Zmizela kola za 50.000 korun

3.1.

Zmizela kola za 50.000 korun

Pachateli hrozí až pět let vězení. 
První den letošního roku přijali kolegové na zdejším obvodním oddělení oznámení o krádeži dvou jízdních kol.
Neznámý pachatel nezvaně zavítal do jednoho z bytových domů v Chrudimi. Bez známek násilí vešel do suterénu domu. Zde již za použití násilí vnikl do sklepní kóje, odkud odcizil dvě jízdní kola. Pánské horské kolo značky Rock Machine Torrent, barvy černé se zelenými nápisy a dámské horské kolo značky Crussis model 9, barvy bílé. Celkové škody byly vyčísleny na necelých 52.000 korun.
Kolegové případ šetří s podezřením ze spáchání přečinů krádeže a porušování domovní svobody. V případě dopadení a usvědčení hrozí pachateli až pětiletý trest odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

30.4.

Preventivní besedy

Ve dnech 24. až 25. dubna se děti z Mateřské školy v Ronově nad Doubravou a Mateřské školy Strojařů v Chrudimi seznámily s prací policie, prohlédly si policejní odznak i služební pouta.

Krimi celý článek
18.6.

Krádež peněz v bance

Svým jednáním zřejmě vyděsil přítomnou zaměstnankyni, která měla z pokladny utéct a volat o pomoc.

Krimi celý článek
9.1.

Podnikatel provozoval v Jevíčku nelegální autovrakoviště. Dostal pokutu 110 tisíc korun

„Inspektoři ČIŽP při kontrole provedené v roce 2016 zjistili, že se na vodohospodářsky nezabezpečených plochách nacházelo celkem 69 autovraků. Některé obsahovaly motory a převodovky včetně provozních náplní. Navíc na místě docházelo i k demontáži jednotlivých dílů z těchto vraků. Nelegální autovrakoviště bylo podle našich zjištění provozováno minimálně od roku 2010, což jsme ověřili z leteckých map lokality,“ uvedl Lukáš Trávníček, ředitel Oblastního inspektorátu ČIŽP v Hradci Králové.

Krimi celý článek
29.3.

Fyzicky a psychicky týral svou družku

Žena toto bohužel musela snášet i v době těhotenství. Svého druha dokonce několikrát na krátkou dobu opustila, ale vždy se k němu vrátila.

Krimi celý článek
2.2.

Druhé vykázání z bytu na Pardubicku

Pardubičtí policisté ve středu odpoledne vydali rozhodnutí o vykázání z domu na 10 dnů čtyřiatřicetiletého muže z Přeloučska.

Krimi celý článek
20.10.

Runway – další dealer drog čelí obvinění

Prodeje se uskutečňovaly na různých místech v Litomyšli a okolí.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting