Zadržen krátce po loupeži

21.10.

Zadržen krátce po loupeži

Zadržen krátce po loupeži

Z trestného činu loupeže obvinili pardubičtí policisté 22letého cizince. Ten je důvodně podezřelý, že dne 16. 10. 2008 ve 4:30 napadl v Pardubicích 20letého mladíka. K loupežnému přepadení mělo dojít na rohu ul. Chrudimská a Pod Břízkami na Zborovském náměstí v době, kdy se poškozený vracel z jednoho baru. Zde měl tehdy neznámý pachatel zezadu chytit chodce za kapuci bundy, strhnout na zem a udeřit do obličeje. Poté mu měl odcizit mobilní telefon, znovu jej fyzicky napadnout a z místa utéct. Poškozený mladík vyčíslil hmotnou škodu na 3.000 korun, zranění mu podle zjištěných skutečností nevzniklo. Přivolaná policejní hlídka poškozeného ihned vyslechla a na základě popisu se jí podařilo v 5:15 ve Lhotě u Přelouče zadržet podezřelého muže. Policisté provedli ohledání místa činu, vyslechli i další svědky a podezřelého umístili do policejní cely. Následujícího dne si za výše uvedené jednání cizinec převzal obvinění s tím, že byl podán návrh na vzetí do vazby, kterému soud vyhověl. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až na 10 let. Případ vyšetřuje SKPV Policie ČR OŘ Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.1.

Kradl naftu a autobaterie

Vždy měl přerušit přívodní kabely vedoucí k autobateriím u nákladních vozidel a ty odcizil. Aby toho nebylo málo, u některých nákladních souprav mu baterie nejspíš nestačily.

Krimi celý článek
27.1.

Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

Jednotka profesionálních hasičů cestou při návratu na stanici ´narazila´ ještě na další kolizi na silnici I/37 u odbočky na obec Kunčí. Jednalo se o sraženého cyklistu osobním vozidlem. Cyklista utrpěl těžká zranění.

Krimi celý článek
14.6.

Policie pátrá po podezřelém z loupeže

V úterý 12. června se měl v podvečerních hodinách na sídlišti Dubina vloudit do bytu 51leté sousedky 29letý muž.

Krimi celý článek
17.4.

Byl pátek. Pátek 13.

Spatřil dvě dívky držící se za ruce a stojící za zábradlím na okraji mostu ve výšce několika metrů.

Krimi celý článek
8.2.

Naboural, nepočkal a od nehody ujel.

Policie prosí veřejnost o pomoc

Krimi celý článek
12.9.

Úspěšné pátrání po chlapci z Rábů

Pomohli nám jak rozhlasové stanice tak poté i občané.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting