Výtržník se schoval ve skříni

9.3.

Výtržník se schoval ve skříni

Výtržník se schoval ve skříni

V noci ze soboty na neděli se měl v obci Rybitví dopustit podezřelý devětadvacetiletý muž z Pardubicka trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví, když z doposud ne zcela vysvětlených pohnutek napadl dvě ženy. Příbuzní obou napadených shodou okolností v úterý 6. března spatřili násilníka u pardubického obchodního domu Interspar, o čemž ihned telefonicky informovali policii. Až do jejího příjezdu přitom muže trpělivě pozorovali. Jakmile podezřelý zjistil, že je sledován, přeskočil nejprve plot do zahrady jednoho z domů a ukryl se ve dřevníku. Zde byl však za pomoci majitelky nemovitosti prozrazen, načež se dal na útěk do další zahrady a nakonec do rodinného domku, u něhož zjistil, že jsou otevřené dveře. V suterénu domu se schoval do skříně. Policisté výtržníkův úkryt odhalili rychle, podezřelého muže zadrželi a ještě téhož dne mu ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z trestného činu porušování domovní svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

15.10.

Nalezl granát z roku 1866

K podobným nálezům munice, byť ne takto unikátní, došlo na území Královéhradeckého kraje jen za poslední rok několikrát.

Krimi celý článek
24.2.

Při krádeži ho přistihla ostraha

Jelikož byl podezřelý muž v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán za podobný delikt, hrozí mu za tento přečin krádeže až tři roky strávené ve vězení.

Krimi celý článek
30.9.

Pro dobrotu na žebrotu

Dvěma pomocníkům z firmy nabídl svezení svým automobilem. Aby uvolnil místo spolujezdce, dal nákupní tašku a peněženku na zadní sedadlo. Muži ve věku 24 a 34 let si však oba sedli na zadní místa. Svezl je, kam potřebovali a teprve v noci, kdy se chystal provést on-line platbu, zjistil, že peněženka je pryč.

Krimi celý článek
4.7.

Vykutálený skladník

Vykutálenou nakládku měl stihnout během půl hodiny. Z následného prodeje měl získat finanční prospěch pro zlepšení své finanční situace.

Krimi celý článek
18.6.

V Markovicích se střel motocykl s osobním vozidlem.

Motocykl se v prostoru křižovatky střetl s vozidlem Škoda Fabia, které řídil 19letý muž. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření chrudimských policistů.

Krimi celý článek
3.5.

Viděli jste dopravní kolizi?

Ke střetu dopravních prostředků došlo v pondělí 24. dubna 2017 jednu hodinu po poledni na křižovatce protínající ulici Moravskou a Bratří Hubálků.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting