Arnika na "Východočeském Woodstoku" v Trutnově

14.8.

Arnika na

Arnika na

Občanské sdružení Arnika zavítá se svou kampaní "Nehrajme si s PVC" na věhlasný hudební festival Open Air Music Festival v Trutnově. Festival začíná ve čtvrtek 21. srpna v areálu na Bojišti a bude pokračovat až do neděle 24. srpna. Kromě poslechu hudby mohou návštěvníci zavítat k informačnímu stánku Arniky, kde se dozvědí více o rizicích výroby, používání a likvidaci polyvinylchloridu (PVC) – jednoho z nejpoužívanějších plastů. Také zde budou moci podpořit svým podpisem petici za jeho náhradu v hračkách, potravinových obalech a ve zdravotnictví. Už ve čtvrtek zahraje jeden z taháků festivalu anglická skupina The Subways. K dalším lákadlům letošního Trutnova patří uskupení syna krále reggae Stephana Marleyho nebo metalová formace Soulfly, kterou po odchodu ze Sepultury založil Max Cavalera. S Bojištěm se přijedou rozloučit i bubeníci Dhol Foundation, kteří budou na festivalu už počtvrté za sebou.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

20.3.

„Padesátka“ a „Mňam pohádky“ v Hradci

Novohradecké divadlo uvádí tento týden v pátek komedii, v sobotu vaří, smaží i peče

Kultura celý článek
22.2.

Ukřivděná koulařka nesouhlasí s divadlem

Jaké mají dnes pocity olympionici, kteří vítězili s podporu chemie? Je vrcholový sport obchod, nebo ještě radost z pohybu?

Kultura celý článek
10.5.

Blbec k večeři v sobotu poprvé pobaví pardubické diváky

Při udílení francouzských filmových cen César obdržel Blbec k večeři celkem šest nominací.

Kultura celý článek
27.3.

Východočeské divadlo nabízí mimořádné abonentní skupiny

Dále Východočeské divadlo otevírá dopolední abonentní skupinu D určenou především seniorům, ale nejen jim, samozřejmě i všem ostatním zájemcům, kteří by rádi navštěvovali představení v dopoledních hodinách. Představení tohoto cyklu (rovněž s výraznou slevou!) budou začínat vždy v 10.00 hodin dopoledne ve všední dny.

Kultura celý článek
11.6.

EKG se rozbuší ve středu v Divadle 29

EKG je nová literárně hudební šou, kterou ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.

Kultura celý článek
8.11.

Jolana Voldánová si zahrála v klipu uklízečku!

„Ten plášť, který jsem měla na sobě,byl úděsný, ale to ještě nebylo nic proti tomu, co mi Tomáš nakonec uvázal na hlavu,“ usmívá se Voldánová, která si kvůli natáčení klipu musela obléknout červený silonový plášť a šátek.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting