Zeď se opravdu před nikým neuhne.

1.8.

Zeď se opravdu před nikým neuhne.


V sobotu o půl páté ráno došlo k havárii osobního vozidla na křižovatce ulic Zahájská a Končinská v Litomyšli. Dvacetiletý muž pravděpodobně nepřizpůsobil svou rychlost a následně nezvládl řízení při průjezdu křižovatkou. Výsledkem byl střet s kamennou zídkou, který se obešel bez zranění. Škoda na vozidle je v současné době vyčíslena nejméně na 70.000Kč.

Policisté u mladíka provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 2,58 promile. Přistoupili i k testu na návykové látky, který vyšel taktéž pozitivní. Další skutečnosti jsou předmětem dokazování.

V případě prokázání viny z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, hrozí mladému řidiči zákaz činnosti, peněžitý trest a až tři roky za mřížemi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.7.

Pachatelé nebezpečné pyromanie dosud neznámí

Pardubičtí policisté v těchto dnech intenzívně pátrají po pachatelích, kteří založili požár střechy panelového domu

Krimi celý článek
16.7.

DÍTĚ V OHROŽENÍ!

Vyhlašujeme pátrání po 14leté dívce, která nepřijela předem domluveným vlakem ze Zábřehu na Moravě do České Třebové ke svému otci. Její mobilní telefon je vypnutý, v tuto chvíli není zřejmé, zda vůbec do vlaku nastoupila, či nikoliv. Obava o její život je umocněna zprávami vypovídajícími o nespokojenosti se životem, které doma zanechala.

Krimi celý článek
3.1.

Prodal nalezený telefon

Telefon však neodevzdal jako nález, ale ještě téhož dne ho společně se svojí manželkou, na její občanský průkaz, prodal v jedné prodejně v Pardubicích za částku 4.000 korun.

Krimi celý článek
26.11.

Stodolu ve Vchynicích pohltily plameny

Hasiči museli strhnout střešní konstrukci, provedli ještě průzkum, zda se v objektu nenachází další propan butanová lahev. Ta nalezena nebyla. Z hořící stodoly hasiči vynesli asi dvanáct králíků.

Krimi celý článek
18.3.

Další oklamaný senior

Přišel o téměř 81.000 korun.

Krimi celý článek
13.5.

Popáleného muže ve sběrných surovinách v Žamberku transportoval vrtulník do nemocnice

Plameny byly uhašeny obsluhou ještě před příjezdem hasičů, a to třemi hasicími přístroji. Celá událost byla hasiči zlikvidována v 9.15 hodin

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting