Z krádeže se radoval pouze týden

28.2.

Z krádeže se radoval pouze týden

CHRUDIMSKO - Dvaadvacetiletý muž byl obviněn z vloupání do nejmenované restaurace v Heřmanově Městci, kde se terčem jeho zájmu stal notebook, mobilní telefon optická myš k počítači a alkohol. 
K vloupání došlo 12. února. Na začátku prověřování byl pachatel neznámý, ale za týden už policisté věděli, za kým se mají vydat.
Podezřelý se k vloupání po jejich návštěvě přiznal a uvedl, že svého jednání lituje. Tvrdí, že v době krádeže byl pod vlivem alkoholu. Mimo to padlo přiznání, že jakmile alkohol vidí, nemůže si pomoci. Chuť konzumace alkoholu je prý silnější, než pevná vůle si ho odepřít.
Na policii prý svým způsobem čekal. Věděl, co udělal, věděl že krádež policisté prověřují, odcizené věci raději neprodával, ale měl je připravené pro případ, že by si pro ně hlídka přišla. To se i stalo. Nyní mu za trestný čin krádeže hrozí až tříleté vězení, jelikož za obdobný skutek byl v minulosti odsouzen.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.8.

Do pole tekly sirup a nafta

Na místo okamžitě vyjeli profesionální hasiči z Hradce Králové a dobrovolní hasiči z Chlumce nad Cidlinou.

Krimi celý článek
12.10.

Vloupání do novostavby na Chrastecku

Kolegové případ nyní šetří s podezřením ze spáchání dvou přečinů. Krádeže a poškození cizí věci. Za takovéto jednání lze potrestat až dvouletým odnětím svobody.

Krimi celý článek
20.3.

Další policejní razie v Pardubicích

Jedná se zde o opuštěný objekt sestávající z dnes již nefungujících továrních hal.

Krimi celý článek
26.8.

Žádáme svědky nehody o pomoc

Řidič Audi z místa dopravní nehody ujel. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Krimi celý článek
21.12.

Nehodlala uznat dluh

Muž byl navíc i fyzicky napaden, kteréžto situace poškozená využila a z bytu utekla.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting