Vloupání do novostavby na Chrastecku

12.10.

Vloupání do novostavby na Chrastecku

Velmi smutný pohled se naskytl osmačtyřicetiletému muži, který včerejšího dne ve své novostavbě na Chrastecku zjistil, že v domku byla nezvaná návštěva.
 
Neznámý pachatel se do domu dostal násilím přes plastové okno a to někdy v době od 4. do 8. října. Z vnitřní části novostavby ho zajímaly především spotřebiče. Poškozenému zmizela myčka, vestavěná trouba a mikrovlnka. Navíc zřejmě při manipulaci se spotřebiči došlo i k poškození kuchyňské linky. Celkové škody, tedy i na poškození okna a linky jsou odhadovány zhruba na dvaapadesát tisíc korun. Když zloděj místo opouštěl, chtěl zřejmě zahladit stopy a tak vystříkal po téměř celé podlaze práškový hasicí přístroj.
 
Kolegové případ nyní šetří s podezřením ze spáchání dvou přečinů. Krádeže a poškození cizí věci. Za takovéto jednání lze potrestat až dvouletým odnětím svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

12.5.

Další úspěch detektivů

Ihned po vystoupení z vozidla byl obklíčen policisty, což jej natolik překvapilo, že se nezmohl na jakýkoliv odpor.

Krimi celý článek
18.12.

Ivoš opět nezlamal

Bezmála tři kilometry vedl policejní pes Ivoš svého pána. Stopa jej vedla až na vlakové nádraží, kde kolegu upozornil na postávající dvojici.

Krimi celý článek
25.2.

Přepadení benzínové čerpací stanice

Pachatel je přibližně 185 cm vysoký, střední postavy, světlé pleti, ve věku okolo třiceti let. Hovořil česky bez přízvuku.

Krimi celý článek
16.1.

Hákové kříže na národní památce

Od včerejšího dne máme v Ústí nad Orlicí nahlášeno zatím 14 posprejovaných objektů. Jedná se mimo jiné o budovu Roškotova divadla, rodinné domy, bytové domy, plot, provozovnu autoservisu, plechový přístřešek a tak dále.

Krimi celý článek
4.1.

Zpronevěřené peníze vráceny majiteli

Prý ale neměl v úmyslu peníze svému zaměstnavateli zpronevěřit, chtěl je údajně vrátit.

Krimi celý článek
26.8.

K požáru lakovny vyjížděly tři jednotky hasičů. Škoda je tři miliony korun

Objekt nebyl v provozu, probíhá v něm přestavba. Požár hasiči dostali pod kontrolu tři minuty po příjezdu první jednotky na místo a zcela ho zlikvidovali v 12.54 hodin.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting