14. ročník festivalu Svojšice láká na dva festivalové dny nabité hudbou a zajímavými aktivitami!

11.6.

14. ročník festivalu Svojšice láká na dva festivalové dny nabité hudbou a zajímavými aktivitami!


V pátek a sobotu 20.6. a 21.6. se opět rozduní areál Svojšice u Pardubic, který bude hostit již 14.ročník stejnojmenného festivalu. Poprvé v historii festivalu se mohou návštěvníci těšit na dvoudenní program plný hudby, workshopy, semináře, sportovní aktivity a spoustu dalších vychytávek, které zaručeně ocení!

Festival Svojšice se opět hlásí o slovo a letošní 14. ročník bude pro tento festival opravdu zlomovým!
Pořádající agentura DC promo si pro návštěvníky připravila hned čtyři hudební scény napříč žánry, na kterých se představí světová djská a producentská špička, kterou budou supportovat domácí zástupci z řad předních českých umělců a talentů nastupující generace.


Klasické techno se objeví tradičně na hlavním pódiu festivalu. Návštěvníci zajisté ocení i návrat Drum & Bassu na Svojšice, vůbec poprvé se na festivalu představí styly Hard Techno, Hard Style, Hardcore a na své si přijdou i příznivci Housu a Dubstepu. Kromě známých jmen ze zahraničí a České republiky dá DC promo tentokrát i prostor mladým a ambiciozním talentům, kteří rozhodně stojí za povšimnutí.


Kromě bohatého hudebního programu jsou pro hudební nadšence připraveny i velmi zajímavé workshopy a dj semináře, díky kterým tak budou moci účastníci proniknout společně s odborníky a profesionály do této problematiky.


Pokud dáváte přednost sportu, bude pro vás připravena spousta sportovních aktivit a možnost koupání, které v teplých letních dnech zajisté oceníte.


Pro labužníky bude připraven i bohatý catering, v rámci kterého budete mít možnost ochutnat delikatesy mezinárodních kuchyní.


Synonymem festivalu je i levná kalba po celý víkend, tudíž se můžete těšit na velmi příjemné ceny na barech, díky kterým si předposlední červnový víkend užijete jak se sluší a patří.
V nesposlední řadě bude na místě vybudováno nové stanové městečko a prostor pro camping, který bude sloužit k většímu komfortu návštěvníků a zajištěna bude samozřejmě i kyvadlová doprava z Pardubic.

............................................................................................................................................................................................................
Nejlevnější vstupenky na festival: www.ticketportal.cz
Speciální cena vstupenky pro mladé clubbery od 17 do 22 let za 99,-Kč/den!
V rámci podpory clubbingu mladých lidí a studentů se pořádající agentura rozhodla zvýhodnit cenu vstupného pro tuto věkovou kategorii  a stanovila jej na velmi přijemných 99,-Kč za den! Tato vstupenka je v prodeji od února na webu www.svojsice.cz


Pro kompletní informace sledujte oficiální web festivalu www.svojsice.cz a  facebookovskou fan page www.facebook.com/svojsice

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.4.

Herci Fialová a Vetchý pokřtili nosorožčí slečny

Nosorožci dvourozí neboli černí (Diceros bicornis) patří mezi nejohroženější živočišné druhy.

Kultura celý článek
23.5.

Pardubičtí herci se vrací na Kunětickou horu

Už tento pátek 24. května se soubor Východočeského divadla přestěhuje na Kunětickou horu, kde zahájí letošní sezónu plenérových představení na vyhlídce magického hradu.

Kultura celý článek
11.8.

A je to tady! Dobré divadlo uvádí nejlepší divadelní hru tohoto léta

Přijďte se podívat na dramatický životní příběh dvou hudebních skladatelů - geniálního Mozarta a jeho prvního obdivovatele zatrpklého Salieriho. Lístky budou v předprodeji na místě od 20:00. Za nepříznivého počasí musíme bohužel akci zrušit.

Kultura celý článek
15.1.

Jedinečná výstava Moje tělo míří poprvé do ČR – premiéra proběhne v královéhradeckém OC Futurum Hradec Králové

Prohlídka probíhá formou komentovaných exkurzí trvajících cirka 40 minut. Ve všední dny začínají v 8:00, o víkendu v 10:00. Výstava je vhodná pro děti od 4 do 11 let. Na závěr získají malí účastnici a účastnice diplom a mohou si odnést fotografii z tematického fotokoutku.

Kultura celý článek
15.1.

Pardubický kraj otevírá v Bruselu výstavu o Bohuslavu Martinů

Padesáté výročí úmrtí Bohuslava Martinů (1890 – 1959) je také jedním z témat UNESCO pro období 2009–2010.

Kultura celý článek
4.3.

Město podpoří aktivity, které o prázdninách oživí Pardubice

Zvláštní grant, vyhrazený pro projekty, které oživí Pardubice v době prázdnin, vypisuje pardubický magistrát.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting