Blíží se tradiční oslava studentského života

6.5.

Blíží se tradiční oslava studentského života

Blíží se tradiční oslava studentského života

Již tradičně se koná zahájení akci v pondělí 9. 5. 2011 v 15:30 slavnostní korunovací na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Za účasti zástupců města Pardubice a Univerzity Pardubice zde bude předána pomyslná vláda nad městem i univerzitou králi a jeho družině. Vystoupí i několik dětských tanečních skupin z Pardubic a okolí, těšit se můžete i na historický šerm! V areálu nebude chybět bohaté občerstvení, zastřešené sezení, sociální zázemí ani zdravotníci. Vstupné na hlavní program začínalo v předprodeji na ceně 50 Kč, v současné době máte možnost zakoupení vstupenek v síti Ticketportal za 230 Kč plus poplatky, což znamená 256 Kč. Na místě budou vstupenky za cenu 299 Kč. Pokud by však někomu nevyhovovalo utnout zábavu ve 22:00 hodin, připravili jsme pro vás letos poprvé i oficiální after party v klubu Gimlet, kde vystoupí hned dvě kapely z lineupu hlavní stage, a to skupiny Sabrage a Eastpark! Vstup je ZDARMA, začátek v 23:00, ale otevřeno bude již od 22:00 hodin. Připraveny jsou pro vás i speciální středeční drinky za speciální ceny.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

8.4.

Balada pro banditu jako součást festivalu Svět knihy na jevišti

Východočeské divadlo je na festival Svět knihy na jevišti pravidelně zváno a nejinak tomu je i letos. Pro letošní ročník si organizátoři vybrali naše zpracování legendárního muzikálu Milana Uhdeho a Miloše Štědroně Balada pro banditu.

Kultura celý článek
23.8.

Kouzelný hrnec na Kunětické hoře

Prodej vstupenek je na místě hodinu před začátkem programu. Držitelé rodinných pasů mají vstup zadarmo.

Kultura celý článek
26.7.

Letná přivítá v září 10. ročník legendárního závodu „Ještěrka Cup“

Letos bude čekat na závodníky řada originálních a náročných disciplín a na diváky zase zajímavá podívaná s atraktivním doprovodným programem.

Kultura celý článek
19.6.

VČD: předplatné na sezónu 2008/09

Východočeské divadlo Pardubice (VČD) již měsíc prodává abonentní vstupenky na novou divadelní sezónu 2008/2009.

Kultura celý článek
13.9.

Bookstart – S knížkou do života

Naším cílem je podpořit rozvoj verbálních schopností dětí, jejich představivost a zlepšit vztah ke knize a čtení u nejmladší generace.

Kultura celý článek
16.6.

Moravská Třebová se chystá na oslavy

Kulturní program začne ve 13.00 hodin na náměstí T. G. Masaryka vystoupením swingového orchestru Františka Zeleného.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting