Vloupání do novostavby na Chrastecku

12.10.

Vloupání do novostavby na Chrastecku

Velmi smutný pohled se naskytl osmačtyřicetiletému muži, který včerejšího dne ve své novostavbě na Chrastecku zjistil, že v domku byla nezvaná návštěva.
 
Neznámý pachatel se do domu dostal násilím přes plastové okno a to někdy v době od 4. do 8. října. Z vnitřní části novostavby ho zajímaly především spotřebiče. Poškozenému zmizela myčka, vestavěná trouba a mikrovlnka. Navíc zřejmě při manipulaci se spotřebiči došlo i k poškození kuchyňské linky. Celkové škody, tedy i na poškození okna a linky jsou odhadovány zhruba na dvaapadesát tisíc korun. Když zloděj místo opouštěl, chtěl zřejmě zahladit stopy a tak vystříkal po téměř celé podlaze práškový hasicí přístroj.
 
Kolegové případ nyní šetří s podezřením ze spáchání dvou přečinů. Krádeže a poškození cizí věci. Za takovéto jednání lze potrestat až dvouletým odnětím svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

3.12.

Výbuch připravil mladíka o ruku

Při výbuchu byl vážně zraněn 16letý chlapec, jenž utrpěl devastující poranění.

Krimi celý článek
15.1.

Vdala se. A rovnou dvakrát

Vdavekchtivá žena, chtělo by se říci, nebýt toho, že za obřad a své "ano" dostala dosti tučně zaplaceno.

Krimi celý článek
14.7.

Stala se obětí podvodníka

Transakce proběhla již v průběhu března letošního roku.

Krimi celý článek
30.9.

Pro dobrotu na žebrotu

Dvěma pomocníkům z firmy nabídl svezení svým automobilem. Aby uvolnil místo spolujezdce, dal nákupní tašku a peněženku na zadní sedadlo. Muži ve věku 24 a 34 let si však oba sedli na zadní místa. Svezl je, kam potřebovali a teprve v noci, kdy se chystal provést on-line platbu, zjistil, že peněženka je pryč.

Krimi celý článek
29.6.

Zkrat na lednici způsobil požár ve Výchovně léčebném oddělení Dětského domova se školou v Přestavlkách. Naštěstí cvičně

Zakouřená chodba a schodiště odřízly dětem únikovou cestu. Hasiči tak museli zachraňovat na dvě desítky dětí pomocí výškové techniky z druhého nadzemního podlaží.

Krimi celý článek
11.2.

Muž obviněný ze znásilnění je ve vazbě, obětí je jeho 10letá vnučka

Soudce respektoval návrh policie, resp. státního zástupce, a na obviněného muže včerejšího dne uvalil vazbu. V případě prokázání viny muži hrozí trest odnětí svobody v rozmezí 5 až 10 let.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting