Blíží se tradiční oslava studentského života

6.5.

Blíží se tradiční oslava studentského života

Blíží se tradiční oslava studentského života

Již tradičně se koná zahájení akci v pondělí 9. 5. 2011 v 15:30 slavnostní korunovací na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Za účasti zástupců města Pardubice a Univerzity Pardubice zde bude předána pomyslná vláda nad městem i univerzitou králi a jeho družině. Vystoupí i několik dětských tanečních skupin z Pardubic a okolí, těšit se můžete i na historický šerm! V areálu nebude chybět bohaté občerstvení, zastřešené sezení, sociální zázemí ani zdravotníci. Vstupné na hlavní program začínalo v předprodeji na ceně 50 Kč, v současné době máte možnost zakoupení vstupenek v síti Ticketportal za 230 Kč plus poplatky, což znamená 256 Kč. Na místě budou vstupenky za cenu 299 Kč. Pokud by však někomu nevyhovovalo utnout zábavu ve 22:00 hodin, připravili jsme pro vás letos poprvé i oficiální after party v klubu Gimlet, kde vystoupí hned dvě kapely z lineupu hlavní stage, a to skupiny Sabrage a Eastpark! Vstup je ZDARMA, začátek v 23:00, ale otevřeno bude již od 22:00 hodin. Připraveny jsou pro vás i speciální středeční drinky za speciální ceny.

Další zprávy z kategorie "Kultura"

27.11.

V Pardubicích se naposledy sejde Dvanáct rozhněvaných mužů

Premiéra ve Východočeském divadle se uskutečnila 7. ledna 2012 a inscenace během svého uvádění na prknech divadel i festivalů po celé republice dosáhla úctyhodných 48 repríz.

Kultura celý článek
2.3.

Excentričtí Die Antwoord budou dalším headlinerem Rock for People

Provází je pověst nejdivnější a nejúchylnější kapely současnosti, svojí hudbu pojímají jako šokovou terapii a jejich loňské pražské vystoupení patřilo k nejrychleji vyprodaným koncertům roku. Festival Rock for People, který se uskuteční od 4. do 6. července v Hradci Králové, potvrzuje jako headlinera prvního dne jihoafrický fenomén DIE ANTWOORD.

Kultura celý článek
3.12.

Kultovní britský sitcom na pardubickém jevišti

Premiéra televizní série z produkce BBC proběhla už před třiceti lety, mnohé z toho, z čeho si dělá legraci, je však aktuální dodnes. Spousta těch zákulisních pletich, intrik a malérů jeho hrdinů nám bude připadat důvěrně známá a bude se nám zdát, že autoři museli čerpat inspiraci někde úplně jinde než za kanálem La Manche.

Kultura celý článek
14.4.

Zveme vás do kina na Ozvěny Ekofilmu

Tahákem budou jistě dva oceněné filmy, a to slovenský dokument o kousku divočiny v Evropě Vlčí hory a rakouský dokument z Vápencových Alp Jak se dělá prales.

Kultura celý článek
26.6.

Chvilková slabost Radka Brzobohatého

Pro ty, kteří by se snad obávali o život výborného českého herce, máme dobrou zprávu.

Kultura celý článek
29.3.

Valérie zažila neuvěřitelnou noc…

Přijďte na divadelní hru Valérie a týden divů v sobotu 7. dubna od 20 hodin do Nového Adalbertina na Velkém náměstí v centru Hradce Králové.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting