Výtržník se schoval ve skříni

9.3.

Výtržník se schoval ve skříni

Výtržník se schoval ve skříni

V noci ze soboty na neděli se měl v obci Rybitví dopustit podezřelý devětadvacetiletý muž z Pardubicka trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví, když z doposud ne zcela vysvětlených pohnutek napadl dvě ženy. Příbuzní obou napadených shodou okolností v úterý 6. března spatřili násilníka u pardubického obchodního domu Interspar, o čemž ihned telefonicky informovali policii. Až do jejího příjezdu přitom muže trpělivě pozorovali. Jakmile podezřelý zjistil, že je sledován, přeskočil nejprve plot do zahrady jednoho z domů a ukryl se ve dřevníku. Zde byl však za pomoci majitelky nemovitosti prozrazen, načež se dal na útěk do další zahrady a nakonec do rodinného domku, u něhož zjistil, že jsou otevřené dveře. V suterénu domu se schoval do skříně. Policisté výtržníkův úkryt odhalili rychle, podezřelého muže zadrželi a ještě téhož dne mu ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z trestného činu porušování domovní svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

27.11.

Chlapec utrpěl těžké zranění

V pátek 23. listopadu 2007 došlo v obci Horní Jelení k vážné dopravní nehodě

Krimi celý článek
12.6.

Žena se topila v řece, lidé pouze přihlíželi

Lidé pouze přihlíželi a zavolali na 112. Nikdo z nich do vody neskočil. Je to smutné," dodala Žahourková.

Krimi celý článek
4.1.

Dejte si pozor na manželky

Manžel zasahoval své ženě do řízení, za trest si musel vystoupit o sto kilometrů dříve.

Krimi celý článek
6.9.

Chlapec požár nepřežil

Když se záchranářům podařilo běsnící plameny zdolat, naskytla se jim hrůzná podívaná.

Krimi celý článek
10.7.

Vloupání do chaty - Zloděj neváhal odcizit varnou desku i troubu.

V sobotu přijali policisté Obvodního oddělení Třemošnice oznámení o vloupání do rekreační chaty na Seči. Dosud neznámého pachatele neodradily ani dva visací zámky a petlice.

Krimi celý článek
14.7.

Dobrá práce pardubické kriminálky.

Všechny výše uvedené skutky má dle kriminalistů na svědomí 24letý mladík, kterému policisté sdělili obvinění z trestného činu krádeže, neoprávněného užívání cizí věci spáchaných ve formě pokračování a z trestného činu porušování domovní svobody. Kromě něj jsou obviněni ještě další dva muži ve věku 21 a 23 let z trestného činu podílnictví, čehož se dopustili tím, že obviněnému pomáhali rozprodávat odcizené věci, ač věděli, že pocházejí z trestné činnosti.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting