Z krádeže se radoval pouze týden

28.2.

Z krádeže se radoval pouze týden

CHRUDIMSKO - Dvaadvacetiletý muž byl obviněn z vloupání do nejmenované restaurace v Heřmanově Městci, kde se terčem jeho zájmu stal notebook, mobilní telefon optická myš k počítači a alkohol. 
K vloupání došlo 12. února. Na začátku prověřování byl pachatel neznámý, ale za týden už policisté věděli, za kým se mají vydat.
Podezřelý se k vloupání po jejich návštěvě přiznal a uvedl, že svého jednání lituje. Tvrdí, že v době krádeže byl pod vlivem alkoholu. Mimo to padlo přiznání, že jakmile alkohol vidí, nemůže si pomoci. Chuť konzumace alkoholu je prý silnější, než pevná vůle si ho odepřít.
Na policii prý svým způsobem čekal. Věděl, co udělal, věděl že krádež policisté prověřují, odcizené věci raději neprodával, ale měl je připravené pro případ, že by si pro ně hlídka přišla. To se i stalo. Nyní mu za trestný čin krádeže hrozí až tříleté vězení, jelikož za obdobný skutek byl v minulosti odsouzen.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

25.3.

Co předcházelo tragédii?

Muž byl asi 175–180 centimetrů vysoký, štíhlé postavy, měl kaštanové středně dlouhé vlasy.

Krimi celý článek
30.4.

Preventivní besedy

Ve dnech 24. až 25. dubna se děti z Mateřské školy v Ronově nad Doubravou a Mateřské školy Strojařů v Chrudimi seznámily s prací policie, prohlédly si policejní odznak i služební pouta.

Krimi celý článek
22.3.

Žentour skončil ve sběru

Jak se rozhodli, tak se i stalo. Jenže tímto svým jednáním způsobili majiteli škody odhadnuté na 2.500 korun.

Krimi celý článek
20.8.

U Zaječic shořel traktor i s balíkovacím zařízením

Dne 19. srpna 2008, v 16:56 hodin zasahovali chrudimští profesionální hasiči a dále dobrovolní hasiči z Chrasti a Zaječic

Krimi celý článek
24.1.

Bál se manželky

Po náležitém poučení pak vzal oznamovatel veškeré informace zpět.

Krimi celý článek
25.2.

V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulník

V Koclířově hasiči v 13.01 hodin vytahovali zapadlou Škodu Fabia. O osm minut později vyjížděli hasiči do Jevíčka, kde zapadl sanitní vůz Volkswagen Transporter. Kolize se obešla bez zranění.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting