Ztratil se opravdu v Oplatilu?

27.7.

Ztratil se opravdu v Oplatilu?

V neděli okolo 13. hodiny odpoledne přijali pardubičtí policisté oznámení, že parta mladých lidí z Brněnska hledá v okolí písníku Oplatil na Bohdanečsku svého 32letého kamaráda. Mělo se jednat o osobu, která je měla z těchto míst, kde probíhala hudební akce s názvem Let troll, odvážet zpět do místa bydliště. Jeho přátelé ho naposledy viděli v sobotu kolem 11. hodiny na břehu zdejšího písníku. Ve stejném místě ovšem mladí lidé nalezli láhev alkoholu, která jednoznačně patřila právě pohřešovanému. Na břehu rybníka zůstalo jeho vozidlo včetně osobních věcí, dokladů i zmizelého pes. Na místo vyjeli policisté, později i policejní potápěči, kteří začali prohledávat dno vodní plochy. Vzhledem k tomu, že se ani do včerejšího dne nepodařilo pohřešovaného muže nalézt, prohledávání dna vodní nádrže pokračovalo i do dne následujícího. Na místě byli opět policejní potapěči s člunem, který byl vybaven speciálním sonarem. Do současné doby se nepodařilo zjistit, zda muž je na živu, ale také ani nebylo potvrzeno jeho obávané utonutí.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.4.

Slon ukopl zpětné zrcátko

Řidiči vozidel si vždy musí před jízdou zkontrolovat nejen samotný vůz, ale také samozřejmě i náklad, který převážejí. Tímto minimalizují problémy s jeho přepravou.

Krimi celý článek
30.6.

Pachatel krádeží se sebeudal

Při výslechu zadržený přiznal policejnímu komisaři dubnové vloupání do dílny.

Krimi celý článek
2.8.

Manželé uspořádali párty pro sousedy

Ke třetímu případu došlo v pátek 29. července ráno, a opět v Polabinách. Tentokráte však spadla klec.

Krimi celý článek
21.9.

Na Ústeckoorlicku zemřela parašutistka

K objasnění příčin, proč k pádu došlo, se na místo dostavil také vyšetřovatel Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod.

Krimi celý článek
16.6.

Čtveřice opilců ohrožovala sebe i druhé

Jeden z aktérů usedl za volant a jal se couvat, ačkoliv na střeše vozidla ležel jiný muž.

Krimi celý článek
13.7.

Červnová loupež objasněna

K události došlo v jednom z barů v Hlinsku koncem června.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting