Abonmá na rok 2017

9.11.

Abonmá na rok 2017

Rok se s rokem sešel a znovu je tu čas obnovování abonentních vstupenek – tentokrát se jedná o ROČNÍ PŘEDPLATNÉ (klasické, seniorské a dopolední)

Pokud jste stálými předplatiteli, připomínáme vám, abyste si během listopadu nezapomněli svá místa obnovit, prodej předplatného na rok 2017 jsme pro stávající abonenty zahájili v pondělí 7. listopadu. Rezervace míst budou drženy do pátku 2. prosince, poté budou neobnovené permanentky poskytnuty k volnému prodeji.

Pokud rádi navštěvujete divadlo, ale ještě nejste majiteli  abonmá, neváhejte a přidejte se. Předplatné do Východočeského divadla vám zaručí, že uvidíte všechny nastudované inscenace a k tomu s výraznou slevou oproti jednotlivě kupovaným vstupenkám. Navíc koupí předplatného získáte i řadu bonusových výhod! Prodej abonmá na rok 2017 novým zájemcům bude odstartován ve čtvrtek 8. prosince. 

Divadlo tradičně nabízí možnost zakoupení permanentek buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Při zakoupení kompletního předplatného však jako bonus ZDARMA obdržíte jeden výměnný kupón. Ten pak můžete během roku vyměnit např. za vstupenky na představení pardubického divadla konaná na Malé scéně ve dvoře, na premiéry scénických čtení v rámci oblíbeného cyklu INprojekty (Malé inscenační projekty světových novinek) uváděné rovněž na Malé scéně, na zvláštní akce vyhlášené divadlem (jsou uveřejňovány na webu divadla) či za pozvánku do lóže divadla při Evropském dostihovém dni s kvalifikací na Velkou pardubickou. Dále můžete kupón použít při nákupu vstupenek na představení na hlavní scéně, kdy výměnou za kupón získáte druhou vstupenku zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu.

Podrobnější informace o jednotlivých typech předplatného i připravovaných titulech získáte rovněž v obchodním oddělení VČD (v předprodeji za divadlem), na tel. č. 466 616 432 nebo 466 616 402. Objednat si ho můžete i on-line ZDE

Další zprávy z kategorie "Kultura"

29.5.

Profesor má tři nohy a umí i jiná kouzla

Nakreslené obrázky ožívají a čáry mizí. Zlomtužka má svého „povedeného“ bratra Lea, který svými vstupy děti rozesměje. Herec zapojí děti do příběhu a ze sporů mezi profesorem a jeho bratrem pochopí, co je správné a co špatné chování.

Kultura celý článek
26.11.

Program Novohradeckého divadla do konce roku 2015

„Do Budulínku chodím často, protože mám dvě malé dcery. Tady se pořád něco děje. Máme rádi cvičení o pohádky. Hlavně se děti zabaví a já mám čas si kamarádkou vypít kávu a popovídat. Cokoliv se dělá pro děti je dobré. Děkuji.“ Názor sděluje maminka Natálky a Lenky Jana Páralová.

Kultura celý článek
23.10.

V Poličce vystaví neznámé fotografie ze soukromí slavného hudebního skladatele

Následovalo několik let zpátky v Evropě. Roku 1959 umírá Bohuslav Martinů ve Švýcarsku, kde byl i pochován. Teprve až po dvaceti letech se podle poslední vůle manželky Charllotty podařilo převést jeho tělo do Poličky do rodinné hrobky.

Kultura celý článek
10.5.

Výhled na příští divadelní sezónu Východočeského divadla

Ke 100. výročí konce první světové války a vzniku Československé republiky chystáme inscenaci Tančírna na motivy slavného stejnojmenného filmu (v originálu Le Bal), který zprostředkovává divákovi intenzivní pocit míjející historie a času, ve kterém se prolíná malý osobní život pravidelných návštěvníků jedné pařížské předměstské tančírny s během velkých dějin… pomocí syntézy hudby, tance, pantomimy, masek a kostýmů.

Kultura celý článek
24.4.

Bez práce nejsou koláče

Zájemci se v roubených chaloupkách budou moci naučit tvarovat takzvané figurální pečivo, ale i různé koláče a buchty.

Kultura celý článek
3.11.

Pardubice za První republiky

Dobovými obrazy výstava připomíná rovněž všechny pardubické starosty.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting