Zloděj ukradl kytaru

13.7.

Zloděj ukradl kytaru

Zloděj ukradl kytaru

Na návštěvu České republiky nebude asi v dobrém vzpomínat devatenáctiletý muž cizí státní příslušnosti. V neděli 11. 7. 2010 okolo sedmnácté hodiny na pardubickém vlakovém nádraží mu neznámý pachatel měl odcizit kytaru, kterou měl mladík ponechat v obalu na nástupišti bez dozoru. Chvíle nepozornosti přišla mladíka na více než šestnáct tisíc korun. Neznámému pachateli hrozí za přečin krádež trest odnětí svobody až na dva roky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

19.1.

Uvařil pervitin za třičtvrtě milionu

Domovní prohlídkou vyvrcholila téměř devítiměsíční realizace východočeského Toxi týmu s pracovním názvem Apač.

Krimi celý článek
28.2.

Z krádeže se radoval pouze týden

K vloupání došlo 12. února. Na začátku prověřování byl pachatel neznámý, ale za týden už policisté věděli, za kým se mají vydat.

Krimi celý článek
13.7.

Vozidlo začalo za jízdy hořet

Vozidlo zastavilo na krajnici před garáží rodinného domu, a tak vznikla škoda nejen na vozidle, ale také na plastové popelnici, garážových vratech a na dlažbě před garáží.

Krimi celý článek
20.7.

Tři ukradená vozidla

V ulici Hradištní bylo v dopoledních hodinách odcizeno osobní vozidlo Škoda Roomster,

Krimi celý článek
19.8.

Útočil na spolubydlící i na policistu

Přivolaní lékaři znehybněnému pacientovi museli aplikovat zklidňující prostředek a převezli ho na psychiatrické oddělení do nemocnice, kde byl z rozhodnutí lékaře hospitalizován. V nemocnici neskončil pouze muž, u něhož se projevila popisovaná agrese, ale i jeden z policistů, jehož ošetření si vyžádalo chirurgický steh v obličeji.

Krimi celý článek
30.3.

Na záchytce bude mít brzy trvalý pobyt

Ve stejný den, pouze pár hodin nato opět pod vlivem alkoholu fyzicky napadal tentýž podezřelý svého šestapadesátiletého otce.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting