14. ročník legendární Christmas party proběhne 25.12. v pardubickém výstavišti ABC!

11.12.

14. ročník legendární Christmas party proběhne 25.12. v pardubickém výstavišti ABC!


Francouzský producent Olivier Giacomotto, britští techno matadoři Space Djz, Ladida, Chris Sadler, Toky, Džejár, Enrico, Michael C, Subgate, Jaqullin a celá řada dalších vystupujících zavítá do pardubického výstaviště ABC na tradiční Christmas party!


Jak už je dobrým zvykem, přesně den po Štědrém večeru se o slovo i letos přihlásí pro party people velmi dobře známá Christmas party, která rozduní prostory pardubického výstaviště. Návštěvníci se mohou opět těšit na dvě nabité stage, na nichž se představí dva zahraniční umělci a vystupující z řad českých stálic a talentů budoucích let. Kromě bohatého hudebního programu na Finlandia main stage a Studio 54 house flooru, který je vánočním dárkem agentury DC Promo, nebudou návštěvníci ochuzeni o bezkonkurenční ceny na barech, působivé videoprojekce a samozřejmě i o afterparty, která po skončení eventu proběhne v nedalekém klubu Gimlet.


Headlinerem letošní Christmas party je francouzský producent Olivier Giacomotto, který působí na elektronické scéně od roku 1999. Za tuto dobu si vydobil díky svým releasům respekt po celém světě a jeho osobitá produkce je supportována takovými jmény jako je Carl Cox, Chris Liebing, Marco Bailey nebo Umek. V minulosti ho mohli čeští party people slyšet na brněnské Flédě, kde roztančil tamní známý event Elektra a nutno podotknout, že jeho vystoupení sklidilo samé pozitivní ohlasy.


1605 Live Mix / Olivier Giacomotto / Egg Club, London / 26.7.2013
https://soundcloud.com/sixteenofive/1605-live-mix-olivier-giacomotto
Druhým zahraničním hostem je britské duo Space Djz, kteří mají v České republice stále nespočet fanoušků a díky své nespoutané techno jízdě prošpikované tracky z vlastní dílny zaručeně roztančí i návštěvníky tohoto vánočního eventu.
Kromě těchto umělců se můžete těšit na exkluzivní old school vinyl set od slovenského Tokyho, dále pak na techno dámu Ladidu, Džejára aka Roger Venzenta, Laydee Jane, Chrise Sadlera, Enrica, Michaela C, Subgatea, svůdnou Jaqullin, Paca, Revise, TGT Live, djane Elite a Adama Jensena.
Navíc prvních 1000 návštěvníků obdrží jako dárek DVD z festivalu Svojšice 2012 a samozřejmostí je i ochutnávka vodky Finlandia.
Oficiální afterparty proběhne v nedalekém klubu Gimlet a vystoupí na ní Paco, Subgate, Miquel a Ronica.
Vstupenky lze zakoupit za 260 Kč v síti Ticketportal.
http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=131948 

Kompletní informace naleznete na facebookovské fan pagi
https://www.facebook.com/christmasparty2010
http://christmasparty.cz
Vánoční kalba s přátelskou atmosférou a levnými drinky po celý večer – to je Christmas party 2013 na pardubickém výstavišti ABC!


CHRISTMAS PARTY 2013
25. prosince, Výstaviště ABC Pardubice
Start ve 20.00 hodin, konec v 6.00 hodin, Studio54 After Party
Djs: Olivier Giacomotto Space DJz, Toky, Ladida, Chris Sadler, Laydee Jane, Subgate, Revis, Džejár aka Roger Venzent, Enrico, Michael C, Dj Elite, TGT Live, Jaqullin, Adam Jensen,
VJ Martin. Studio 54 After Party v klubu Gimlet: Dj Paco, Subgate, Miquel, Ronica

Další zprávy z kategorie "Kultura"

11.9.

Letošní Královéhradecké krajské dožínky nabídnou tradičně bohatý program

16. ročník Královéhradeckých krajských dožínek se uskuteční od 13. do 14. září 2019 v prostoru koupaliště Flošna a Všesportovního stadionu. Dvoudenní program probíhá v pátek jako Den propagace zemědělství se zaměřením na děti a studenty, druhý den pak jako Královehradecké krajské dožínky.

Kultura celý článek
14.11.

Palác Pardubice pořádá tradiční Night Shopping již v pátek

V Paláci Pardubice proběhne již v pátek 15. listopadu 2019 od 18 do 22 hodin oblíbená akce Night Shopping. Její součástí bude i zábavní program s hudebním vystoupením kapely Slza a soutěže o hodnotné ceny. Přijďte si užít Night Shopping ve stylu módy velkoměst. Akci moderuje Lucie Borhyová.

Kultura celý článek
12.2.

Východočeské divadlo již láká na letní představení na Kunětické hoře

Letos se do magického prostoru pod hradem navrátí veleúspěšná pohádková inscenace pro celou rodinu Kráska a zvíře s Veronikou Čermák Mackovou a Josefem Láskou v titulních rolích.

Kultura celý článek
18.9.

Sál Divadla Exil se promění v Oázu klidu

Seznámíte se souborem snímků zachycujících atmosféru a ducha jednoho z velkých nákupních center v Olomouci.

Kultura celý článek
10.12.

Východočeské divadlo láká na speciální vánoční díl pořadu Bez nápovědy

Dvě sezóny Východočeské divadlo uvádělo zábavný diskusní pořad Bez nápovědy, v němž moderátorka, dramaturgyně GRAND Festivalu smíchu Jana Uherová zpovídala členy pardubického hereckého souboru.

Kultura celý článek
4.7.

Na Hradě Kunětická hora zazní Smetana, Dvořák i Mozart. Hrad hudebníků začíná!

Hradem se rozlehne hudba A. Dvořáka a jeho Slovanské tance (výběr), Smetanova Prodaná nevěsta (tance) a Janáčkovy Lašské tance. Pro náročné posluchače budou připraveny židle, pro romantiky ležení na trávě. Kdo by chtěl tančit, tak může u studny s pražskou skupinou Piosenki. A po cestě na hrad vystoupí krkonošský kytarista Petr Pachl.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting