Výtržník se schoval ve skříni

9.3.

Výtržník se schoval ve skříni

Výtržník se schoval ve skříni

V noci ze soboty na neděli se měl v obci Rybitví dopustit podezřelý devětadvacetiletý muž z Pardubicka trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví, když z doposud ne zcela vysvětlených pohnutek napadl dvě ženy. Příbuzní obou napadených shodou okolností v úterý 6. března spatřili násilníka u pardubického obchodního domu Interspar, o čemž ihned telefonicky informovali policii. Až do jejího příjezdu přitom muže trpělivě pozorovali. Jakmile podezřelý zjistil, že je sledován, přeskočil nejprve plot do zahrady jednoho z domů a ukryl se ve dřevníku. Zde byl však za pomoci majitelky nemovitosti prozrazen, načež se dal na útěk do další zahrady a nakonec do rodinného domku, u něhož zjistil, že jsou otevřené dveře. V suterénu domu se schoval do skříně. Policisté výtržníkův úkryt odhalili rychle, podezřelého muže zadrželi a ještě téhož dne mu ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z trestného činu porušování domovní svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.7.

Při prodeji borůvek přišel o výdělek

Dva neznámí pachatelé napadli 23letého muže, který prodával borůvky.

Krimi celý článek
29.8.

Propíchal pneumatiky a nadával.

Doposud netrestaný 27letý podezřelý v pondělí převzal záznam o sdělení podezření.

Krimi celý článek
23.12.

Svitavským policistům se dařilo

A bonbónek na závěr - zadržený muž, jenž má na svědomí několik protiprávních jednání, je od roku 2008 v celostátním pátrání.

Krimi celý článek
26.11.

Rodina pohřešuje 25letého muže

Policie vyhlašuje pátrání po 25letém pohřešovaném muži. Naposledy byl spatřen v sobotu večer v Chrudimi. Je vysoký 170 centimetrů, má štíhlou postavu, černé krátce střižené vlasy, v den kdy byl naposledy spatřen, byl hladce oholen.

Krimi celý článek
12.11.

Smrt čekala na přejezdu u lomu

V úterý 10. listopadu po jedenácté hodině došlo na železničním přejezdu u obce Leštinka ke střetu nákladního vlaku s vozem.

Krimi celý článek
1.3.

Celostátní pátrání po seniorce

Žena nosí silné dioptrické brýle a pravidelně užívá léky, které si při odchodu z domova nevzala.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting