Arnika na "Východočeském Woodstoku" v Trutnově

14.8.

Arnika na

Arnika na

Občanské sdružení Arnika zavítá se svou kampaní "Nehrajme si s PVC" na věhlasný hudební festival Open Air Music Festival v Trutnově. Festival začíná ve čtvrtek 21. srpna v areálu na Bojišti a bude pokračovat až do neděle 24. srpna. Kromě poslechu hudby mohou návštěvníci zavítat k informačnímu stánku Arniky, kde se dozvědí více o rizicích výroby, používání a likvidaci polyvinylchloridu (PVC) – jednoho z nejpoužívanějších plastů. Také zde budou moci podpořit svým podpisem petici za jeho náhradu v hračkách, potravinových obalech a ve zdravotnictví. Už ve čtvrtek zahraje jeden z taháků festivalu anglická skupina The Subways. K dalším lákadlům letošního Trutnova patří uskupení syna krále reggae Stephana Marleyho nebo metalová formace Soulfly, kterou po odchodu ze Sepultury založil Max Cavalera. S Bojištěm se přijedou rozloučit i bubeníci Dhol Foundation, kteří budou na festivalu už počtvrté za sebou.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

6.5.

ČEZ arena přivítá nejlepší barmany Pardubicka a djskou show

Vstupenky získáte zdarma po registraci na www.tourdebar.cz nebo si jej můžete vyzvednout ve svém oblíbeném soutěžícím baru.

Kultura celý článek
16.1.

Do Pardubic se sjedou nejlepší komedie z celé republiky!

Východočeské divadlo Pardubice bude od 21. do 28. ledna hostit již 19. ročník GRAND Festivalu smíchu, jenž je soutěžní přehlídkou nejlepších komedií, které v předešlém roce vznikly na jevištích českých profesionálních divadel.

Kultura celý článek
21.6.

Maddox Open Air 2010

Účastníky oslní skvělá laser show, krásné tanečnice a užije si žhavou atmosféru párty v letní noci.

Kultura celý článek
8.2.

VIII. ročník GRAND Festivalu smíchu v Pardubicích

Ohlasy předchozích ročníků ukazují, že si festival našel své nezastupitelné místo.

Kultura celý článek
5.6.

Zábavný pořad Bez nápovědy uzavírá svou divadelní pouť

Dvouletým cyklem prošla už většina souboru, proto oblíbené Bez nápovědy čeká derniéra. „Budu však moc ráda, když takováto netradiční setkání budou pokračovat v jakékoliv formě dál. O podobném typu pořadu už dokonce uvažujeme, takže diváky pravděpodobně na Malou scénu brzy znovu pozveme,“ prozrazuje Jana Uherová, jež si do posledního dílu, který se uskuteční v pondělí 5. června, pozvala Jana Musila, Josefa Pejchala a Radka Žáka.

Kultura celý článek
25.4.

Motýlí křídla ovládnou pardubický zámek

Návštěvníkům se tito živočichové představí v nejrůznějších aspektech svého života, velká pozornost je věnována i vztahu člověka a motýlů. Motýl je inspirací malířů, fotografů, ale i básníků a hudebních skladatelů.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting