„Padesátka“ a „Mňam pohádky“ v Hradci

20.3.

„Padesátka“ a „Mňam pohádky“ v Hradci

„Padesátka“ a „Mňam pohádky“ v Hradci

Novohradecké divadlo uvádí tento týden v pátek komedii „Padesátka“, v sobotu vaří, smaží i peče „Mňam pohádky“. Návod, jak bláznivě oslavit padesáté narozeniny, vám dá komedie „Padesátka“ souboru DISK z Trnavy, nejlepšího slovenského amatérského divadla roku 2006 a vítěze Žatvy. Představení se koná v Country clubu (CC) Lucie v pátek 23. března od 20 hodin „Mňam pohádky“, na nichž si pochutnají děti i dospělí, zahrají Dita – Dieta Vločková, za svobodna Ovesná, a Ota – Otesánek Knedlík - členové Divadýlka Kuba z Plzně. Herci na jevišti vaří a vyprávějí pohádky, ve kterých se mluví o jídle. Pohádka, ve které se děti zdravou formou seznámí s tím, co je zdravé jíst, začíná v CC Lucie v sobotu 24. března od 16 hodin. V sále je stolová úprava, zapálené svíčky a možnost občerstvení. Novohradecké divadlo najdete na okraji Hradce Králové v sále Country clubu Lucie v ulici Národních mučedníků.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

24.3.

Knihovna si v březnu své čtenáře obzvlášť hýčká

Díky této nové službě mohou registrovaní čtenáři získávat potřebné informace z odborných databází 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z pohodlí svého domova. Od března lze také na recepci knihovny zakoupit pro své blízké dárkový poukaz na roční registraci zdarma. Krajská knihovna rovněž nabízí novou variantu hry pro čtenáře, jejímž prostřednictvím dává návštěvníkům možnost prohlédnout si architektonické zajímavosti knihovny formou questingu a proměnit se v lovce pokladů.

Kultura celý článek
24.10.

Herci Východočeského divadla budou pátrat po Georgi Kaplanovi

V komedii o jméně, které by mohlo změnit svět, se diváci dozvědí, co spojuje tajnou skupinu aktivistů před rozpadem, tým scenáristů pracujících na novém konceptu televizního seriálu a neviditelnou vládu, která je nejspíš nebezpečnou hrozbou pro zemi. „Hra je rozdělená na tři části a všechny se točí kolem tématu identity záhadného George Kaplana, který představuje dosud neuchopenou hrozbu, příležitost, revoluci.

Kultura celý článek
27.1.

Východočeská galerie zažádala ministerstvo o dotace

O peníze, které pomohou výrazně zlepšit podmínky fungování naší krajské galerie, se bojovalo mnoho let.

Kultura celý článek
31.3.

Pro jubilejní 10. Hradecký Majáles si skupina Kryštof připraví speciální Srdcebeat show

Fanoušci se mohou těšit na noční show k albu Srdcebeat, tentokráte ovšem pod širým nebem. „Pro Majálesy připravujeme speciální show inspirovanou vyp rodaným Srdcebeat tour po stadionech. Pokusíme se zážitek z našeho tradičního majálesového koncertu posunout zase o kousek dál,“ láká fanoušky frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo.

Kultura celý článek
3.5.

Nedělní pohádka pouze za čtyřicet korun

Východočeské divadlo v Pardubicích nabízí jako dárek 100 vstupenek na pohádku za pouhých 40 korun.

Kultura celý článek
28.11.

Královské Vánoce si nenechalo ujít přes 250 dětí

V průběhu královského putování děti za zdárně splněné úkoly získávaly razítka, která následně mohly směnit za různé benefity. Jedním z nich je také registrace do knihovny na následující rok zdarma. „Cílem Dne pro dětskou knihu je především zvýšit zájem dětí o knihy, motivovat je k samostatnému čtení a pozvednout tak jejich čtenářskou gramotnost. Bezplatnou registrací do knihovny chceme dosáhnout také toho, aby našich služeb mohly využívat rovněž děti ze sociálně znevýhodněných rodin,“ vysvětluje ředitelka knihovny Radomíra Kodetová.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting