Casting oblíbené soutěže krásy proběhne již tuto sobotu v AFI Paláci

28.11.

Casting oblíbené soutěže krásy proběhne již tuto sobotu v AFI Paláci

HLEDÁ SE ČESKÁ MISS!


29. listopadu 2014 od 13 hodin proběhne v pardubickém obchodním centru AFI Palác další ročník castingu do soutěže Česká Miss 2015. Castingem bude provádět herec a moderátor Petr Vágner a během odpoledne vystoupí zpěvák Jaroslav Smejkal známý ze soutěže Česko Slovenská SuperStar. Historicky první patronkou soutěže Česká Miss se stala modelka Iva Kubelková.

Dívky se mohou přihlásit prostřednictvím webových či facebookových stránek soutěže nebo mohou přijít na casting přímo, bez registrace - stačí se dostavit do AFI Paláce ve 13 hodin. „Regionální kolo výběru nejkrásnějších dívek z Pardubic a okolí se v AFI Paláci koná opakovaně. Zveme slečny, které mají odvahu soutěžit, ale také pány – milovníky ženské krásy, aby si nenechali ujít podívanou, která je k vidění v AFI Paláci jen jednou ročně,“ láká marketingová manažerka AFI Paláce, Jana Michalcová.  Českou Miss se může stát každá dívka, která je narozená od 1. listopadu 1990 do 31. prosince 1996 včetně, je svobodná a bezdětná a neúčastnila se předchozích ročníků.

Ze sedmi regionálních kol postupují dívky do semifinále, z něhož vzejde 10 finalistek pro celostátní finále, které se uskuteční 28. března 2015. Oproti předchozím ročníkům, kdy o České Miss rozhodovali hlasy diváků, letos nastává změna - Česká Miss 2015 bude zvolena odbornou porotou. Veřejnost bude volit Českou Miss World a Českou Miss Earth. Slavnostní akce bude v přímém přenose vysílána na TV Prima.


www.afi-palac.cz
www.ceskamiss.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

13.11.

Noční divadlo naruby!

Pro pamětníky pak bude připravena unikátní videosmyčka záznamů nejstarších představení v konfrontaci s dnešní realitou. Budou zde k vidění ukázky z inscenací od roku 1987 a dokonce i záznamy filmových osmiček ze sedmdesátých let.“

Kultura celý článek
28.7.

V Pardubicích zazní na konci léta lyrický soprán Tarji Turunen

Je tomu několik dnů, co Tarja oznámila, že brzy - ještě na jaře - vydá novou verzi alba „Colours in the Dark“, které se bude jmenovat „Left in the Dark“. Nalezneme na něm přepracované, nově nazpívané skladby, kterými Tarja jistě obohatí i pardubický koncert.

Kultura celý článek
30.1.

Josef Vrána v titulní roli Ibsenova Stavitele Solnesse

Režisér a umělecký šéf činohry Moravského divadla Michael Tarant si k nastudování titulní role přizval našeho kolegu Josefa Vránu, jenž postavu významného architekta Halvarda Solnesse alternuje s tamním hercem Petrem Kubesem.

Kultura celý článek
6.9.

Jedinečná výstava sférických fotografií Vysočiny bude k vidění v AFI Paláci

Sférické fotografie vznikají speciální technikou, která vychází z panoramatického nafocení.

Kultura celý článek
5.3.

Definitivní tečka za festivalem ve Východočeské galerii

A protože festival již skončil, přiblížil se i závěr jeho doprovodné výstavy, která bude slavnostně uzavřena ve čtvrtek 6. března od 16.00 hodin akcí Pramínek vlasů… aneb 60. letí.

Kultura celý článek
2.7.

Páni kluci se zabydleli ve Vysokém Mýtě

Určitě, když se bavíme o stavebnicích, nelze zde mezi exponáty přehlédnout rovněž proslulý Merkur.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting