Ze zahradníka se stal kozel

13.2.

V sobotu 10. února po půlnoci vznikl v obci Sezemice, u zahrádkářské osady, požár skříňové nástavby na nákladním motorovém vozidle AVIA s eternitovou střechou, v níž bylo uskladněno seno. Policisté zajistili téhož dne před půl třetí ráno podezřelého muže a jelikož mu při orientační dechové zkoušce naměřili téměř půl druhé promile alkoholu v dechu, převezli ho na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Následně bylo na místě požáru provedeno ohledání místa události za přítomnosti vyšetřovatele hasičů, který jako pravděpodobnou příčinu požáru uvedl cizí zavinění neznámou osobou. Komisař následně zahájil proti dvaatřicetiletému muži z Pardubicka, který je paradoxně dobrovolným hasičem, trestní stíhání pro trestný čin poškozování cizí věci, spáchaný ve formě pokračování. Obviněný má totiž pravděpodobně na svědomí ještě dalších sedm požárů, ke kterým došlo v obci Sezemice a jejím okolí od 23. prosince loňského roku. Celkově způsobená škoda byla odhadnuta na 300 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

28.4.

Pardubicko: víkend ve znamení slovních i fyzických napadení

Policisté evidují i případy, kdy se vydávají za lékaře a svatosvatě slibují, že finanční obnos vrátí.

Krimi celý článek
10.1.

Muž s nožem přepadl bar v Hradci

Při přepadení se nijak nemaskoval, pouze měl na hlavě kapuci od bundy.

Krimi celý článek
6.6.

Stalking na Chrudimsku

První pronásledovanou osobou má být žena z Hlinecka, kterou obtěžoval šestatřicetiletý muž.

Krimi celý článek
25.10.

Okradená seniorka

Neznámá pachatelka pod záminkou vrácení nedoplatku ve výši 1.000 Kč ze zdravotnictví se vloudila do bytu šestaosmdesátileté ženy.

Krimi celý článek
9.7.

Pachatel napadl ženu a s kabelkou utekl

Poškozená byla s lehkým zraněním a v šoku byla převezena na ošetření do nemocnice. Kriminalisté věc prověřují jako podezření z trestného činu loupeže a po dosud neznámém pachateli intenzivně pátrají.

Krimi celý článek
25.5.

Záhadné zmizení

Uvnitř se nacházely několikatery kalhoty, tepláky, pánské spodní prádlo, dámské mikiny, kosmetika a MP4 přehrávač.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting