Blues zazní v Litomyšli v hospodě, a ne ledajaké!

20.10.

Vítěz hudebního festivalu ZAHRADA Jiří Míža zahraje blues na plechovou kytaru v neděli 23. října v Hotelu Zlatá hvězda na náměstí v Litomyšli. Jako ve třicátých letech v Americe na břehu Mississippi. Tento skromný člověk z Jeseníků se původně živil keramikou a sklem, ale vlastní písně a texty ho vynesly do výšin mezi mistry akustického blues.  Občerstvení je zajištěno. Prodej vstupenek je na místě hodinu před začátkem. Stolová úprava a občerstvení je zajištěné. Více informací je na www.dobredivadlo.cz. Výtěžek z koncertu pořadatel využije na pohádky pro děti. „Já do Litomyšle ráda jezdím. Byla jsem tu dvakrát v Klášterních zahradách na divadle a líbilo se nám to. Je to sranda v hezkém prostředí. Blues je pro mě symbol mládí a svobody, takže přijedu. Vezmu muže, který na kytaru hraje, aby se něco přiučil.“ dodává s úsměvem Eva Drobná z Ústí nad Orlicí. www.jirimiza.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

13.8.

Pardubický VUS odjíždí na švédské turné

Pardubický Vysokoškolský umělecký soubor odjíždí v pondělí 13. srpna na čtrnáctidenní turné po Švédsku.

Kultura celý článek
26.6.

Chvilková slabost Radka Brzobohatého

Pro ty, kteří by se snad obávali o život výborného českého herce, máme dobrou zprávu.

Kultura celý článek
2.10.

Na Dukle zazáří obraz světového malíře

Malíř Kajol přijede z Kodaně a společně s dětmi bude vytvářet barevný návrh, který rozzáří nejen tmavé plochy - ale věřím, že i tváře a duše všech, kteří se na malování budou podílet a po barevném obraze budou procházet.

Kultura celý článek
23.11.

Pohádka O slepičce potěší děti z Hradce a Dobřenic

Podaří se hodné slepičce zachránit sobeckého kohouta, kterému zaskočilo semínko?

Kultura celý článek
6.3.

Skluzavka pro děti a další novinky v Afi paláci

Barevná skluzavka určitě nenechá v klidu žádné dítě. Propojuje prostor pasáže v 1. patře s prostorem 2. patře a zaručuje tak dostatečně dlouhou zábavnou jízdu.

Kultura celý článek
11.10.

Zdeněk Rumpík získal cenu v Permu!

7. října se na závěrečném galavečeru druhého ročníku soutěžní přehlídky vyhlašovaly ceny a Východočeské divadlo Pardubice bylo mezi jmenovanými – Zdeněk Rumpík v roli Johnyho Pateena Miky získal cenu pro nejlepšího herce festivalu ve vedlejší roli!

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting