V úterý se kradly peněženky

22.10.

V úterý se kradly peněženky

V úterý se kradly peněženky

V úterý 20. října se terčem zlodějů na Pardubicku staly peněženky. Dvěma zákaznicím v nejmenovaných obchodních domech dosud neznámý zloděj odcizil z nákupních košíků kabelky, v nichž byly kromě jiného také peněženky s finančním obnosem. Další dvě portmonky zmizely ze sedaček nákladního vozidla v Opatovicích nad Labem. Tam si neznámý pachatel přišel k opravdu slušnému „výdělku“, obsah peněženek totiž skrýval téměř 40 tisíc korun a 55 euro. Važnější následek měla krádež kabelky v Brožíkově ulici v pardubických Polabinách. Tam neznámý poberta obstoupil padesátiletou ženu a snažil se ji vytrhnout tašku z ruky. Jelikož ji ale poškozená měla kolem ruky omotanou, došlo následkem prudšího tahu zloděje k jejímu pád na zem. Dosud neznámý lapka se s nešťastnou ženou ležící na chodníku popral, kabelky se zmocnil a utekl směrem k Labi. Zoufalá dáma tak nejenže přišla o kabelku s peněženkou a dalšími věcmi, ale z nepříjemné potyčky si odnesla i zlomenou ruku. V tuto chvíli policie případ šetří jako krádež věci při sobě. Další kvalifikace se bude samozřejmě odvíjet podle charakteru zranění ženy a doby jejího léčení.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.5.

Řidič se sražené dívce omluvil a z místa odjel

Nyní Policie hledá svědky, kteří by nás přivedli ke konkrétnímu řidiči, nebo přímo vyzývá neznámého muže, který byl účastníkem nehody, aby se sám přihlásil. Jakékoliv postřehy sdělte pardubickým dopravním policistům na čísle 974 566 254, nebo můžete využít mobilní telefon pardubické tiskové mluvčí s číslem 724 02 55 70. Za jakékoliv informace předem děkujeme.

Krimi celý článek
29.10.

Močil do kašny, pak zfackoval ženu

Muž “emancipovanou moralistku“ dostihl a před ostatními cestujícími ji na oplátku fyzicky napad.

Krimi celý článek
5.12.

Zloděj si lup nestihl užít

Na policejní služebnu na vlakovém nádraží v Pardubicích se v pondělí 3. prosince dostavil muž a nahlásil zde, že byl napaden.

Krimi celý článek
27.2.

Kdo je muž na fotografii?

Na základě zjištěných skutečností vyšlo najevo, že by se mohlo jednat o závažný zločin vraždy.

Krimi celý článek
21.1.

Havárie se smrtelným zraněním

Dnes 20. ledna 2020 v 9:49 hodin jsme na linku 158 přijali oznámení o havarovaném hořícím vozidle na silnici III. třídy č. 36826 mezi obcemi Moravská Třebová a Boršov.

Krimi celý článek
4.1.

Dejte si pozor na manželky

Manžel zasahoval své ženě do řízení, za trest si musel vystoupit o sto kilometrů dříve.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting