Viděli jste muže s dlažební kostkou v ruce?

14.5.

 Viděli jste muže s dlažební kostkou v ruce?

Orlickoústečtí kriminalisté vyzývají svědky incidentu, který se stal 29. dubna 2013 přibližně o půl šesté ráno na autobusovém nádraží Jana Pernera v České Třebové. Na uvedeném místě měl osmadvacetiletý muž s dlažební kostkou v ruce vyhrožovat fyzickou likvidací svému příbuznému, kterého po tom ještě údajně pronásledoval. Ke zranění osob při útoku naštěstí nedošlo.

Mladý útočník byl z výše popsaného jednání obviněn pro přečin výtržnictví, za který mu v případě prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Podle našich informací se v místě události mělo pohybovat větší množství osob. Pokud jste se stali svědky napadení, ozvěte se na linku 158 nebo přímo orlickoústeckým kriminalistům na telefonní číslo 974 580 320. Za případné informace předem děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.7.

Dobrá práce pardubické kriminálky.

Všechny výše uvedené skutky má dle kriminalistů na svědomí 24letý mladík, kterému policisté sdělili obvinění z trestného činu krádeže, neoprávněného užívání cizí věci spáchaných ve formě pokračování a z trestného činu porušování domovní svobody. Kromě něj jsou obviněni ještě další dva muži ve věku 21 a 23 let z trestného činu podílnictví, čehož se dopustili tím, že obviněnému pomáhali rozprodávat odcizené věci, ač věděli, že pocházejí z trestné činnosti.

Krimi celý článek
26.8.

Krádež v restauraci

Pachateli za trestný čin krádeže hrozí trest odnětí svobody až na 2 roky nebo peněžitý trest.

Krimi celý článek
7.11.

Growshopy na Pardubicku

Nejen uvnitř obchodů, ale i v jednom ze skladů byly nalezeny a postupně zajištěny věci, jimiž mohla být páchána trestná činnost. Jednalo se o semena konopí a potřeby pro jeho pěstování jako je substrát, hnojiva, stany, lampy, vzduchotechnika, elektrospotřebiče, dýmky, a tiskoviny, kterými je užívání konopí propagováno.

Krimi celý článek
2.7.

DÍTĚ V OHROŽENÍ!

Pátráme po 10letém chlapci, rodina má o něho strach.

Krimi celý článek
25.8.

Motocyklista utrpěl lehké zranění

Střetu s autem ale zabránil.

Krimi celý článek
13.7.

Červnová loupež objasněna

K události došlo v jednom z barů v Hlinsku koncem června.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting