Zadržen krátce po loupeži

21.10.

Zadržen krátce po loupeži

Zadržen krátce po loupeži

Z trestného činu loupeže obvinili pardubičtí policisté 22letého cizince. Ten je důvodně podezřelý, že dne 16. 10. 2008 ve 4:30 napadl v Pardubicích 20letého mladíka. K loupežnému přepadení mělo dojít na rohu ul. Chrudimská a Pod Břízkami na Zborovském náměstí v době, kdy se poškozený vracel z jednoho baru. Zde měl tehdy neznámý pachatel zezadu chytit chodce za kapuci bundy, strhnout na zem a udeřit do obličeje. Poté mu měl odcizit mobilní telefon, znovu jej fyzicky napadnout a z místa utéct. Poškozený mladík vyčíslil hmotnou škodu na 3.000 korun, zranění mu podle zjištěných skutečností nevzniklo. Přivolaná policejní hlídka poškozeného ihned vyslechla a na základě popisu se jí podařilo v 5:15 ve Lhotě u Přelouče zadržet podezřelého muže. Policisté provedli ohledání místa činu, vyslechli i další svědky a podezřelého umístili do policejní cely. Následujícího dne si za výše uvedené jednání cizinec převzal obvinění s tím, že byl podán návrh na vzetí do vazby, kterému soud vyhověl. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až na 10 let. Případ vyšetřuje SKPV Policie ČR OŘ Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.1.

Kradl naftu a autobaterie

Vždy měl přerušit přívodní kabely vedoucí k autobateriím u nákladních vozidel a ty odcizil. Aby toho nebylo málo, u některých nákladních souprav mu baterie nejspíš nestačily.

Krimi celý článek

Ve vězení si může pobýt až 10 let.

Před pár dny nejprve vyvrcholila zadržením 35letého muže z Teplicka, na jehož zadržení se podílela i Zásahová jednotka Královéhradeckého kraje. Proběhlo i několik domovních prohlídek ať již bytových, či nebytových prostor s kladnými výsledky.

Krimi celý článek
3.10.

Z invalidního vozíku ukradl kabelku

Neznámý pachatel zde odcizil z madla invalidního vozíku dámskou kabelku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou.

Krimi celý článek
3.5.

Viděli jste dopravní kolizi?

Ke střetu dopravních prostředků došlo v pondělí 24. dubna 2017 jednu hodinu po poledni na křižovatce protínající ulici Moravskou a Bratří Hubálků.

Krimi celý článek
23.11.

Drze loupil za bílého dne

"Máme ho!" se ozvalo vítězně z radiostanice policistů oddělení hlídkové služby.

Krimi celý článek
18.5.

Čtyři automobily v plamenech

Vyšetřovatel příčin požárů HZS Pardubického kraje předběžně stanovil výši vzniklé škody BMW na přibližně 100 tisíc Kč.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting