Zpronevěřené peníze vráceny majiteli

4.1.

Zpronevěřené peníze vráceny majiteli

 Týmu kriminalistům se druhý den v roce 2013 podařilo zajistit finanční hotovost, kterou již pár týdnů u sebe zadržoval jeden zaměstnanec firmy.
U
ilustrační foto
firmy pracoval pár měsíců a byl prý velmi spolehlivý. Jenže 21. prosince získal od odběratelů z prodeje výrobků sumu přes 200 tisíc korun a tu měl týž den odevzdat svému zaměstnavateli. Uplynulo několik dní, bylo již 2. ledna a stále se nic nedělo.  Proto byl případ oznámen policii.

Přestože muž zprvu zapíral, že žádné peníze nemá, že je odevzdal, tak nakonec přeci jen přiznal, že peníze má uloženy v soukromém vozidle, tedy jen část peněz, jelikož z nich stihl uhradit své potřeby.  Prý ale neměl v úmyslu peníze svému zaměstnavateli zpronevěřit, chtěl je údajně vrátit. Proč s tím ale tolik dní otálel? To bude muset patrně po ukončení vyšetřování celého případu vysvětlit soudci.
     Peníze kriminalisté skutečně nalezli v jeho vozidle. Jednalo se o více jak 180 tisíc korun. Ještě téhož dne byly zajištěny a předány majiteli firmy.

     No a podezřelý? Ten byl komisařem SKPV obviněn ze spáchání přečinu „zpronevěra“ . Je  vyšetřován na svobodě. 

Další zprávy z kategorie "Krimi"

30.10.

V domě byl nalezen granát i marihuana

Vzhledem k okolnostem byl přivolán pyrotechnik, který v předmětu shledal předmět, který jako ruční granát skutečně vypadá, ale není nebezpečný. Jelikož z dechu podezřelého byl cítit alkohol, vyzvali ho muži zákona k provedení dechové zkoušky, která byla pozitivní. Detekční přístroj naměřil 2,28 promile alkoholu.

Krimi celý článek
29.8.

V rámci akce Astra obviněny další dvě osoby

Policie obvinila dva devatenáctileté z trestného činu nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek a jedů.

Krimi celý článek
11.12.

Dopravní nehoda s třímiliónovou škodou

Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Alkohol policisté u účastníků vyloučili na místě dopravní nehody.

Krimi celý článek
23.2.

Na tuhle diskotéku asi nezapomenou

Nejprve jim nevěnovali příliš pozornost až do chvíle, kdy jeden z nich zakřičel něco jako: „Davajte co máte!“

Krimi celý článek
29.9.

Po cestě do školy se žáčci opili

Policisté dále na místě zjistili, že opilého žáka nemají ve škole jen jednoho, ale hned tři.

Krimi celý článek
2.6.

Zloděj odnesl spodní prádlo

Ačkoliv škoda není nijak vysoká, jednání neznámého pachatele přesvědčilo nejmenovanou ženu k tomu, že na místo zavolala policisty.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting