Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

11.11.

Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

Již v červenci letošního roku přijali pardubičtí policisté oznámení, že ve zdejší Štrosově ulici tehdy neznámý pachatel překonal uzamčené dveře automobilu Škoda Favorit a vnikl do vozu. Proč je auto odemčené a co se vlastně doopravdy stalo, nebylo tehdy jeho majiteli vůbec jasné. Vozidlo totiž zůstalo tam, kde ho zaparkoval, nic nebylo poškozeno a z jeho „útrob“ se nic neztratilo. Pouze mobilní telefon, který měl být uvnitř, byl nalezen vedle vozu. A protože si majitel škodovky byl jistý, že vůz řádně uzamkl, oznámil celou tuto záhadu policistům z dublinského obvodu, kteří  ve věci zahájili šetření. Na místo byl tehdy přivolán kriminalistický technik, který zde zajistil několik stop. V těchto dnech už policisté znají podezřelého, kterým je 38letý muž, žijící v Pardubicích. Nyní proto případ přebírají pardubičtí kriminalisté. Pokud se prokáže, že podezřelý je skutečným viníkem, který překonal uzamčené dveře automobilu, vnikl dovnitř a pokusil se odcizit mobilní telefon, čímž se měl dopustit trestného činu krádeže způsobené „vloupání“, hrozí mu až tři roky odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.1.

Plameny zničily střechu rodinného domu

Při příjezdu hasičů na místo bylo zjištěno, že střecha objektu je celá v plamenech. Uvnitř domu se nacházela starší žena, kterou se podařilo včas z objektu vyvézt, a to oznamovatelem požáru na tísňovou linku hasičů.

Krimi celý článek
9.3.

Výtržník se schoval ve skříni

V noci ze soboty na neděli se dopustil devětadvacetiletý muž v Rybitví trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví.

Krimi celý článek
16.1.

Pardubická policie se rozhodně nenudila

Ostraha přistihla 28-letého muže, který prošel bez zaplacení pokladnou se sýry v hodnotě 54 korun.

Krimi celý článek
2.10.

Ústeckoorlicko: tři variace na loupežnictví

Vynalézavost a drzost zlodějů nezná mezí a sortiment kradených věcí se neustále rozšiřuje. Krade se z hradů, střelnic i továren

Krimi celý článek
22.1.

Převedla na svůj účet cizí peníze.

. Zaměstnavatelka zjistila, že bylo z jejich účtu převedeno téměř půl milionu korun a zmizelo více jak dvacet čtyři tisíc korun v hotovosti z pokladny. Jako účetní měla přístup jak k provozní hotovosti, tak účtům. V období od poloviny listopadu loňského roku měla postupně odcizit hotovost a v pondělí 11. ledna měla třikrát převést finance organizace na svůj bankovní účet.

Krimi celý článek
5.3.

Muže z Varšavské ulice pálilo v krku

V Bytě bylo provedeno měření koncentrací, na místo přijeli policisté pardubické hlídkové služby a hasiči.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting