Vykutálený skladník

4.7.

Vykutálený skladník

 Za půl hodiny způsobil škodu za statisíce. 


Policisté z obvodního oddělení přijali 20. června 2017 oznámení o krádeži výrobního materiálu z areálu firmy v Moravské Třebové. Množství odcizeného různého plastového granulátu mělo být o váze nejméně tři tuny v hodnotě vyšší než dvě stě šedesát tisíc korun.

Svitavští kriminalisté už po dvou dnech od oznámení zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého muže pro přečin krádeže. Je obviněný z toho, že měl vysokozdvižným vozíkem na noční směně naložit do přistaveného nákladního automobilu přes tři tuny výrobního materiálu a tento vyexpedovat z areálu firmy. Smluvně domluvený přepravce netušil, že odváží kradený materiál. Vykutálenou nakládku měl stihnout během půl hodiny. Z následného prodeje měl získat finanční prospěch pro zlepšení své finanční situace.

Vzhledem k výši způsobené škody mu u soudu v případě prokázání viny hrozí až pět let za mřížemi nebo peněžitý trest.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

7.8.

Srazil cyklistu a ujel

Muž utrpěl lehké zranění, se kterým byl sanitou záchranné služby převezen do chrudimské nemocnice, kde ošetřující lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

Krimi celý článek
29.8.

V rámci akce Astra obviněny další dvě osoby

Policie obvinila dva devatenáctileté z trestného činu nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek a jedů.

Krimi celý článek
2.8.

Manželé uspořádali párty pro sousedy

Ke třetímu případu došlo v pátek 29. července ráno, a opět v Polabinách. Tentokráte však spadla klec.

Krimi celý článek
5.11.

Náklaďák skončil v domě, vůkol syčel plyn

Opravdu perné dopoledne zažili hasiči z Holic u pondělní nehody nákladního auta.

Krimi celý článek
16.7.

Vybíral a platil, nyní čelí podvodu

Kartou platil v obchodech, v několika případech vybíral i z bankomatu. Během pár dní tak vyčerpal částku, kterou posléze nedokázal v měsíčních splátkách vrátit. I přes opakované výzvy se společnost svých peněz nedočkala.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting