Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

11.11.

Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

Již v červenci letošního roku přijali pardubičtí policisté oznámení, že ve zdejší Štrosově ulici tehdy neznámý pachatel překonal uzamčené dveře automobilu Škoda Favorit a vnikl do vozu. Proč je auto odemčené a co se vlastně doopravdy stalo, nebylo tehdy jeho majiteli vůbec jasné. Vozidlo totiž zůstalo tam, kde ho zaparkoval, nic nebylo poškozeno a z jeho „útrob“ se nic neztratilo. Pouze mobilní telefon, který měl být uvnitř, byl nalezen vedle vozu. A protože si majitel škodovky byl jistý, že vůz řádně uzamkl, oznámil celou tuto záhadu policistům z dublinského obvodu, kteří  ve věci zahájili šetření. Na místo byl tehdy přivolán kriminalistický technik, který zde zajistil několik stop. V těchto dnech už policisté znají podezřelého, kterým je 38letý muž, žijící v Pardubicích. Nyní proto případ přebírají pardubičtí kriminalisté. Pokud se prokáže, že podezřelý je skutečným viníkem, který překonal uzamčené dveře automobilu, vnikl dovnitř a pokusil se odcizit mobilní telefon, čímž se měl dopustit trestného činu krádeže způsobené „vloupání“, hrozí mu až tři roky odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

7.3.

Vyjednavač i zásahová jednotka

V polovině měsíce června loňského roku jsme vás informovali o případu, při němž policisté zasahovali v České Třebové u muže, který kromě toho, že měl poškodit řadu především oken v ulicích, tak vyhrožovat tím, že si sáhne na život skokem ze střechy. Více se o případu dočtěte v úplně tiskové zprávě zde.

Krimi celý článek
19.7.

Jel podivně

Díky upozornění jiného řidiče mohl být nebezpečný šofér zastaven.

Krimi celý článek
9.7.

Pachatel napadl ženu a s kabelkou utekl

Poškozená byla s lehkým zraněním a v šoku byla převezena na ošetření do nemocnice. Kriminalisté věc prověřují jako podezření z trestného činu loupeže a po dosud neznámém pachateli intenzivně pátrají.

Krimi celý článek
10.9.

Policie žádá o pomoc při pátrání

Pohřešovaný se narodil 23.1.1942, trvalý pobyt má v okrese Ústí nad Orlicí a je občanem České republiky.

Krimi celý článek
27.11.

Čtyřleté trýznění manželky kulminovalo

Incident ovšem pokračoval i v časných ranních hodinách, kdy surovec svoji manželku udeřil pěstí do hlavy.

Krimi celý článek
25.1.

Přisvojit si peněženku může vyjít draho

Podezřelá žena ale uvedla, že chtěla vše poctivě vrátit, ale nestihla to. Policisté u jejich dveří zazvonili dřív, než si sama našla čas, kontaktovat muže, jemuž vše opravdu patřilo. Přesně taková je nyní její obhajoba. Peněženku hlídce předala s celým obnosem, který majitel popisoval. Žádné peníze do ní nevracela, uvnitř zůstalo více než 26tisíc korun, což i její obhajobu umocňuje.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting