Žentour skončil ve sběru

22.3.

Žentour skončil ve sběru

Žentour skončil ve sběru

O ozubené soukolí s hřídelí o váze asi 200 kilogramů projevili počátkem března zájem tři muži. Údajně měli za to, že se jedná o nepotřebnou věc, která měla být jen tak položena na trávníku. Proto se rozhodli, že ji společně naloží na přívěsný vozík, připojený za vozidlem, a odevzdají do sběrny druhotných ilustrační fotosurovin. Jak se rozhodli, tak se i stalo. Jenže tímto svým jednáním způsobili majiteli škody odhadnuté na 2.500 korun. Jednalo se totiž o historický, částečně zrekonstruovaný zemědělský stroj, který byl vystaven v jedné z obcí na Svitavsku na volně přístupné zahradě regionálního muzea. Jelikož jeden z aktérů, asi 46letý muž, který má tuto krádež zřejmě na svědomí, byl Okresním soudem v Praze za obdobnou majetkovou trestnou činnost odsouzen, je policisty stíhán pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Zbývající dva muži jsou podezřelí ze spáchání přestupku proti majetku. Všechny tři zřejmě čeká trest. Jednomu hrozí až tříleté vězení, dalším dvěma ve správním řízení pokuta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.1.

Kolegům vyhrožoval se sekyrou v ruce Skončil ve vazbě.

Když viděl, že toto nezabírá, došel si pro sekyru a vyhrožoval dál. Tu mu nakonec odebral jeho bratr. Předvedení nakonec proběhlo bez problémů.

Krimi celý článek
29.9.

Na silnici u Dvořiska zemřel cyklista

Jestli byl pod vlivem alkoholu nebo OPL, bude zjištěno na základě rozboru biologického materiálu ve zdravotnickém zařízení. Vyšetřovatel nařídil u zemřelého soudní pitvu.

Krimi celý článek
26.6.

Žena řídila opilá a do cíle nedojela

Policisté skupiny dopravních nehod se asi nestačili divit, když jim řidička, která havarovala nadýchala 4,69 g/kg alkoholu.

Krimi celý článek
31.5.

Naboural zaparkované vozidlo v protisměru

Při příjezdu policie na místo nehody řidič favoritu přiznal, že do ranních hodin popíjel.

Krimi celý článek
7.4.

Dodávka, v níž byl zaklíněn řidič, hrozila převrácením

Dne 6. dubna v 10:05 hodin byli pardubičtí hasiči přivoláni k nehodě, která se stala v Nemošicích.

Krimi celý článek
9.7.

Pachatel napadl ženu a s kabelkou utekl

Poškozená byla s lehkým zraněním a v šoku byla převezena na ošetření do nemocnice. Kriminalisté věc prověřují jako podezření z trestného činu loupeže a po dosud neznámém pachateli intenzivně pátrají.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting