Blues zazní v Litomyšli v hospodě, a ne ledajaké!

20.10.

Vítěz hudebního festivalu ZAHRADA Jiří Míža zahraje blues na plechovou kytaru v neděli 23. října v Hotelu Zlatá hvězda na náměstí v Litomyšli. Jako ve třicátých letech v Americe na břehu Mississippi. Tento skromný člověk z Jeseníků se původně živil keramikou a sklem, ale vlastní písně a texty ho vynesly do výšin mezi mistry akustického blues.  Občerstvení je zajištěno. Prodej vstupenek je na místě hodinu před začátkem. Stolová úprava a občerstvení je zajištěné. Více informací je na www.dobredivadlo.cz. Výtěžek z koncertu pořadatel využije na pohádky pro děti. „Já do Litomyšle ráda jezdím. Byla jsem tu dvakrát v Klášterních zahradách na divadle a líbilo se nám to. Je to sranda v hezkém prostředí. Blues je pro mě symbol mládí a svobody, takže přijedu. Vezmu muže, který na kytaru hraje, aby se něco přiučil.“ dodává s úsměvem Eva Drobná z Ústí nad Orlicí. www.jirimiza.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

3.4.

Pionýrka přišla o ruku

Neznámý vandal poničil Památník osvobození, který stojí půl století na okraji Tyršových sadů v Pardubicích

Kultura celý článek
11.11.

Bořek Stavitel Live dorazí do Pardubic

Britská hraná show s identickými postavičkami navštíví v premiéře i malé české diváky.

Kultura celý článek
18.8.

Pardubický festival vína již počtrnácté

Všem milovníkům vinného moku se zámecké brány otevřou v pátek 26. srpna úderem poledního.

Kultura celý článek
1.7.

Kapela Kabát uzavře sobotní program na všech zastávkách festivalu Hrady CZ

V pátek fanoušci na dvou stageích zhlédnou Monkey Business, Mandrage, Xindla X nebo speciální hodinový hradní set rapperů Rytmuse a Vladimira 518 a další kapely a interprety.

Kultura celý článek
17.10.

Pardubické herečky budou na Malé scéně hrát o naději

Režie se ujal člen hereckého souboru Východočeského divadla Radek Žák, pro kterého je to už druhé setkání s Lenkou Lagronovou, neboť před dvěma lety na Malé scéně jako scénické čtení nazkoušel jejího Tanečníka. Za pomyslným režisérským pultem není žádným nováčkem, před lety v Pardubicích nastudoval pohádku Honzovy buchty a vánoční hru Hvězda, poté v Praze režíroval Náhlé neštěstí Daniely Fischerové, které se hrálo v Karlových Varech a v pražském Rubínu.

Kultura celý článek
12.3.

Herci NDM podpoří nádraží v Ústí. Přidáte se?

Divák s negativním nálezem ihned vypije jednu vodku, jinak nebude na představení vpuštěn.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting