Casting oblíbené soutěže krásy proběhne již tuto sobotu v AFI Paláci

28.11.

Casting oblíbené soutěže krásy proběhne již tuto sobotu v AFI Paláci

HLEDÁ SE ČESKÁ MISS!


29. listopadu 2014 od 13 hodin proběhne v pardubickém obchodním centru AFI Palác další ročník castingu do soutěže Česká Miss 2015. Castingem bude provádět herec a moderátor Petr Vágner a během odpoledne vystoupí zpěvák Jaroslav Smejkal známý ze soutěže Česko Slovenská SuperStar. Historicky první patronkou soutěže Česká Miss se stala modelka Iva Kubelková.

Dívky se mohou přihlásit prostřednictvím webových či facebookových stránek soutěže nebo mohou přijít na casting přímo, bez registrace - stačí se dostavit do AFI Paláce ve 13 hodin. „Regionální kolo výběru nejkrásnějších dívek z Pardubic a okolí se v AFI Paláci koná opakovaně. Zveme slečny, které mají odvahu soutěžit, ale také pány – milovníky ženské krásy, aby si nenechali ujít podívanou, která je k vidění v AFI Paláci jen jednou ročně,“ láká marketingová manažerka AFI Paláce, Jana Michalcová.  Českou Miss se může stát každá dívka, která je narozená od 1. listopadu 1990 do 31. prosince 1996 včetně, je svobodná a bezdětná a neúčastnila se předchozích ročníků.

Ze sedmi regionálních kol postupují dívky do semifinále, z něhož vzejde 10 finalistek pro celostátní finále, které se uskuteční 28. března 2015. Oproti předchozím ročníkům, kdy o České Miss rozhodovali hlasy diváků, letos nastává změna - Česká Miss 2015 bude zvolena odbornou porotou. Veřejnost bude volit Českou Miss World a Českou Miss Earth. Slavnostní akce bude v přímém přenose vysílána na TV Prima.


www.afi-palac.cz
www.ceskamiss.cz

Další zprávy z kategorie "Kultura"

29.5.

Profesor má tři nohy a umí i jiná kouzla

Nakreslené obrázky ožívají a čáry mizí. Zlomtužka má svého „povedeného“ bratra Lea, který svými vstupy děti rozesměje. Herec zapojí děti do příběhu a ze sporů mezi profesorem a jeho bratrem pochopí, co je správné a co špatné chování.

Kultura celý článek
4.4.

Východočeské divadlo zve do luxusního apartmá hotelu Plaza

Režie se ujal Petr Novotný, který ke spolupráci přizval svůj osvědčený tým – scénografa Ivo Žídka a kostýmního výtvarníka Romana Šolce.

Kultura celý článek
20.3.

Pardubice ve víru tance

Výsta komponovaný závěrečný program ava rozšířena o taneční kostýmy.

Kultura celý článek
21.11.

Východočeské divadlo zpívá pro Domov Simeon

V předvánočním čase potěší tyto uživatele svým zpěvem umělkyně Martina Sikorová, Dáša Novotná a Petra Janečková.

Kultura celý článek
8.8.

Příprava Dnů Pardubického kraje je v plném proudu

Diváci udiví například císařský průvod nebo hostinu a audienci u mocnáře, mohou také navštívit prostory zámku.

Kultura celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting