Arnika na "Východočeském Woodstoku" v Trutnově

14.8.

Arnika na

Arnika na

Občanské sdružení Arnika zavítá se svou kampaní "Nehrajme si s PVC" na věhlasný hudební festival Open Air Music Festival v Trutnově. Festival začíná ve čtvrtek 21. srpna v areálu na Bojišti a bude pokračovat až do neděle 24. srpna. Kromě poslechu hudby mohou návštěvníci zavítat k informačnímu stánku Arniky, kde se dozvědí více o rizicích výroby, používání a likvidaci polyvinylchloridu (PVC) – jednoho z nejpoužívanějších plastů. Také zde budou moci podpořit svým podpisem petici za jeho náhradu v hračkách, potravinových obalech a ve zdravotnictví. Už ve čtvrtek zahraje jeden z taháků festivalu anglická skupina The Subways. K dalším lákadlům letošního Trutnova patří uskupení syna krále reggae Stephana Marleyho nebo metalová formace Soulfly, kterou po odchodu ze Sepultury založil Max Cavalera. S Bojištěm se přijedou rozloučit i bubeníci Dhol Foundation, kteří budou na festivalu už počtvrté za sebou.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

16.3.

Den D 2010 nadělil šestnáct andělů

Galavečer Den D poprvé moderovala dvojce Jitka Slezáková a Martin Strátílek z Českého rozhlasu Pardubice.

Kultura celý článek
26.7.

Maddox Open Air 2011/II

Stanování není organizováno ani zpoplatněno.

Kultura celý článek
21.8.

Kontroverzní díla mladých umělců opět šokují

Stížnosti veřejnosti na charakter zdejších výstav přitom utvrdily v rozhodnutí vypovědět výtvarníkům smlouvu.

Kultura celý článek
1.3.

JARNÍCH PRÁZDNINÁCH? NO PŘECE ZA ZÁBAVOU! Hravý program nabízí poličské muzeum

Pokud nevíte kam zajít s dětmi o jarních prázdninách, využijte programu poličského muzea. Ve středu 8. března od 13.00 do 16.00 hodin je pro ně připraven hravý den plný drobných úkolů, tvoření i poznání v expozicích muzea i v probíhajících výstavách: Od doby kamenné do doby slovanských hradišť, Jarní výstava od zrníčka k bochníku a Miroslava Zychová – Po Vánocích.

Kultura celý článek
14.6.

Poslední premiéru sezóny uvede Východočeské divadlo na Kunětické hoře

Zárukou skvělé zábavy je nejen jméno režiséra, mimořádně humorné situace a exotický námět, ale v neposlední řadě i obsazení hlavních rolí, které ztvární Milan Němec, Ladislav Špiner, Martina Sikorová, Alexandr Postler a Romana Chvalová. Herce na scéně doprovodí živý jazzový sextet.

Kultura celý článek
15.5.

Pardubický vysokoškolský majáles začíná

Na návštěvníky Majálesu čeká nejen hudební zážitky, ale i zábavné soutěže a chemické, robotické a matematické hrátky. Program Majálesu pod širým nebem – na louce za univerzitními sportovními halami v Kunětické ulici – končí ve 22 hodin.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting