Viděli jste děj havárie cyklisty?

4.10.

Viděli jste děj havárie cyklisty?

Svitavy, 4.10.2018 
Dne 19. září, kolem půl jedenácté dopoledne, se měl po ulici Soudní směrem na ulici Tyrše a Fügnera pohybovat na svém jízdním kole jednadevadesátiletý cyklista. Ten bohužel ze zatím nezjištěných příčin havaroval. Při pádu utrpěl zranění, která si vyžádala lékařské ošetření a následnou hospitalizaci.
Pokud jste viděli děj havárie, kontaktujte policisty telefonicky na čísle 974 578 254 skupinu dopravních nehod Svitavy. Za Vaši spolupráci předem děkujeme.
por. Bc. Ondřej Zeman
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.8.

K požáru lakovny vyjížděly tři jednotky hasičů. Škoda je tři miliony korun

Objekt nebyl v provozu, probíhá v něm přestavba. Požár hasiči dostali pod kontrolu tři minuty po příjezdu první jednotky na místo a zcela ho zlikvidovali v 12.54 hodin.

Krimi celý článek
9.11.

Dvě políčka, dva pěstitelé

Dalším operativním šetřením chrudimských kriminalistů vyšlo najevo, že druhé místo se vzrostlými rostlinami vzdálené zhruba 50 metrů od původního má mít ve své gesci druhý 28letý muž.

Krimi celý článek
15.3.

Příběh nalezeného, spoře oděného muže

Strážci zákona ve snaze zabránit muži v sebepoškození, které si mohl způsobit, se však z jeho strany setkali výlučně s agresí.

Krimi celý článek
30.7.

Cyklistka nezvládla zatáčku a čelně se srazila s autem

Ten nezvládla a přejela do levého jízdního pruhu, kde se čelně střetla s projíždějícím osobním vozidlem Škoda Octavia.

Krimi celý článek
1.7.

Černé skládky

Za zbavování se odpadků hrozí pokuty.

Krimi celý článek
30.8.

V Elektrárně ve Chvaleticích nad ránem vypukl požár. Škoda je 50 milionů korun

Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 milionů korun. Uchránit se podařilo majetek ve výši 400 milionů korun. Vzhledem ke zříceným konstrukcím je na místo povolán i statik. Příčinu vzniku požáru vyšetřují hned dva týmy profesionálů - hasiči z Pardubického kraje, Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč a generálního ředitelství HZS ČR a dále interní tým složený z odborníků Elektrárny Chvaletice.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting