V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulník

25.2.

V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulníkV sobotu 23. února zasahovali hasiči Pardubického kraje u řady dopravních nehod.

Například v 9. 40 hodin byl vyhlášen poplach jednotce v Králíkách a dobrovolné jednotce hasičů z Jablonného nad Orlicí. Jednotky vyjížděly na pomoc autobusu, který se v Orličkách částečně dostal mimo vozovku z důvodu sněhové kalamity. Hasičům s vyproštěním pomohl jeřáb z orlickoústecké stanice.

Ve stejný čas vyjížděli hasiči z Pardubic a Přelouče k nehodě osobního vozidla, jež skončilo v příkopě v Břehách. K vyproštění automobilu hasiči použili jeřáb.

V 10.21 hodin vyjížděli svitavští hasiči do Rohozné, kde zapadl prázdný autobus.

Do Sezemic vyjížděli hasiči v 12.16 hodin, kde narazilo osobní vozidlo Renault Mégane do oplocení. Kolize se obešla bez zranění. Hasiči zajistili vozidlo proti požáru a úniku provozních náplní.

Osmnáct minut po poledni zasahovali hasiči v Přelouči, kde osobní automobil skončil v příkopu. Při kolizi byla zraněna jedna osoba, která byla předána do péče zdravotníků.

V Koclířově hasiči v 13.01 hodin vytahovali zapadlou Škodu Fabia.  O osm minut později vyjížděli hasiči do Jevíčka, kde zapadl sanitní vůz Volkswagen Transporter. Kolize se obešla bez zranění. 

Ve stejný čas zasahovali holičtí a pardubičtí hasiči v obci Jaroslav, kde havarovala dvě vozidla. Favorit skončil na střeše. Zraněnou osobu si do péče převzala zdravotnická záchranná služba a povolán byl i vrtulník Letecké záchranné služby.

V 13.48 hodin vyprošťovali hasiči v Pardubicích automobil ze svodidel.

Po 14 hodině vytahovali svitavští hasiči a dobrovolní hasiči z Březové nad Svitavou vozidlo z příkopu na silnici v Březové nad Svitavou. V 15.40 hodin vytahovali hasiči u Lovětínského rybníka vozidlo z příkopu. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že v automobilu se nikdo nenacházel. Jednotka provedla vytažení pomocí cisternové automobilové stříkačky a lana, poté se hasiči vrátili zpět na základnu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.8.

Nezvedat rodičům telefon může způsobit obavu nejen u rodičů, ale i u složek IZS.

Na jeho adresu už téměř mířili policisté z dubinského obvodu, ale po chvíli je operační středisko mohlo z výjezdu odvolat.

Krimi celý článek
13.4.

Poklopy končily ve sběrnách

Vzniklé díry totiž údajně zakrýval paletami tak, aby do nich nikdo nespadl.

Krimi celý článek
8.7.

V jeden den spáchal několik trestních skutků

Dopustil se zločinu loupeže, přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Policisté ho na základě rozhodnutí soudu převezli do vazební věznice a za loupežné přepadení mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Krimi celý článek
4.12.

Zaplatili jste zálohy a nová okna, či dveře nemáte?

Pracovníci firmy se navíc vyhýbají kontaktu s klienty. Dosud kriminalisté zjistili, že takto firma způsobila dluhy za víc jak 400 tisíc korun. Poškozených však může být mnohem víc, proto kolegové z Blanska hledají další neuspokojené zákazníky.

Krimi celý článek
16.2.

Noční razie v Pardubicích

Jeden z fanoušků hostujícího týmu na zápas v pátek třináctého jistě nezapomene. Místo fandění si vyslechl obvinění.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting