Zrekonstruovaná roubená chata lehla popelem

3.6.

Zrekonstruovaná roubená chata lehla popelem            Šest hasičských jednotek vyjíždělo druhé červnové ráno k požáru dřevěné roubené chaty do části Městečka Trnávka – Bohdalova. Událost byla na operační a informační středisko hasičů oznámena v 2.21 hodin. Požár byl dle slov vyšetřovatelky hasičů pozdě oznámen. Při příjezdu hasičů na místo byl již zrekonstruovaný objekt v tzv. čtvrté fázi hoření (v této fázi již hrozí zřícení vnitřního i obvodového zdiva, komínů, schodišť apod. Činnost jednotek se zaměřuje na odkrývání a dohašování ohnisek požáru).

Hasičům ztěžoval likvidaci požáru nepřístupný terén. CPoslední jednotky z místa události odjížděly krátce po likvidaci požáru, která byla na operační a informační středisko hasičů oznámena v 14.21 hodin. Po celé dopoledne probíhalo i vyšetřování příčin vzniku požáru. Podle slov vyšetřovatelky požár s největší pravděpodobností způsobila kamna na tuhá paliva. Škoda s největší pravděpodobností přesáhne jeden milion korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.10.

Zbraň v igelitce ležela na podlaze restaurace

Muž dobrovolně následoval policejní hlídku na obvodní oddělení.

Krimi celý článek
30.9.

Pro dobrotu na žebrotu

Dvěma pomocníkům z firmy nabídl svezení svým automobilem. Aby uvolnil místo spolujezdce, dal nákupní tašku a peněženku na zadní sedadlo. Muži ve věku 24 a 34 let si však oba sedli na zadní místa. Svezl je, kam potřebovali a teprve v noci, kdy se chystal provést on-line platbu, zjistil, že peněženka je pryč.

Krimi celý článek
8.9.

Podvodníci používají stále stejné metody

Z výpovědi ženy vyplývá, že neznámý následně s někým hovořil mobilním telefonem a poté ji požádal o zaplacení 37 tisíc korun.

Krimi celý článek
21.5.

Mercedes nalákal zloděje

Krádež autorádia a tachografu.

Krimi celý článek
25.9.

Řidič-zabiják se přihlásil policii sám

Policisté okamžitě rozjeli intenzivní pátrání po červeném vozidle značky Seat Leon.

Krimi celý článek
29.1.

Zloděj na střeše

O tom, že evidentně pachatele slyšeli, vypovídali až na policejním oddělení jako poškození.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting