Vykutálený skladník

4.7.

Vykutálený skladník

 Za půl hodiny způsobil škodu za statisíce. 


Policisté z obvodního oddělení přijali 20. června 2017 oznámení o krádeži výrobního materiálu z areálu firmy v Moravské Třebové. Množství odcizeného různého plastového granulátu mělo být o váze nejméně tři tuny v hodnotě vyšší než dvě stě šedesát tisíc korun.

Svitavští kriminalisté už po dvou dnech od oznámení zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého muže pro přečin krádeže. Je obviněný z toho, že měl vysokozdvižným vozíkem na noční směně naložit do přistaveného nákladního automobilu přes tři tuny výrobního materiálu a tento vyexpedovat z areálu firmy. Smluvně domluvený přepravce netušil, že odváží kradený materiál. Vykutálenou nakládku měl stihnout během půl hodiny. Z následného prodeje měl získat finanční prospěch pro zlepšení své finanční situace.

Vzhledem k výši způsobené škody mu u soudu v případě prokázání viny hrozí až pět let za mřížemi nebo peněžitý trest.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.8.

Policejní „šťára“ odhalila mladistvé opilce

Provedenými dechovými zkouškami policisté zjistili u sedmi osob mladších 18 let přítomnost alkoholu v dechu.

Krimi celý článek
8.8.

Obviněn z krádeže na krajském úřadu

Zajímavé na celém případu je i to, že 18letý muž nebyl zaměstnancem ostrahy dlouho. Ve své práci se rozkoukal pouhý týden a v budově úřadu odsloužil pouze 4 noční směny. Včera si ve zkráceném přípravném řízení převzal z rukou kriminalistů podezření z trestného činu krádeže v prvním a třetím odstavci.

Krimi celý článek
12.10.

Vloupání do novostavby na Chrastecku

Kolegové případ nyní šetří s podezřením ze spáchání dvou přečinů. Krádeže a poškození cizí věci. Za takovéto jednání lze potrestat až dvouletým odnětím svobody.

Krimi celý článek
12.6.

Záchrana tonoucího

Sotva vyšla tisková zpráva o špatném parkování řidičů znemožňujících průjezd záchranářům u písníku Hrádek, už taková situace nastala. Záchranáři kličkovali v koloně parkujících vozidel a vrtulník musel usednout na křižovatku silnic spojující obce Lázně Bohdaneč, Dolany, Staré Ždánice a Hrádek.

Krimi celý článek
15.1.

Řidič osobního vozidla střet s nákladním autem nepřežil

V neděli 14. ledna 2007 v 6.17 hodin byli hasiči přivoláni k vážné dopravní nehodě.

Krimi celý článek
6.1.

Násilník obviněn ze znásilnění

K protiprávnímu jednání muže mělo dojít v polovině měsíce června loňského roku na Choceňsku. Obviněný měl na místě veřejně přístupném násilím donutit poškozenou mladistvou dívku k souloži. Mladistvá se po celou dobu jeho násilnému činu intenzivně bránila ale i přesto agresor soulož vykonal.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting