Abonmá na rok 2017

9.11.

Abonmá na rok 2017

Rok se s rokem sešel a znovu je tu čas obnovování abonentních vstupenek – tentokrát se jedná o ROČNÍ PŘEDPLATNÉ (klasické, seniorské a dopolední)

Pokud jste stálými předplatiteli, připomínáme vám, abyste si během listopadu nezapomněli svá místa obnovit, prodej předplatného na rok 2017 jsme pro stávající abonenty zahájili v pondělí 7. listopadu. Rezervace míst budou drženy do pátku 2. prosince, poté budou neobnovené permanentky poskytnuty k volnému prodeji.

Pokud rádi navštěvujete divadlo, ale ještě nejste majiteli  abonmá, neváhejte a přidejte se. Předplatné do Východočeského divadla vám zaručí, že uvidíte všechny nastudované inscenace a k tomu s výraznou slevou oproti jednotlivě kupovaným vstupenkám. Navíc koupí předplatného získáte i řadu bonusových výhod! Prodej abonmá na rok 2017 novým zájemcům bude odstartován ve čtvrtek 8. prosince. 

Divadlo tradičně nabízí možnost zakoupení permanentek buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Při zakoupení kompletního předplatného však jako bonus ZDARMA obdržíte jeden výměnný kupón. Ten pak můžete během roku vyměnit např. za vstupenky na představení pardubického divadla konaná na Malé scéně ve dvoře, na premiéry scénických čtení v rámci oblíbeného cyklu INprojekty (Malé inscenační projekty světových novinek) uváděné rovněž na Malé scéně, na zvláštní akce vyhlášené divadlem (jsou uveřejňovány na webu divadla) či za pozvánku do lóže divadla při Evropském dostihovém dni s kvalifikací na Velkou pardubickou. Dále můžete kupón použít při nákupu vstupenek na představení na hlavní scéně, kdy výměnou za kupón získáte druhou vstupenku zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu.

Podrobnější informace o jednotlivých typech předplatného i připravovaných titulech získáte rovněž v obchodním oddělení VČD (v předprodeji za divadlem), na tel. č. 466 616 432 nebo 466 616 402. Objednat si ho můžete i on-line ZDE

Další zprávy z kategorie "Kultura"

27.9.

Kyjevské Národní divadlo na jevišti VČD!

Inscenace vznikla v rámci Roku Václava Havla na Ukrajině, kterým si v současnosti zkoušená východoevropská země připomíná nedožité osmdesáté narozeniny dramatika, disidenta, někdejšího českého prezidenta a nepochybně jednu z nejvýraznějších postav nejen našich novodobých dějin Václava Havla. Iniciátorem a hlavním organizátorem projektu je České centrum v Kyjevě. „Asanace je tragikomedií kritizující byrokratickou aroganci a ničení přirozeného lidského světa. Sice měla hra svou premiéru už před pětadvaceti lety, je ale stále a snad stále více aktuální,“ říká Lucie Řehoříková, ředitelka Českého centra.

Kultura celý článek
11.4.

Město hledá firmu na rekonstrukci třídy Míru

Stavební práce, které jsou naplánované na 12 měsíců, by měly začít letos v říjnu.

Kultura celý článek
5.6.

Pozvánka do Galerie Univerzity Pardubice na výstavu: Kryštof Rybák – 3D objekty a sochy

Kryštof Rybák se narodil v Praze, kde vystudoval střední a vyšší uměleckoprůmyslovou školu. Ve studiu pokračoval na Akademie výtvarných umění v ateliéru figurálního sochařství vedeného prof. Janem Hendrychem. Autor nadále žije a pracuje v Praze.

Kultura celý článek
21.11.

Východočeské divadlo navštívil stotisící divák roku 2008

V roce 2007 navštívil Východočeské divadlo rekordní počet diváků

Kultura celý článek
31.1.

Ve Východočeském divadle Pardubice byla vyhlášena Komedie roku 2016

Diváci měli během jednoho týdne možnost zhlédnout sedm nejlepších komedií, které v roce 2016 vznikly na jevištích českých a moravskoslezských profesionálních divadel. Další komediální představení zájemce čekala v doprovodném programu. GRAND Festival smíchu je právě svým zaměřením zcela unikátní, neboť se věnuje výhradně komediálnímu žánru, jenž je na jiných festivalech opomíjen.

Kultura celý článek
30.6.

Utlučem je čepicema!

Opravdovou perličkou pro návštěvníky expozice je ruský kiwer a zajímavostí pak torzo japonské samurajské přilby kabuto.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting