Záchranáři sedali v Náchodě před radnici

24.6.

Záchranáři sedali v Náchodě před radnici

Záchranáři sedali v Náchodě před radnici

Policisty z náchodského obvodu v úterý 23.6.2009 v dopoledních hodinách vyslal operační důstojník linky tísňového volání na náměstí T.G. Masaryka. Operátor vydal rozkaz, aby urychleně vyklidili co možná největší prostor pro přistání vrtulníku. Věc, která se nejprve policistům zdála jako žert, se ovšem stala skutečností, když přijeli na místo a zjistili, že u kostela leží na zemi starší muž, který následkem špatného zdravotního stavu upadl do bezvědomí. U muže již byli městští strážníci a snažili se bezvládné tělo resuscitovat. V několika okamžicích na místo přijela náchodská rychlá záchranná služba, která muže od strážníků převzala a pokračovala v intenzivních oživovacích pokusech. Po chvíli před radnici, již na vyklizené parkoviště, dosedl k obrovskému překvapení všech kolemjdoucích vrtulník se záchranáři. Bohužel muže, který ležel opodál na zemi a kterého se marně snažili nejprve strážníci a následně lékaři oživit, se přes obrovské úsilí všech zainteresovaných do stavu vědomí již přivést nepodařilo.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.10.

Série požárů v Polabinách pokračovala i v noci na první řijnový den

Hasiči po příjezdu na místo provedli kontrolu termokamerou a odvětrali zakouřené prostory. Podle slov vyšetřovatele hasičů byl požár založen úmyslně. Škoda byla předběžně vyčíslena na 85 tisíc korun.

Krimi celý článek
19.2.

Řídila opilá a bez řidičského oprávnění

Vůz musela odstavit a vyzvednout ho přišel jeho majitel. I on musel policistům sdělit, jak se ke klíčům dostala, zda jí vozidlo půjčil, nebo si ho vzala bez jeho vědomí. O rok mladší muž uvedl, že mladá žena si původně šla do vozidla pouze pro nějaké věci,.

Krimi celý článek
12.11.

Policie pomohla dívce zachránit její matku

Ve středu 7. listopadu přiběhla na obvodní oddělení policie v Pardubicích dívka s tím, že má veliký strach o svoji matku.

Krimi celý článek
25.2.

V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulník

V Koclířově hasiči v 13.01 hodin vytahovali zapadlou Škodu Fabia. O osm minut později vyjížděli hasiči do Jevíčka, kde zapadl sanitní vůz Volkswagen Transporter. Kolize se obešla bez zranění.

Krimi celý článek
4.11.

Při tragédii u obce Dolní Přím zemřely dvě ženy

Posádka druhého vozidla značky Škoda Fabia byla zraněna, bohužel čtrnáctiletá spolujezdkyně na místě zemřela.

Krimi celý článek
16.8.

Krádež čtyřkola

Případ krádeže ihned oznámili policistům ze Skutče, kteří ve věci zahájili šetření.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting