Zloděj ukradl kytaru

13.7.

Zloděj ukradl kytaru

Zloděj ukradl kytaru

Na návštěvu České republiky nebude asi v dobrém vzpomínat devatenáctiletý muž cizí státní příslušnosti. V neděli 11. 7. 2010 okolo sedmnácté hodiny na pardubickém vlakovém nádraží mu neznámý pachatel měl odcizit kytaru, kterou měl mladík ponechat v obalu na nástupišti bez dozoru. Chvíle nepozornosti přišla mladíka na více než šestnáct tisíc korun. Neznámému pachateli hrozí za přečin krádež trest odnětí svobody až na dva roky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

24.2.

Při krádeži ho přistihla ostraha

Jelikož byl podezřelý muž v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán za podobný delikt, hrozí mu za tento přečin krádeže až tři roky strávené ve vězení.

Krimi celý článek
25.7.

Pod obehranou záminkou připravili seniory o úspory.

Pokud máte o osobách jakoukoliv informaci, kontaktujte nás na lince 158 nebo na telefonním čísle 974 580 660. Pomůžete tím objasnit nejen tento případ, ale předejdete další majetkové trestné činnosti.

Krimi celý článek
26.6.

Třináctiletý řidič

V Přelouči přistihli městští strážníci 13letého řidiče.

Krimi celý článek
2.9.

Statistika prázdninové nehodovosti

Bohužel dopravní nehoda se stala osudná 6 osobám, které na místě svým zraněním podlehly.

Krimi celý článek
7.6.

Krádež pamětní desky

Na krádež přišel zaměstnanec tamního muzea 29. května 2010.

Krimi celý článek
22.1.

Převedla na svůj účet cizí peníze.

. Zaměstnavatelka zjistila, že bylo z jejich účtu převedeno téměř půl milionu korun a zmizelo více jak dvacet čtyři tisíc korun v hotovosti z pokladny. Jako účetní měla přístup jak k provozní hotovosti, tak účtům. V období od poloviny listopadu loňského roku měla postupně odcizit hotovost a v pondělí 11. ledna měla třikrát převést finance organizace na svůj bankovní účet.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting