči Pardubického kraje u řady dopravních nehod.

Například v 9. 40 hodin byl vyhlášen poplach jednotce v Králíkách a dobrovolné jednotce hasičů z Jablonného nad Orlicí. Jednotky vyjížděly na pomoc autobusu, který se v Orličkách částečně dostal mimo vozovku z důvodu sněhové kalamity. Hasičům s vyproštěním pomohl jeřáb z orlickoústecké stanice.

Ve stejný čas vyjížděli hasiči z Pardubic a Přelouče k nehodě osobního vozidla, jež skončilo v příkopě v Břehách. K vyproštění automobilu hasiči použili jeřáb.

V 10.21 hodin vyjížděli svitavští hasiči do Rohozné, kde zapadl prázdný autobus.

Do Sezemic vyjížděli hasiči v 12.16 hodin, kde narazilo osobní vozidlo Renault Mégane do oplocení. Kolize se obešla bez zranění. Hasiči zajistili vozidlo proti požáru a úniku provozních náplní.

Osmnáct minut po poledni zasahovali hasiči v Přelouči, kde osobní automobil skončil v příkopu. Při kolizi byla zraněna jedna osoba, která byla předána do péče zdravotníků.

V Koclířově hasiči v 13.01 hodin vytahovali zapadlou Škodu Fabia.  O osm minut později vyjížděli hasiči do Jevíčka, kde zapadl sanitní vůz Volkswagen Transporter. Kolize se obešla bez zranění. 

Ve stejný čas zasahovali holičtí a pardubičtí hasiči v obci Jaroslav, kde havarovala dvě vozidla. Favorit skončil na střeše. Zraněnou osobu si do péče převzala zdravotnická záchranná služba a povolán byl i vrtulník Letecké záchranné služby.

V 13.48 hodin vyprošťovali hasiči v Pardubicích automobil ze svodidel.

Po 14 hodině vytahovali svitavští hasiči a dobrovolní hasiči z Březové nad Svitavou vozidlo z příkopu na silnici v Březové nad Svitavou. V 15.40 hodin vytahovali hasiči u Lovětínského rybníka vozidlo z příkopu. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že v automobilu se nikdo nenacházel. Jednotka provedla vytažení pomocí cisternové automobilové stříkačky a lana, poté se hasiči vrátili zpět na základnu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

5.11.

Jsme krajem násilníků?

Ve srovnání se sousedními kraji je počet vykázaných násilníků dvojnásobný.

Krimi celý článek
2.12.

Nechtěné přezutí pneumatik

Způsobená škoda činí téměř pět tisíc korun. Případ je kvalifikován jako přestupek proti majetku.

Krimi celý článek
22.3.

Žentour skončil ve sběru

Jak se rozhodli, tak se i stalo. Jenže tímto svým jednáním způsobili majiteli škody odhadnuté na 2.500 korun.

Krimi celý článek
8.4.

Dvě dopravní nehody na Bohdanečsku

Motorkáři utrpěli těžká zranění.

Krimi celý článek
23.1.

Opilá žena způsobila dvě dopravní nehody

V sobotu jednapadesátiletá řidička z Pardubicka posilněná alkoholem způsobila v obci Pardubice - Spojil dopravní nehodu.

Krimi celý článek
19.12.

Na návštěvu šel přes vykopnuté dveře

V tento okamžik celou věc evidují kolegové z Dubiny jako podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody a zároveň přestupek proti občanskému soužití.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting