Záchranáři sedali v Náchodě před radnici

24.6.

Záchranáři sedali v Náchodě před radnici

Záchranáři sedali v Náchodě před radnici

Policisty z náchodského obvodu v úterý 23.6.2009 v dopoledních hodinách vyslal operační důstojník linky tísňového volání na náměstí T.G. Masaryka. Operátor vydal rozkaz, aby urychleně vyklidili co možná největší prostor pro přistání vrtulníku. Věc, která se nejprve policistům zdála jako žert, se ovšem stala skutečností, když přijeli na místo a zjistili, že u kostela leží na zemi starší muž, který následkem špatného zdravotního stavu upadl do bezvědomí. U muže již byli městští strážníci a snažili se bezvládné tělo resuscitovat. V několika okamžicích na místo přijela náchodská rychlá záchranná služba, která muže od strážníků převzala a pokračovala v intenzivních oživovacích pokusech. Po chvíli před radnici, již na vyklizené parkoviště, dosedl k obrovskému překvapení všech kolemjdoucích vrtulník se záchranáři. Bohužel muže, který ležel opodál na zemi a kterého se marně snažili nejprve strážníci a následně lékaři oživit, se přes obrovské úsilí všech zainteresovaných do stavu vědomí již přivést nepodařilo.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.2.

Ukradené auto má majitel zpět

ORLICKOÚSTECKO – Zloděj ho užíval dva dny.

Krimi celý článek
4.1.

Dejte si pozor na manželky

Manžel zasahoval své ženě do řízení, za trest si musel vystoupit o sto kilometrů dříve.

Krimi celý článek
1.3.

Vozidlo skončilo mimo komunikaci

Jednou z možných příčin dopravní nehody je, že řidička nepřizpůsobila rychlost stavu pozemní komunikace.

Krimi celý článek
14.2.

Pátrání po pohřešovaném muži s úspěchem ukončeno

Po zmizelém muži byla okamžitě vyhlášena pátrací akce.

Krimi celý článek

Ve vězení si může pobýt až 10 let.

Před pár dny nejprve vyvrcholila zadržením 35letého muže z Teplicka, na jehož zadržení se podílela i Zásahová jednotka Královéhradeckého kraje. Proběhlo i několik domovních prohlídek ať již bytových, či nebytových prostor s kladnými výsledky.

Krimi celý článek
9.12.

Náraz do stromu nepřežil

V neděli 7. prosince pět minut před půl sedmou hodinou večerní havarovalo u obce Pomezí na Svitavsku osobní vozidlo Honda

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting