Abonmá na rok 2017

9.11.

Abonmá na rok 2017

Rok se s rokem sešel a znovu je tu čas obnovování abonentních vstupenek – tentokrát se jedná o ROČNÍ PŘEDPLATNÉ (klasické, seniorské a dopolední)

Pokud jste stálými předplatiteli, připomínáme vám, abyste si během listopadu nezapomněli svá místa obnovit, prodej předplatného na rok 2017 jsme pro stávající abonenty zahájili v pondělí 7. listopadu. Rezervace míst budou drženy do pátku 2. prosince, poté budou neobnovené permanentky poskytnuty k volnému prodeji.

Pokud rádi navštěvujete divadlo, ale ještě nejste majiteli  abonmá, neváhejte a přidejte se. Předplatné do Východočeského divadla vám zaručí, že uvidíte všechny nastudované inscenace a k tomu s výraznou slevou oproti jednotlivě kupovaným vstupenkám. Navíc koupí předplatného získáte i řadu bonusových výhod! Prodej abonmá na rok 2017 novým zájemcům bude odstartován ve čtvrtek 8. prosince. 

Divadlo tradičně nabízí možnost zakoupení permanentek buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Při zakoupení kompletního předplatného však jako bonus ZDARMA obdržíte jeden výměnný kupón. Ten pak můžete během roku vyměnit např. za vstupenky na představení pardubického divadla konaná na Malé scéně ve dvoře, na premiéry scénických čtení v rámci oblíbeného cyklu INprojekty (Malé inscenační projekty světových novinek) uváděné rovněž na Malé scéně, na zvláštní akce vyhlášené divadlem (jsou uveřejňovány na webu divadla) či za pozvánku do lóže divadla při Evropském dostihovém dni s kvalifikací na Velkou pardubickou. Dále můžete kupón použít při nákupu vstupenek na představení na hlavní scéně, kdy výměnou za kupón získáte druhou vstupenku zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu.

Podrobnější informace o jednotlivých typech předplatného i připravovaných titulech získáte rovněž v obchodním oddělení VČD (v předprodeji za divadlem), na tel. č. 466 616 432 nebo 466 616 402. Objednat si ho můžete i on-line ZDE

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.3.

Skluzavka pro děti a další novinky v Afi paláci

Barevná skluzavka určitě nenechá v klidu žádné dítě. Propojuje prostor pasáže v 1. patře s prostorem 2. patře a zaručuje tak dostatečně dlouhou zábavnou jízdu.

Kultura celý článek
14.11.

Originální vánoční dárek: předplatné do VČD

Východočeské divadlo prodává abonentní vstupenky na rok 2008, které opět přinášejí jisté výhody a slevy.

Kultura celý článek
16.1.

Pardubický divadelní ples

V sobotu 20. ledna soubor Východočeského divadla v Pardubicích mimořádně nehraje.

Kultura celý článek
13.11.

Předplatné do Východočeského divadla již v prodeji

Předplatitelům je rovněž zdarma zasílán měsíční Divadelní zpravodaj s aktuálními informacemi ze zákulisí divadla.

Kultura celý článek
25.3.

Hovory o zaniklé obci Lepějovice

Začátek je ve středu 27. března od 18 hodin v přednáškovém sále Jana Kašpara v přízemí staré reálky na Komenského náměstí v Pardubicích. Zvána je široká veřejnost, vstup je zdarma.

Kultura celý článek
28.2.

Březnová dobrodružství s poličskou knihovnou

Jeden z nejvýraznějších básníků současnosti Jan Těsnohlídek ml. zavítá do Poličky s nově vydanou sbírkou básní Ještě je co ztratit. Dorazí ve středu 19. března s nově vydanou sbírkou básní Ještě je co ztratit. Číst a hovořit se bude v Hostinci u Mrštíků od 19 hodin.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting