Vozidlo skončilo mimo komunikaci

1.3.

Vozidlo skončilo mimo komunikaci

Vozidlo skončilo mimo komunikaci

Policisté z Dopravního inspektorátu Ústí nad Orlicí vyjížděli včera 28. února 2012 v ranních hodinách k dopravní nehodě osobního vozidla. Ke kolizi došlo mezi obcemi Mostek a Rozsocha. Řidička vozidla značky Fiat Bravo zřejmě dostala s vozidlem smyk a vyjela mimo komunikaci. Jízdu po pravé krajnici zastavil až vzrostlý strom. Při nehodě dvaadvacetiletá řidička a o pět let starší spolujezdec utrpěli zranění, se kterými byli transportováni rychlou záchrannou službou do nemocnice. Předpokládaná škoda je na poškozeném vozidle předběžně odhadnuta na částku 50 tisíc korun. Dechová zkouška nemohla být u řidičky z důvodu zranění provedena, proto byl policisty vyžádán odběr krve s následným rozborem. Jednou z možných příčin dopravní nehody je, že řidička nepřizpůsobila rychlost stavu pozemní komunikace. Okolnosti nehody jsou předmětem prověřování dopravních policistů. (Po kliknutí na obrázek se fotografie zvětší)

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.5.

Cyklisté na přejezdu přednost nemají!

V úterý 15. května krátce po 3. hodině odpolední v Pardubicích, u supermarketu Interspar, nedal cyklista přednost vozidlu Mazda.

Krimi celý článek
4.12.

Zaplatili jste zálohy a nová okna, či dveře nemáte?

Pracovníci firmy se navíc vyhýbají kontaktu s klienty. Dosud kriminalisté zjistili, že takto firma způsobila dluhy za víc jak 400 tisíc korun. Poškozených však může být mnohem víc, proto kolegové z Blanska hledají další neuspokojené zákazníky.

Krimi celý článek
26.8.

Hřešil hned dvakrát

Následně se řidič podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve.

Krimi celý článek
8.2.

Měl chuť na sladké?

Uvnitř nejprve překonal visací zámek zajišťující křídlo zadních vrat návěsu a poté vnikl do přívěsu.

Krimi celý článek
26.10.

Strážník podezřelý z podpory neonacismu u policie skončil

Před přijetím podstoupil pan Kašpar psychologické testy, které žádné sklony k neonacismu ani jiné patologie neodhalily.

Krimi celý článek
8.9.

Podvodníci používají stále stejné metody

Z výpovědi ženy vyplývá, že neznámý následně s někým hovořil mobilním telefonem a poté ji požádal o zaplacení 37 tisíc korun.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting