V úterý se kradly peněženky

22.10.

V úterý se kradly peněženky

V úterý se kradly peněženky

V úterý 20. října se terčem zlodějů na Pardubicku staly peněženky. Dvěma zákaznicím v nejmenovaných obchodních domech dosud neznámý zloděj odcizil z nákupních košíků kabelky, v nichž byly kromě jiného také peněženky s finančním obnosem. Další dvě portmonky zmizely ze sedaček nákladního vozidla v Opatovicích nad Labem. Tam si neznámý pachatel přišel k opravdu slušnému „výdělku“, obsah peněženek totiž skrýval téměř 40 tisíc korun a 55 euro. Važnější následek měla krádež kabelky v Brožíkově ulici v pardubických Polabinách. Tam neznámý poberta obstoupil padesátiletou ženu a snažil se ji vytrhnout tašku z ruky. Jelikož ji ale poškozená měla kolem ruky omotanou, došlo následkem prudšího tahu zloděje k jejímu pád na zem. Dosud neznámý lapka se s nešťastnou ženou ležící na chodníku popral, kabelky se zmocnil a utekl směrem k Labi. Zoufalá dáma tak nejenže přišla o kabelku s peněženkou a dalšími věcmi, ale z nepříjemné potyčky si odnesla i zlomenou ruku. V tuto chvíli policie případ šetří jako krádež věci při sobě. Další kvalifikace se bude samozřejmě odvíjet podle charakteru zranění ženy a doby jejího léčení.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

19.11.

Stala se vražda v pardubické Lonkově ulici?

Policisté se obracejí na všechny občany se žádostí o pomoc při hledání možného klíčového svědka násilného trestného činu.

Krimi celý článek
30.6.

Pachatel krádeží se sebeudal

Při výslechu zadržený přiznal policejnímu komisaři dubnové vloupání do dílny.

Krimi celý článek
8.7.

V jeden den spáchal několik trestních skutků

Dopustil se zločinu loupeže, přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Policisté ho na základě rozhodnutí soudu převezli do vazební věznice a za loupežné přepadení mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Krimi celý článek
21.5.

Založil požáry, poté hasil a svědčil

Mladý muž měl bezprostředně po založení požárů na místě nabízet pomoc hasičům.

Krimi celý článek
2.7.

Šikana malé Terezy se nepotvrdila

Devítiletá Tereza Müllerova skončila po útoku svých spolužáků v nemocnici. Šokovaní rodiče oznámili celý případ policii.

Krimi celý článek
14.12.

Plameny zničily sklad podlahovin a garáže

Hasiči požár dostali pod kontrolu v 7.07 hodin a zcela ho zlikvidovali v 8.44 hodin. Hasiči zabránili rozšíření plamenů na okolní objekty. Vyšetřovatel hasičů nyní zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Na místo byl přivolán i odborník z oboru elektro z Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč. Škoda byla předběžně vyčíslena na 1 700 000 korun

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting